Головна » 2011 » Листопад » 10 » 10 випадків, коли Україна не програвала еліті
10:46
10 випадків, коли Україна не програвала еліті
зБ Україна (футбол), зб. Німеччини, Товариські матчі, РейтингиНапередодні матчу Україна-Німеччина Desporter підняв архіви нашої збірної і подивився, наскільки часто в іграх проти команд світової еліти ми хоча б не програвали. Виявилося, що за 19 років національного футболу таких випадків було аж 10!

Матч 1. 05.10.1996 Україні - Португалія 2:1 (ЧМ)
Голи: Попов (4), Жоао Пінту (83), Максимов (88)
Абсолютна сенсація. Перший матч збірної, на який зібралося 50 тисяч глядачів.

Матч 2. 07.06.1997 Україна - Німеччина 0:0 (ЧМ)
НСК "Олімпійський", 60 тисяч глядачів. Німці (чемпіони Європи!) Привезли свій найсильніший склад, включаючи кращого гравця континенту Маттіаса Заммер. Не допомогло.

Матч 3. 27.03.1999 Франція - Україна 0:0 (ЧЄ)
У присутності 78 500 глядачів на "Стад де Франс" (серед них був і Рінат Ахметов, в той вечір прийняв рішення про будівництво "Донбас Арени") збірна Сабо продемонструвала своє неповторне вміння "в'язати" суперника, все ще переварює статус чемпіона світу .

Матч 4. 04.09.1999 - Україна - Франція 0:0 (ЧЄ)
Восени того ж року 70 тисяч глядачів на НСК "Олімпійський" побачили абсолютно ту ж картину.

Матч 5. 10.11.2001 Україна - Німеччина 1:1 (ЧМ)
Голи: Зубов (18), Баллак (31).
Перший матч плей-офф до фінальної частини чемпіонату світу. Нічия практично не залишала шансів Україну - і дійсно, в домашньому матчі німці розгромили нас 4:1.

Матч 6. 29.03.2003 Україна - Іспанія - 2:2 (ЧЄ)
Голи: Воронін (11), Рауль (83), Ечеберрія (87), Горшков (90 +2).
Розпал групового турніру. Неймовірним чином врятований матч, в якому до 83 хвилини були шанси і на перемогу ...

Матч 7. 02.06.2006 Італія - ​​Україна - 0:0 (ТМ)
Товариський матч в Лозанні перед стартом чемпіонату світу. Реальне співвідношення сил між цими суперниками можна було оцінити трохи пізніше, після матчу чвертьфіналу "мундіалю", який "скуадра адзурра" виграла з рахунком 3:0.

Матч 8. 21.11.2007 Україна - Франція - 2:2 (ЧЄ)
Голи: Воронін (14), Анрі (20), Гову (34), Шевченко (46).
Останній матч групового турніру, в якому Україну вже ні на що не претендувала і зайняла, у результаті, четверте місце в групі.

Матч 9. 10.10.2009 Україна - Англія - ​​1:0 (ЧМ)
Гол: Назаренко (29).
Англійці вже забезпечили собі перше місце у відбірковій групі. Перемога дала Україні друге місце і право на плей-офф. Матч на новій "Дніпро-Арені" ледь не зірвали місцеві фанати, влаштувавши дике фаєр-шоу.

Матч 10. 11.08.2010 Україна - Голландія - 1:1 (ТМ)
Голи: Ленс (72), Алієв (74).
Товариський матч на "Донбас Арені" викликав дуже слабкий інтерес. Віце-чемпіон світу виставив лише одного гравця зі свого бойового складу. Ні ван дер Сара, ні ван дер Варта, ні навіть ван дер Віля ...
Категорія: Збірна України | Переглядів: 686 | Додав: Roland | Теги: зБ Україна (футбол), зб. німеччини, рейтинги, Товариські матчі | Рейтинг: 1.0/1