Головна » 2014 » Лютий » 21 » Дніпро 1:0 Тоттенхем. До зустрічі в Лондоні
08:14
Дніпро 1:0 Тоттенхем. До зустрічі в Лондоні
Дніпро , Тоттенхем , Ліга Європи"Дніпро" , незважаючи на статус аутсайдера , переграв "Тоттенхем " у рідних стінах. Та ще й показав змістовний футбол на жахливому полі в лютому.
Ще в першому таймі команда Хуанде Рамоса мала три реальних шансу відзначитися у воротах суперника. Але двічі Матеус не зміг переграти Фріделя в ближньому бою після передач Коноплянки. Ще раз той же Коноплянка прострілював з флангу вздовж воріт , але бразилець не влучив у ворота з близької відстані. "Тоттенхем" теж не відсиджувався біля своїх воріт і міг мінімум двічі відкрити рахунок. В одному з моментів після прострілу Шадлі Сольдадо бив по воротах , але влучив у Бойка. В іншому сам Шадлі наносив удар з вигідної позиції , але зробив це неточно.
У другому таймі команди трохи більше обережними . Звідси менша кількість моментів. Але в одному з них антигерой першого тайму Матеус зіграв чудово - протягнув м'яч зі своєї половини поля в штрафну , де був зупинений Вертонгеном . Арбітр вказав на " точку " , а Євген Коноплянка ударом від штанги реалізував пенальті - 1:0. Наприкінці тайму "Тоттенхем " міг зрівняти рахунок. Сольдадо , напевно, до цих пір не розуміє , як не влучив по порожніх воротах з декількох метрів . Але нічого вже не повернеш - "Дніпро" несподівано навіть для Хуанде Рамоса обіграв " шпор" .
Разом з тим , все вирішиться в Лондоні через тиждень. "Дніпру" , безумовно , буде дуже важко утримати свою перевагу , але шанси у команди Рамоса є.

"Дніпро " - "Тоттенхем " 1:0 (0:0)
Голи: Коноплянка , 81 (пенальті) (1:0)
"Дніпро" : Бойко; Чеберячко ; Стрініч ; Мазух ; Федецький ; Канкава ; Зозуля ; Джуліано ( Політило , 75); Ротань ; Коноплянка ; Матеус
"Тоттенхем" : Фрідель ; Вертонген ; Доусон ; Ноугтон ; Капуе ; Пауліньо ; Роуз ; Бенталеб ; Таунсенд ( Еріксен , 64); Шадлі Н. ; Сольдадо ( Кейн Г. , 85 )
Попередження: Стрініч , 35 ; Зозуля , 55 - Вертонген , 80
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 1517 | Додав: Roland | Теги: Дніпро, Ліга Європи, Тоттенхем | Рейтинг: 0.0/0