Головна » 2014 » Лютий » 21 » Вікторія 1:1 Шахтар. Непогано для початку
08:17
Вікторія 1:1 Шахтар. Непогано для початку
Шахтар , Вікторія Пльзень , Ліга ЄвропиДонецький " Шахтар" досить упевнено провів перший офіційний поєдинок року , зігравши внічию у виїзному поєдинку 1 / 16 фіналу Ліги Європи проти чеської "Вікторії" . Гол на полі суперника при досягнутому нічийному результаті істотно підвищує шанси гірників на вихід у наступний раунд турніру.
З поправкою на те , що останній офіційний матч підопічні Мірчі Луческу провели більше двох місяців тому , "Шахтар " виглядав на цілком прийнятному рівні. Не без огріхів (особливо - в обороні ) , але все ж. Більше того , здалося , що якби гірникам вдалося реалізувати ті голеві моменти , які виникали біля воріт чехів за рахунку 0:0 , не виключено , що донеччанам вдалося б довести матч до перемоги .
Але замість цього гостям довелося відіграватися. На 62 -й хвилині чехи вичавили максимум з гольового моменту , змусивши двічі помилитися суперника в обороні. У підсумку Тесли зіграв на випередженні і переправив м'яч у ворота Пятова. Втім , радість господарів була недовгою. Через дві хвилини Срна довгим пасом вивів на ударну позицію Луїса Адріано , який встановив остаточний рахунок - 1:1.

"Вікторія " - "Шахтар " - 1:1 (0:0)
Голи: Тесла, 62 ( 1:0); Адріано , 64 (1:1)
"Вікторія" : Козачик ; Чішовскі ; Лімберскі ; Ршезнік ; Прохазка ; Горжава ; Хорват ; Петржела ; Коларж ( Бакош , 87); Тесли ( Вагнер Т. , 81); Дюріш
"Шахтар": Пятов ; Срна ; Кучер ; Ракицький ; Ісмаїлі ; Хюбшман ; Тейшейра ; Тайсон ( Бернард , 68); Фред ; Коста (Едуардо , 87); Адріано ( Феррейра , 85 )
Попередження: Петржела , 31 ; Хорват , 76 ; Лімберскі, 88 ; Прохазка , 92 - Коста , 34 ; Хюбшман , 54 ; Ракицький , 58
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 1424 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, Вікторія Пльзень, Шахтар | Рейтинг: 0.0/0