Головна » 2011 » Січень » 28
Арсен Венгер, Арсенал Лондон, Бірмінгем, Вест Хем, Кубок Англії, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниВизначився другий фіналіст Кубка Ліги. Боротися з "Арсеналом" за трофей буде "Бірмінгем", який здолав у домашніх стінах "Вест Хем" з рахунком 3:1.
Після поразки на "Аптон Парк" з рахунком 2:1 в першому матчі, команда Алекса Маклиша була змушена йти вперед. Але як на зло першими забили "молотобійці". На 31 хвилині Карлтон Коул скористався передачею Вейна Бріджа і завдав хороший удар з 22 метрів.
До перерви "Бірмінгем" так і не знайшов у собі сил кардинально змінити гру. У другому таймі у господарів початок дещо виходити, і на 59 хвилині Лі Бойєр зрівняв рахунок, вразивши ворота свого колишнього клубу в результаті розіграшу кутового.
Гра продовжилася, і на 79 хвилині Роджер Джонсон точно пробив головою після навісу Бойєра з кутового. За сумою двох матчів рахунок став рівним - 3:3. Переможця було визначити за допомогою пари екстра-таймів.
Вже на початку першої 15-хвилинки "сині" забили вирішальний гол. Півзахисник Крейг Гарднер скористався передачею свого капітана Стівена Карра, після чого завдав удар метрів з 16 по воротах Роберта Гріна - 3:1. "Вест Хему" вже не вистачило сил, щоб перевести гру в серію пенальті. Не допоміг лондонцям і куплений днями у "Мідлсбро" Гарі О'Ніл.
Фінал Кубка Ліги, в якому зійдуться "Арсенал" і ... Читати далі »
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 503 | Додав: Roland | Дата: 27.01.2011 | Прокоментуй !

Павло Яковенко, сб. Україна U-21, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуНаставник молодіжної збірної Павло Яковенко оприлюднив список 20 виконавців, які будуть готуватися до товариського матчу проти однолітків зі Швейцарії. Матч відбудеться 9 лютого на Мальті. Синьо-жовті зберуться 5 лютого, а через два дні відправляться до берегів острівної держави. Час і безпосереднє місце проведення поєдинку буде оголошено додатково. Відзначимо, що спаринг зі швейцарцями стане одним з етапів підготовки молодіжки до фінальної частини ЧЄ-2011 в Данії.
Склад збірної України:
Воротарі: Денис Бойко ("Динамо, Київ), Дмитро Непогодов (Металург, Донецьк), Антон Каніболоцький (Дніпро, Дніпропетровськ).
Захисники: Богдан Бутко (Волинь, Луцьк), Сергій Кривцов (Шахтар, Донецьк), Павло Пашаєв ("Дніпро"), Артем Путівцев (Іллічівець), Євген Селін, Олексій Курилов (обидва - Ворскла), Євген Новак (Динамо).
Півзахисники: Максим Білий (Зоря, Луганськ), Денис Гармаш ("Динамо"), Олег Голодюк (Карпати, Львів), Валерій Федорчук (Дніпро), Єгор Лугачов ("Арсенал", Київ), Сергій Вовкодав, Володимир Чеснаков (обидва - Ворскла, Полтава) .
Нападники: Денис Васін ("Чорноморець"), Роман Зозуля (Динамо), Володимир Лисенко ("Металіст", Харків).
Категорія: Збірна України | Переглядів: 416 | Додав: Roland | Дата: 27.01.2011 | Прокоментуй !