Головна » 2012 » Червень » 17
збірна Росії з футболу, збірна Греції з футболу, євро-2012Збірна Росії на Євро-2012 познущалася над своїми уболівальниками в особливо цинічній формі. Вболівальники ці бачили і переживали всяке, їх складно чимось здивувати, але зараз це сталося. Не вийти з такої групи, та ще й після перемоги над командою, яка в підсумку посіла перше місце, з рахунком 4:1 - так, на таке здатна одна команда в світі. І нічого по-футбольному дивного не сталося, хороший перший матч, навіть занадто хороший, різке підвищення самооцінки при нікуди не девшіхся ігрових недоліки, тільки нічия у другій грі, в якій потрібно було і можливо було все вирішувати. Нарешті, третій матч з традиційно славиться обороною противником, багато ударів, повний перевагу, один пропущений гол і все. Причому, що «все», зрозуміло відразу після того, як цей гол був пропущений наприкінці першого тайму. Гравцям та вболівальникам. Далі тільки агонія.
Від збірної Росії не чекали багато чого на цьому чемпіонаті Європи. Навіть враховуючи найслабшу на Євро групу, в якій вона законно вважалася фаворитом. Але після перемоги над чехами очікування різко зросли. Як інакше, найсильніший суперник (що і було підтверджено чехами) і так міцно біт. Але краще б збірна Росії ці чотири голи розподілила по дистанції більш рівномірно.
Недоліки цієї збірної Росії можна довго перераховувати. Це все-таки постаріла збірна, якій не вистачає ... Читати далі »
Категорія: Євро-2012 | Переглядів: 521 | Додав: Roland | Дата: 17.06.2012 | Прокоментуй !

збірна Чехії з футболу, збірна Польщі з футболу, Євро-2012Хто б міг припустити після стартового матчу чемпіонату, що чехи, так безславно програвши збірної Росії, в результаті вийдуть у чвертьфінал з першого місця групи А. Але сьогодні команда Чехії довела, що не дарма її називали фаворитом цього квартету. Господиня чемпіонату Польща тепер перетворюється на простого спостерігача, команда Смуди прощається з Євро-2012.
Адже до початку матчу саме поляків називали фаворитами поєдинку. За них, здавалося, має відігравати все: неймовірна підтримка рідної публіки, відновилися після ушкоджень лідери і навіть втрата таких у команді Чехії. Смуда метчал про те, щоб на третій матч у групі вийшов той же склад, що і вирвав нічию у матчі з Росією. Виявилося, мрії збуваються. Дудка, Поланскі, Перкис були готові грати. Поставив Смуда і на Титоня, незважаючи на те, що Щесни відбув дискваліфікацію. У той же час Чехія не дорахувалася Росіцкі, який з повними смутку очима сидів на лавці запасних. Петер Чех, за цей груповий турнір допустив мало найбільше, також був під питанням, але в кінці кінців зайняв своє місце в рамці воріт.
У такій ситуації, в такий момент істини, поляки дійсно усвідомили всю відповідальність і понеслися в атаку. І в перші 15 хвилин біля воріт Чеха було не просто гаряче, там було жарко. Далекий удар від Обраньяк, м'яч проходить в лічених сантиметрах від штанги. Чер ... Читати далі »