Головна » 2012 » Серпень » 01
Металург Донецьк, Тромсе, Чемпіонат України, Ліга ЄвропиУ четвер, 2-го серпня донецький "Металург" проведе виїзний матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти норвезького "Тромсе".
Як вдалося з'ясувати, телевізійна трансляція даного матчу не буде організована норвезьким телебаченням. Така ж ситуація була і тиждень тому, коли "Тромсе" грав домашній матч зі словенської "Олімпією" у 2-му раунді Ліги Європи. Як ми з'ясували, норвежці будуть транслювати в прямому ефірі гру "Серветт" (Швейцарія) - "Русенборг" (Норвегія). Цей поєдинок розпочнеться на 45 хвилин пізніше гри "Тромсе" - "Металург".
Футбольний клуб "Металург", зі свого боку, звернувся в одну з європейських компаній, які спеціалізуються на організації телевізійних трансляцій, щоб вирішити питання про показ матчу на територію Україну. На жаль, домовитися з норвезькою стороною не вдалося.
Повідомимо нашим читачам про те, що матч 3-го раунду між "Металургом" і "Тромсе" буде зіграний 9-го серпня в Донецьку. Початок гри о 20:00, а прямий ефір поєдинку буде показаний телеканалом "Футбол".
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 392 | Додав: Roland | Дата: 01.08.2012 | Прокоментуй !

Браун Ідей, Динамо Київ, Фейєноорд, Чемпіонат України, Ліга ЧемпіонівРезультат на табло, хтось буде після гри згадувати сумну першу половину і помилки в захисті. Хтось - масу нереалізованих моментів в кінці поєдинку. Але, суть від цього не зміниться - все вирішиться в Голландії. І там може трапиться все, що завгодно.
Ледве прозвучав стартовий свисток, як "Динамо" взяло на себе звичну роль стомленого перемогами фаворита, а "Фейєноорд" - боязкою, але перспективної молоді. Поступово, боязкість пройшла, а от стомленість - ні. І в першому таймі голландці, незважаючи на гру другим номером, створили більше.
Юрій Сьомін не дарма ухильно відгукувався про форму Кранчара. Таке відчуття, що хорвата у старті йому нав'язують. Грамотно замінивши Ніко на Гусєва в перерві, Сьомін вніс ключові зміни в гру - зросли швидкості, більше стало активності на флангах.
Але, все це сталося вже після гола Схакена. Що з захистом "Динамо", чому такі дурні помилки допускаються - це термінова до вирішення завдання перед повторною грою. Попов затримався, коли партнери робили штучний офсайд, а Бетао примудрився не просто відпустити від себе форварда, але й упасти. Розстріл воріт Коваля - 1:0.
Сказати, що "Динамо" відразу рвонуло відіграватися неправильно. Швидше можна говорити про елементарне везіння - гол після стандарту самі собі привезли воротар Мулдер і іммерсія.
Перелом у грі стався ... Читати далі »
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 415 | Додав: Roland | Дата: 01.08.2012 | Прокоментуй !