Головна » 2013 » Січень » 31
Ель Класіко, Реал Мадрид, Барселона, кубок короляГарне вийшло Ель Класіко в першому півфіналі Копа дель Рей! Такого матчу коштувало почекати. Переможець, правда, не визначений, рекорди не біти, але від цього гра нітрохи не втратила. «Барселона» взяла умови «Реала», але залишилася вірна собі. Мадридці, незважаючи на всі проблеми, футбольні та навколофутбольні, видали команду і, нарешті, гідну себе гру.
У відсутність Касільяса і Рамоса капітанська пов'язка в «Реалі» дісталася Кріштіану Роналду, і той на правах капітана відразу ж повів свою команду вперед. Та так, що вже на першій хвилині змусив Піке нафоліть на жовту картку, і сам же пробив з лівого кута штрафного під поперечину по центру воріт. Пінто в стрибку м'яч відбив.
«Вершкові» взагалі почали матч активніше. «Барселона» незвично для себе стартові хвилини провела в обороні, а «Реал» до 9-ій хвилині награв уже на другий практично гольовий момент. Ессьєн отримав м'яч на правому краї штрафного, навісив в центр, партнери до м'яча не дісталися, зате Хорді Альба настільки невдало підставив ногу, що м'яч рикошетом полетів під поперечину, Пінто впорався і вибив сферу кулаком куди подалі. Каталонці візуально виглядали спокійними і особливо бігти вперед не збиралися. Чи то перечікували, чи то заспокоювали гру, але в будь-якому випадку нахрапом взяти гостей мадридцям не вдалося. І коштувало їм зменшити обороти, як Іньєст ... Читати далі »
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 405 | Додав: Roland | Дата: 31.01.2013 | Прокоментуй !

Чемпіонат Англії, Арсенал, Ліверпуль, Челсі, МЮ, матчі 24 туруЧемпіонат Англії
24 тур

Евертон     2:1 (2:0)   Вест Бромвіч
Голи: 1:0 – Бейнс (29), 2:0 – Бейнс (45-пен), 2:1 – Лонг (65).
Евертон: Ховард, Хейтінга, Джагелка, Дістен, Бейнс, Осман, Невілл, Пієнар, Феллайні, Міральяс (Д. Гібсон, 66), Анічебе (Єлавіч, 84).
Вест Бромвіч: Б. Фостер, Джонс, Маколей, Ольссон, Попов, Брант, Торн (Якоб, 44), Дорранс, Моррісон (Лонг, 62), Томас (Розенберг, 77), Лукаку.
Попередження: Якоб (61), Дорранс (80).

Норвіч     1:1 (1:0)     Тоттенхем
Голи: 1:0 – Хулахан (32), 1:1 – Бейл (80).
Норвіч: Банн, Мартін, Тернер, Бассонг, Гаррідо, Джонсон, Тетті, Снодграсс, Хулахан ( Хаусон, 81), Пілкінгтон, Холт.
Тоттенхем: Льоріс, Вокер, Вертонген, М. Доусон, Ассу-Екотто, Паркер, Дембеле, Леннон (Сігурдссон, 87), Демпсі (Холтбі, 71), Бейл, Дефо.
Попередження: Гаррідо (36), Холт (60), Снодграсс (71), Хулахан (75), Холтбі (79).

Арсенал     2:2 (0:1)     Ліверпуль
Голи: 0:1 – Суарес (5), 0:2 – Хендерсон (60), 1:2 – Жиру (65), 2:2 – Волкотт (67).
Арсенал: Шченсни, Санья, Мертесакер, Вермален, Гіббс (Андре Сантос, 37), Ремзі, Вілшер, Волкотт, Касорла, Подольскі, Жиру.
Ліверпуль: Рейна, Віздом, Каррагер, ... Читати далі »

Кубок Франції, 1/16 фіналу, Марсель, РуанКубок Франції
1/16 фінала

"Руан" – "Марсель" 1:2 (0:1)
Голи: 0:1 – Вальбуена (42), 0:2 – Сугу (60), 1:2 – Дугімонт (60).
Попередження: Бартон (10), Родрігес (25), Амальфітано (51), Дефорні (60), Фанні (75).

зб Кот-д'Івуара, зб Того, Кубок африканських наційЗбірна Кот-д'Івуару виграла групу D Кубка Африканських Націй, в матчі, який не ніс турнірного значення, зігравши внічию 2:2 з командою Алжиру. У івуарійців забивали Дрогба (77-я хвилина) та Боні (80. Біля Алжиру, який вів у рахунку, відзначилися Фегулі (64) і Судані (70).
А в паралельному матчі розіграли путівку з другого місця збірні Того і Тунісув тоголезці влаштовувала нічия, і вони її добилися - 1:1. У матчі, де було показано 8 жовтих карток, голами обмінялися Гакпе (13) і Муелхі (30).
Чвертьфінали КАН відбудуться в суботу та неділю.