Головна » 2014 » Лютий » 21
Шахтар , Вікторія Пльзень , Ліга ЄвропиДонецький " Шахтар" досить упевнено провів перший офіційний поєдинок року , зігравши внічию у виїзному поєдинку 1 / 16 фіналу Ліги Європи проти чеської "Вікторії" . Гол на полі суперника при досягнутому нічийному результаті істотно підвищує шанси гірників на вихід у наступний раунд турніру.
З поправкою на те , що останній офіційний матч підопічні Мірчі Луческу провели більше двох місяців тому , "Шахтар " виглядав на цілком прийнятному рівні. Не без огріхів (особливо - в обороні ) , але все ж. Більше того , здалося , що якби гірникам вдалося реалізувати ті голеві моменти , які виникали біля воріт чехів за рахунку 0:0 , не виключено , що донеччанам вдалося б довести матч до перемоги .
Але замість цього гостям довелося відіграватися. На 62 -й хвилині чехи вичавили максимум з гольового моменту , змусивши двічі помилитися суперника в обороні. У підсумку Тесли зіграв на випередженні і переправив м'яч у ворота Пятова. Втім , радість господарів була недовгою. Через дві хвилини Срна довгим пасом вивів на ударну позицію Луїса Адріано , який встановив остаточний рахунок - 1:1.

"Вікторія " - "Шахтар " - 1:1 (0:0)
Голи: Тесла, 62 ( 1:0); Адріано , 64 (1:1)
"Вікторія" : Козачик ; Чішовскі ; Лімберскі ; Ршезнік ; Прохазка ; Горжава ; Хорват ; Петржела ; Коларж ( Бакош , 87); Тесли ( Вагнер Т. , 81); Дюріш
"Шахтар": Пятов ; Срна ; Кучер ; Ракиць ... Читати далі »
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 1424 | Додав: Roland | Дата: 21.02.2014 | Прокоментуй !

Чорноморець , Ліон , Ліга Європи"Будьте реалістами - вимагайте неможливого ! " - Гасло французьких студентів 1968 взяли на озброєння і в " Чорноморці". Весь цей сезон одесити раз у раз підвищують для себе планку. Після сенсаційної кваліфікації в єврокубкову весну команда має намір йти по турніру і далі. Благо , суперник по 1 / 16 фіналу Ліги Європи цьому всіляко сприяє - в Україну "Ліон " приїхав другим складом .
Недостатня зіграність складу і мізерний досвід виступів резервістів на такому рівні допоміг одеситам провести матч під свою диктовку - раз за разом на побачення з воротарем виривалися то Бобко , то Антонов , але кіпер Веркутр був світлою плямою на загальному французькому фоні. А коли і воротар був безсилим , то за французом грав каркас воріт - саме штанга прийняла удар Діденка в ендшпілі матчу . Так , на хвилі ейфорії "моряки" прогавили кілька контратак суперника , але удари з гострого кута особливою проблемою для Євгена Паста не стали.
0:0 - виходячи з ходу гри , підсумковий рахунок не може влаштовувати український колектив . Тим більше у Франції , швидше за все , проти команди Григорчука зіграє вже зовсім інший " Ліон". Але та фізична готовність і здатність нав'язати супернику свою гру , що сьогодні і вдалося продемонструвати одеситам , залишають цілком закономірні надії на підсумковий успіх.

"Чорноморець" - "Ліон" 0:0 ( 0:0)

"Чорноморець" : Паст ; Сантана ; Берг ... Читати далі »

Дніпро , Тоттенхем , Ліга Європи"Дніпро" , незважаючи на статус аутсайдера , переграв "Тоттенхем " у рідних стінах. Та ще й показав змістовний футбол на жахливому полі в лютому.
Ще в першому таймі команда Хуанде Рамоса мала три реальних шансу відзначитися у воротах суперника. Але двічі Матеус не зміг переграти Фріделя в ближньому бою після передач Коноплянки. Ще раз той же Коноплянка прострілював з флангу вздовж воріт , але бразилець не влучив у ворота з близької відстані. "Тоттенхем" теж не відсиджувався біля своїх воріт і міг мінімум двічі відкрити рахунок. В одному з моментів після прострілу Шадлі Сольдадо бив по воротах , але влучив у Бойка. В іншому сам Шадлі наносив удар з вигідної позиції , але зробив це неточно.
У другому таймі команди трохи більше обережними . Звідси менша кількість моментів. Але в одному з них антигерой першого тайму Матеус зіграв чудово - протягнув м'яч зі своєї половини поля в штрафну , де був зупинений Вертонгеном . Арбітр вказав на " точку " , а Євген Коноплянка ударом від штанги реалізував пенальті - 1:0. Наприкінці тайму "Тоттенхем " міг зрівняти рахунок. Сольдадо , напевно, до цих пір не розуміє , як не влучив по порожніх воротах з декількох метрів . Але нічого вже не повернеш - "Дніпро" несподівано навіть для Хуанде Рамоса обіграв " шпор" .
Разом з тим , все вирішиться в Лондоні через тиждень. "Дніпру" , безумовно , буде дуже важко утримати свою переваг ... Читати далі »

Олександр Рибка , Едуардо Варгас , Динамо Київ , Валенсія , Ліга Європи , Чемпіонат ІталіїЯкщо про якийсь матчі і можна сказати , що його долю вирішили заміни , то це якраз про поєдинок "Динамо" - "Валенсія" . Все почалося з того , що на рівному місці травму отримав Шовковський. На заміну довелося виходити Рибці - досить відповідальний , прямо скажемо , момент для дебюту (або для камбека - кому як більше подобається) .
"Валенсія" зробила свій хід - на останні півгодини гри вийшли Варгас і Фегулі . І тут почалося ...
"Динамо" стало програвати все повітря ( Хачеріді чомусь так і залишився в запасі) , і Рибці довелося демонструвати всю свою майстерність . Варгас , знову Варгас , Кейта , Фегулі ... Рибка був бездоганний.
Але так тривати не могло. Зрештою , удар головою Варгаса все ж досяг мети. А вже в компенсований час всю інтригу в матчі зняв Фегулі , після чого підсумкова задача "Динамо" по проходу в 1 / 8 фіналу стала практично нездійсненним .
Так , грали не в Києві , а на Кіпрі. Так , в голову лізли зовсім футбольні думки. Але "Динамо " програло цей матч начисто. І якби не Рибка , розгрому було б не уникнути.

"Динамо " - "Валенсія " 0:2 (0:0)
Голи: Варгас Е. , 79 ( 0:1); Фегулі , 91 (0:2)
"Динамо" : Шовковський ( Рибка , 54); Драгович ; Віда ; Данило Сілва ; Вукоєвич ; Беланда ( Гармаш , 73); Макаренко Є. ; Велозу , Гусєв О. ; Ленс ( Кравець , 83); Ідейє
"Вален ... Читати далі »

Ліга ЄвропиУ четвер, 20 лютого, відбулися перші матчі 1 / 16 Ліги Європи. Чверть матчів завершилися без забитих м'ячів. Не змогли відкрити рахунок "Анжи " і " Генк " , "Чорноморець" і "Ліон" , "Суонсі " та " Наполі" , а також " Макабі " і " Базель" .
Самим несподіваним результатом можна назвати розгром "Аякса" на його полі. "Зальцбург" продовжує свою переможну ходу по Лізі Європи. Сенсаційний " Лудогорець " продовжує дивувати - цього разу перемога в Римі над " Лаціо".
Ліга Європи. Аякс і Лаціо програли, Ювентус і Фіорентина отримали легкі перемоги. Інші матчі 1/16 фіналу