Головна » 2010 » Березень » 19 » А ми сьогодні гуляємо, ми сьогодні фестивалим
09:12
А ми сьогодні гуляємо, ми сьогодні фестивалим
Хуан Мата, Торстен Фрінгс, Клаудіо Пісарро, Уго Алмейда, Давид Вілья, Вердер, валенсіяОце матч! Ось це видовище! Ось це інтрига! Таких «ось це» можна ще пару десятків перерахувати, але все одно не перекажеш того, що творилося в цей вечір на «Везер» в матчі не грандів, але й не середняків європейського футболу.
Всю першу половину, та й весь матч, «музиканти» «висіли» на воротах «Валенсії», раз по раз організовуючи щось нове і демонструючи шоу своїм уболівальникам!
Щоправда, початок матчу виявилося аж ніяк не в активі «Вердера». Вже до 15-й хвилині бременці «горіли» 0:2, причому, у «кажанів» було лише два більш-менш нормальних моменти, які вони з успіхом і реалізували - Сілва двічі асистував своїм партнерам, віддавши чудові передачі на Вілью і Мата . І Давид, і Хуан НЕ сплохували, без особливих проблем перегравши Тіма Візе, який захищав, якщо це можна так назвати, в цей вечір ворота «Вердера».
Чомусь відразу після другого голу «Валенсії» в голові сплив матч «Таврія» - «Іллічівець», у якому, як відомо господарі відігралися також після 0:2. Як виявилося пізніше, «сплив» не дарма.
Ні на хвилину не було сумнівів, що «Вердер» відіграється і виграє цей матч - класно виглядали підопічні Томаса Шаафа, який, до речі, вже на 22-й хвилині зняв Боровскі і випустив Уго Алмейда. Чи не першим дотиком Алмейда скоротив розрив у рахунку!
Повністю контролюючи хід матчу, «музиканти» несподівано для багатьох пропустили третій м'яч - знову Сілва ассістріровал - Давид віддав поперечну передачу на свого партнера, що стояв у райнах «точки», той, красиво прийнявши м'яч, другим дотиком відправив сферу в кут воріт «Вердера» . Гол у роздягальню!
До честі вболівальників «біло-зелених» вони ні на хвилину не вщухали, підтримуючи свою команду навіть за такого рахунку!
У другому таймі не змінилося геть нічого - «Вердер» атакувала, "Валенсія" забивала все, що створювала. Бременцям впору нарікати на нефарт, але тут вже, як то кажуть, щастить сильнішим.
Скільки «забійних» ударів витягнув Сесар - пальців не вистачить порахувати! І так, і так Алмейда з Пісарро обстрілювали ворота левантійців, але все було марно до пори, до часу.
На початку другої половини «Вердер» зрівняв рахунок ударом Фрінгса з пенальті, який, до речі, Сесар ледь не потягнув, і за допомогою Марина, зорієнтувався після серії рикошетів у штрафній гостей.
Здавалося б, ось вона «Левантійська кров», зараз доб'ють! Але ні, зовсім нелогічним вийшло розвиток подій - «Валенсія» знову вийшла вперед! Давид Вілья оформив хет-трик, завершивши контратаку своєї команди!
У «Вердера» залишалося трохи менше півгодини. І моментів, щоб відігратися у них було валом! Але тільки на 84-й хвилині вдалося зрівняти рахунок - Клаудіо Пісарро головою замкнув передачу Пасанена.
Якщо б це був не кінець матчу, а хоча б початок тайму, то немає сумнівів, що свіжий «Вердер» ще б кілька справив, але тут вже не вистачило ні часу, ні сил.
Чудова гра, після якої навіть язик не повертається назвати ЛЕ другосортним турніром!
Влад ДУДКА
«Вердер» - «Валенсія» - 4:4 (Перший матч - 1:1)
Голи: Алмейда, 26, Фрінгс, 57, з пенальті, Марін, 62, Пісарро, 84 - Вілья, 2, Мата, 15, Вілья, 45, 66
«Вердер»: Візе - Фрітц (Розенберг, +79), Мертазакер, Налдо, Пасанен - Хант, Фрінгс, Боровський (Алмейда, 22), Езіл, Марин - Пісарро
«Валенсія»: Сесар - Мігель, Мадуро, Деальберт, Бруно (Хорді Альба, 46) - Хоакін (Мануель Фернандеш, 55), Марчена (Мічел, 65), Бараха, Сілва, Мата - Вілья
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 402 | Додав: Roland | Теги: Клаудіо Пісарро, Давид Вілья, Уго Алмейда, Вердер, Хуан Мата, валенсія, Торстен Фрінгс | Рейтинг: 0.0/0