Головна » 2010 » Травень » 11 » Аланія громить Спартак, Зеніт вириває перемогу в Пермі, Рубін переміг ростовчан
09:25
Аланія громить Спартак, Зеніт вириває перемогу в Пермі, Рубін переміг ростовчан
Веллітон, Прем'єр-ліга Росії, Аланія, Крила рад, Терек,
Спартак, зеніт, ЦСКА, футбол10-й тур РПЛ приніс сенсаційний результат з Владикавказа. Московський «Спартак» був битий «Аланією» з рахунком 5:2!
Футбол вийшов веселим, вже за 9 хвилин гри команди забили три м'ячі. При цьому господарі двічі виходили вперед. У другому таймі молодий Георгій Габулов (брат воротаря «Динамо») забив свій другий гол - приголомшливим ударом зі штрафного. Від цього команда зловила такий кураж, що забила ще двічі на останніх хвилинах, при цьому, у випадку з голом Хубулова владікавказци просто розкатали оборону «Спартака». Гол Даду, правда, був під великим питанням офсайдної, але це не так принципово, з огляду на рахунок. Веллітон, до речі, ще й встиг не забити пенальті - удар парирував ще один брат (але тепер брат форварда - воротар), Кержаков-молодший.
Аланія - Спартак - 5:2 (2:2, 3:0)
Аланія: Кержаков, мам, Гнану, Іванов, Дакоста, Флореску, Габулов, Кирилов (Оганян, 70), Стоянов, Маренич (Хубулов, 46), Нізамутдінов (Даду, 46).
Спартак: Джанаєв, Макєєв (Ал. Козлов, 46), Суботів (Яковлєв, 69), Саєнко, Йіранек, Штранцль, Ф. Кудряшов, Ібсон, Алекс (Ананідзе, 46), Арі, Веллітон.
Голи: 1:0 - Маренич (5), 1:1 - Веллітон (6), 2:1 - Габулов (9), 2:2 - Флореску (30, автогол), 3:2 - Габулов (66), 4 : 2 - Хубулов (88), 5:2 - Даду (90 +1).
Попередження: Макєєв (12), Кирилов (25), Флореску (53), Ол. Козлов (53), Хубулов (82), Гнану (85).
Армійці програвали після першого тайму - красивим обвідним ударом відзначився Георгієв. Після перерви червоно-сині, що вийшли на поле в футболках з написом «З Днем Перемоги», заграли так, щоб порадувати своїх уболівальників перемогою і нічим іншим. Відразу ж дальнім ударом забив Одіа. Потім атаку завершив Гонзалес. Після ще одного удару Марка на добиванні зіграв Дзагоєв. Він же і поставив крапку.
ЦСКА - Терек - 4:1 (0:1, 4:0)
ЦСКА: Акінфєєв, Одіа, Ігнашевич, А. Березуцький, Щенніков, Алдонін, Хонда (П. Мамаєв, 79), Дзагоєв, Красич (Набабкін, 72), Гонсалес (Оліс, 84), Нецид.
Терек: Дикань, Уціев, Феррейра, Омельянчук, Ятченко, Маурісіо, Георгієв, Арсе (Кацав, 63), Кобенко (Бракамонте, 72), Лахіялов, Асільдаров (Саду, 65).
Голи: 0:1 - Георгієв (26), 1:1 - Одіа (47), 2:1 - Гонсалес (53), 3:1 - Дзагоєв (57), 4:1 - Дзагоєв (62).
Попередження: Кобенко (33), Нецид (71), Уціев (74), Оліс (90 +2).
Вилучення: Одіа (69).
Сибір - Крила Рад - 4:1 (2:1, 2:0)
Сибір: Ковалевські, Валентіч, Бухряков, Філіпенко, Аравін, Макаренко, Нагібін (Клімавічюс, 62), Астаф'єв, Чижек (Васильєв, 56), Шевченко (Дегтярьов, 68), Медведєв.
Крила Рад: Лобос, Дрміч, Бєлозьоров, Джорджевіч, Будилін, Таранов (Алхазов, 71), гриднів, Р. Аджинджал, Петрович (Бобер, 46), Ткачов, Стрільців (Савін, 59).
Голи: 0:1 - Ткачов (7), 1:1 - Чижек (8), 2:1 - Медведєв (17), 3:1 - Клімавічюс (66), 4:1 - Астаф'єв (80).
Попередження: Макаренко (31), Бобер (66).
Пітерці здобули 7-у перемогу в сезоні - більше, ніж будь-хто в РПЛ. Втім, забити перм'яки вдалося тільки в останні 5 хвилин гри. Спочатку головою забив молодий нападаючий Канунніков, а потім таким же чином відзначився Данні.
Амкар - Зеніт - 0:2 (0:0, 0:2)
Амкар: Нарубін, Попов, Федорів (Помірки, 46), Новаковіч, Бєлоруков, Гаал, Кнежевич, Пеєв, Бурмістров (Віто, 71), Грішин (Соколов, 80), Волков.
Зеніт: Малафєєв, Анюков, Мейра, Ломбертс, Губочан, Зирянов, Денисов, В. Бистров (Канунніков, 78), Файзулін (Розіна, 69), Данні, Кержаков (Хусті, 62).
Голи: 0:1 - Канунніков (85), 0:2 - Данні (89).
Попередження: Бурмістров (9), Попов (34), Федорів (45), Бєлоруков (62), Данні (83).
Казанці повинні були упевнено вести в рахунку після першого тайму, але почали забивати лише після перерви. Бухаров спочатку добре вивів на ворота Семака, а трохи пізніше забив головою після подачі з кутового Горбанца.
Ростов - Рубін - 0:2 (0:0, 0:2)
Ростов: Амельченко, Ленгіел, Жівановіч, Гионя, Черкес, Ст. Іванов, Кульчий, Блатняк, Луценко (Павленко, 68), Лебеденко, Ахметович (Акимов, 83).
Рубін: Рижиков, Салуквадзе, Орєхов, Навас, Хорді, Нобоа, Муравські, П. Бистров (Баляйкін, 69), Касаєв (Горбанець, 15), Семак, Бухаров (Натх, 80).
Голи: 0:1 - Семак (63), 0:2 - Бухаров (77).
Попередження: Бухаров (37), Павленко (79), Нобоа (85).
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 453 | Додав: Roland | Теги: Спартак, Крила Рад, Футбол, Прем'єр-ліга Росії, Терек, аланія, зеніт, ЦСКА, Веллітон | Рейтинг: 0.0/0