Головна » 2010 » Січень » 26 » Алекс мстився за Дрінчіча
06:23
Алекс мстився за Дрінчіча
алекс, спартакПерелом гомілки Миколи Дрінчіча, через який новачок «Спартака» вибув на півроку, змазав враження від перемоги червоно-білих над сочинської «Перлиною» з рахунком 3:1. Два голи на рахунку Алекса, один раз відзначився Олександр Прудников.
У понеділок московський «Спартак», який проводить перший тренувальний збір у Туреччині, зіграв другий контрольний матч. У суботу команда Валерія Карпіна в дебютній грі міжсезоння обіграла азербайджанський клуб «Хазар-Ленкорань» з рахунком 3:1. Відзначилися тоді Олександр Прудніков, Антон Ходирєв і Веллітон. Другим суперником червоно-білих стала сочинська «Перлина», в сезоні-2009 зайняла перше місце в зоні «Південь» другого дивізіону і завоювала, таким чином, путівку в перший дивізіон. Сочинці - команда набагато серйозніше «Хазар». Про це говорить хоча б той факт, що кілька днів тому підопічні Олега Василенко з рахунком 3:0 обіграли підмосковний «Сатурн».
Порівнювати склади між першими іграми поки сенсу не має, тому що ротація складу Карпіні на перших порах максимальна. Воно й зрозуміло, тренеру треба з'ясувати, з ким і як продовжувати роботу. Хоча воротарську позицію відзначимо окремо - в матчі з «Перлиною» місце у воротах зайняв Сослан Джанаєв, який не брав участі в грі з «Хазарам». Місце в обороні зайняли Кадеев, Йіранек, Штранцль і Фаті. Ібсон і Дрінчіч розташувалися в центрі поля, Кірєєв і Ходирєв зайняли місце на флангах, Жано Ананідзе - під нападником, а в ролі єдиного форварда виступав Прудников.
З перших хвилин «Спартак» захопив ініціативу, багато комбінуючи.
Сочинці ж, згідно з онлайн-трансляції на офіційному сайті червоно-білих, дозволяли собі дуже багато фолів. В одному з моментів з Йіранек ледве не зірвали капітанську пов'язку. Під час відсутності Алекса усі «стандарти» виконував новачок Дрінчіч. Кілька кутових ні до чого не привели, а виконаний з 30-ти метрів штрафний розполохав турецьких горобців.
Перший гострий момент виник в середині тайму. Фаті, скориставшись грубою помилкою оборони «Перлини», виявився з м'ячем майже на куті воротарського і пробив у дальній кут - м'яч пройшов в сантиметрах від штанги. Дуже скоро фірмовий навіс Дрінчіча зі штрафного ледь не приніс спартаківцям успіх - Прудников головою перевів м'яч в штангу. Втім, досить скоро повернувся з оренди у празькій «Спарті» форвард забив уже другий м'яч у міжсезоння. Після пасу п'ятою Ананідзе Прудников вразив ворота точним ударом метрів з 20-ти. Тут же Олександр знову забив, але арбітр ФІФА Хагані Мамедов не зарахував гол через офсайд.
У кінцівці тайму сочінці, які не припиняли грати гранично жорстко, грубо сфолили проти Дрінчіча, якого довелося виносити з поля на ношах.
Як повідомляє «Спорт-Експрес», попередній діагноз півзахисника, якого в перерві відвезли до госпіталю на машині «швидкої допомоги», - перелом гомілки. Тут же згадується і Дмитро Лоськов, який також отримав травму з грі з «Перлиною». Звідси виникає питання: навіщо взагалі потрібні такі спаринги і чим годують гравців сочинського клубу, і годують чи взагалі?
Біля воріт ж Джанаева небезпечних моментів не було. Хоча в середині тайму Сослан упевнено спіймав м'яч, що летів прямо в нього, - і то непогано.
Як і очікувалося, на другий тайм Карпін випустив зовсім інший склад, за винятком двох позицій - Джанаева і Ібсона. Захисну лінію збудували Паршивлюк, Сухі, Філіпенко і Кудряшов, Дрінчіча змінив Сабітов, на флангах розташувалися Григор'єв і Яковлєв, а роль наконечника атак виконував Дзюба. Досить скоро «Спартак» подвоїв перевагу.
Алекс крученим ударом з 25-ти метрів помстився за чорногорського колегу.
«Перлина» огризнулася двома кутовими підряд - в другому випадку невелике ушкодження отримав Джанаєв. Алексу, мабуть, дуже не подобається, коли суперники б'ють його товаришів. Тому бразилець помстився вдруге єдино вірним способом - черговим ударом у «дев'ятку». Цього разу з гри.
Наступний гострий момент - знову на рахунку Олексія. Лідер «Спартака» навісив у штрафну, але переправити м'яч у сітку ніхто не зміг. На 68-й хвилині Ібсона замінив повернувся в гру Ходирєв. У кінці гри сочінці зуміли розмочити рахунок. Кращий бомбардир клубу Станіслав Дубровін і новачок Володимир Шішелов, що перейшов з «Уралу», організували гол престижу.
Матч завершився перемогою москвичів. Перемога, однак, була затьмарена важкою травмою Миколи Дрінчіча, який, як здалося з перших двох контрольних ігор, досить непогано себе почував у «Спартаку». Наступний контрольний матч спартаківці проведуть 2 лютого проти австрійського «Штурму».
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 466 | Додав: Roland | Теги: Спартак, Алекс | Рейтинг: 0.0/0