Головна » 2010 » Квітень » 5 » Алієв - Воронін - 2:1, Локо - Динамо - 3:2
11:41
Алієв - Воронін - 2:1, Локо - Динамо - 3:2
Локомотив, Андрій Воронін, Прем'єр-ліга Росії, Олександр Алієв, ДинамоОлександр Алієв стає найпомітнішою фігурою стартового відрізка російської Прем'єр-ліги і вже став його (відрізка) найкращим бомбардиром. 5 голів у 4 матчах - ось так починає Алієв. Сьогоднішній дубль Олександра зробив вирішальний внесок у перемогу «Локо» над «Динамо», у складі якого свій перший гол у Росії забив Андрій Воронін.
Гра не була багата на моментами, команди протистояли один одному тактично і технічно, зводячи до мінімуму число власних помилок і прагнучи до максимуму в руйнуванні задумів противника. «Динамо» закінчували цією грою свій мегастарт (календар підсунув біло-блакитним одного за іншим «Спартак», ЦСКА, «Зеніт» і «Локомотив»), в перших 4-х турах в Росії було багато великих матчів, але «Динамо» за цій частині пощастило більше за інших. У всіх цих ТОП-іграх «Динамо» діяло щільно й акуратно, показавши себе непогано в захисті, і гірше в творенні. Так було і цього разу.
При цьому, навіть набагато менше володіючи м'ячем (після першого тайму 63 на 37) динамівці вийшли вперед. Вороніну, нарешті, дали пробити (після навісу з лівого флангу головою з близької відстані) і він забив свій перший російський гол.
«Локомотив» відігрався перед самою перервою. Стовп Траоре зачепився за м'яч, набіг Алієв і лівого, він і нею може, відмінно пробив метрів з 20-ти.
Другий тайм розпочався в тому ж ключі, «Локомотив» тримав м'яч, але до моментів справа майже не доходила. Ні моментів і не треба, якщо є Алієв. Олександр отримав штрафний і без особливого розбігу уклав м'яч в лівий нижній кут. Габулов навіть не став стрибати, всі оцінив і без цього.
Гра трохи пожвавилася в останні 10 хвилин, зокрема, після заміни Алієва. , Який вийшов замість Олександра Шарлес теж проявив себе непогано, пробив здалеку так, що Габулов тільки разом з поперечиною відбив м'яч. Тарасов мав два моменти, ногою з центру штрафного майданчика пробив вище, а от головою після кутового - куди треба. І все, начебто, було вирішено.
Але зіграла заміна «Динамо», вийшов фахівець із заробляння пенальті - Адріан Ропотан. На цей раз його смикнув за футболку Тарасов. Комбаров реалізував пенальті і до кінця у «Динамо» були надії на порятунок гри, але не шанси.
Локомотив - Динамо - 3:2 (1:1)
Локомотив: Гільєрме, Кузьмін, Асатіані, Баша, Янбаєв, Дуймовіч, Тарасов, Алієв (Шарлес, 81), Сичов (Глушаков, 90), Одемвінгі, Траоре (Смольников, 74).
динамо: Габулов, К. Комбаров, Колодін, Фернандес, Д. Комбаров, Самедов, Семшов, Уілкшір (Ропотан, 85), Чеснаускіс, Воронін, Кокорін (Хохлов, 46).
Голи: 0:1 - Воронін (22), 1:1 - Алієв (45), 2:1 - Алієв (68), 3:1 - Тарасов (85), 3:2 - Д. Комбаров (88, пенальті) .
Попередження: Алієв (55), Сичов (70), Воронін (77).
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 584 | Додав: Roland | Теги: Динамо, Прем'єр-ліга Росії, Андрій Воронін, Олександр Алієв, локомотив | Рейтинг: 0.0/0