Головна » 2009 » Грудень » 6 » Анчелотті: «Без паніки!»
18:01
Анчелотті: «Без паніки!»
анчелоті, челсі, мюКарло Анчелотті про суботньому матчі з «Манчестер Сіті» і про перевагу над «МЮ»
Рахунок на суботньому «Сіті оф Манчестер» відкрив Еммануель Адебайор, для початку який відзначився автоголом. Тоголезец виправився ще до перерви - 1:1. А приніс перемогу господарям Карлос Тевес (що став одним з найкращих у складі «городян» в недавньому чвертьфіналі Кубка ліги проти «Арсеналу») - 2:1.
Такий результат підвів риску під пятіматчевой переможною серією «аристократів», чия перевага над йдуть другими «дияволами» скоротилася до двох балів. Однак Карло Анчелотті це не бентежить.
«У нас немає причин турбуватися, - відрізав італієць. - Ми у відмінній формі. «Сіті», варто визнати, показав видатний футбол. Але ми зберегли за собою перший рядок, і у нас два очки переваги над "Юнайтед", так що нам не треба нічого міняти ».
На 84-й хвилині Френк Лемпард мав усі шанси зрівняти рахунок, проте його удар з 11-метрової позначки розгадав Шей гивень. У Анчелотті залишилися претензії до головного арбітра матчу Ховард Уебб, що в епізоді з голом Адебайора не побачив гру рукою у Мікі Річардса.
«Ми розчаровані таким рішенням. Уебб - приголомшливий арбітр. Однак моя думка така - рука там була. Нічию-то ми точно заслужили », - додав Анчі.
Eurosport
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 588 | Додав: Roland | Теги: челсі, Анчелоті, мю | Рейтинг: 0.0/0