Головна » 2009 » Листопад » 29 » Анчелотті: «У дитинстві я вболівав за Інтер»
18:34
Анчелотті: «У дитинстві я вболівав за Інтер»
Анчелоті, футбол, спортАле це не завадило Карло стати легендою «Мілана»
Людина, яка багато років віддав «Мілану» в якості гравця і тренера, який завоював чимало трофеїв на обох теренах, а нині наставник «Челсі» - Карло Ачелотті, заявив, що в дитинстві був шаленим уболівальником злого ворога «россо-нері» - міланського «Інтера» .
«Дитиною я вболівав за« нерадзуррі », а моїм кумиром був Сандро Маццола», - сказав Анчі в інтерв'ю телеканалу Sky Italia. - «Мій двоюрідний брат, що жив в Мілані, купив мені комплект форми« Інтера »і з того самого моменту я став відданим вболівальником« Інтера ».
«Звичайно, зараз неприпустимо, щоб я кричав« Forza «Інтер», а в минулому таке бувало. Правда, не часто - лише одного разу, коли «Інтер» приїхав до Мантую. Саме в цьому місті я зміг побачити на власні очі, як грає моя улюблена команда ».
«На той матч не залишилося квитків і я не зміг потрапити на стадіон. Я простояв весь перший тайм у воріт стадіону, а в перерві матчу з мене зглянувся стюард і я потрапив на стадіон. Пам'ятаю, що тоді «Інтер» забив в другому таймі 5 м'ячів і виграв у загальному рахунку 6-1 », - наводить слова Карлетто Football Italia.
serie-a.ru
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 599 | Додав: Roland | Теги: спорт, Футбол, Анчелоті | Рейтинг: 0.0/0