Головна » 2010 » Лютий » 21 » «Арсенал» і «Челсі» вміло скористалися осічкою «червоних дияволів»
07:10
«Арсенал» і «Челсі» вміло скористалися осічкою «червоних дияволів»
АПЛ, Дімітар Бербатов, Ден Гослінг, Джек Родвелл, англійська Прем'єр-ліга, Дініяр Білялетдінов, Манчестер Юнайтед, ЕвертонПісля низки важких - як фізично, так і морально - матчів, перед «канонірами», нарешті, почало шанс порадувати себе і вболівальників без зайвих витрат енергії. Що займає перед звітною зустріччю 13-місце і неведающій радості перемог 12 турів «Сандерленд» на тлі недавніх грізних суперників «Арсеналу» в АПЛ, а особливо після поразки імені Фабіанскі в 1 / 8 Ліги чемпіонів проти «Порту», здавався тим самим добрим екзаменатором, який поставить залік автоматом. Тільки б не били сильно.
Приблизно так на ділі і вийшло.
З перших же хвилин матчу підопічні Венгера почали шукати дірки в обороні, і з перших же хвилин виявили їх безліч. Фактично, залишивши гостей без м'яча, «каноніри» із задоволенням показували все розмаїття наявного в їхньому асортименті атакуючого футболу.
Були тут і флангові проходи - двічі тільки за перші 15 хвилин Уолкотт героїчно вигравав забіги на краю і двічі сам же їх завершував (у перший раз Тео пробивав у дальній кут, але м'яч пройшов поруч зі штангою, у другій - його нехитрий удар без проблем парирував воротар). Були й фірмові передачі від Фабрегаса - як довгі закидання на того ж Уолкотта, так і хитрі гострі паси в штрафній. Був представлений і таранний форвард - в результаті чергової атаки господарів неповторний Ніклас Бендтнер отримав м'яч у центрі штрафного майданчика і мав достатньо часу, щоб розстріляти ворота Гордона, однак щедрий датчанин вирішив замість цього дати ще трохи їжі своїм і так не голодуючим злостивцям - невдалий прийом плюс невпевнений удар голу НЕ дорівнює. Мінімум перекладині, в яку і потрапив м'яч після того, як під удар Ніклас ліг захисник.
Що говорити, якщо навіть рикошет - містичне зброя залякування, - і те, полоскотали нерви футболістам «Сандерленда», коли після удару Насрі снаряд потрапив у гущу гравців і змінив напрямок польоту. Супроводжуваний повним безсилля поглядом що впав в інший бік воротаря, м'яч акуратним парашутом перелетів над незахищеним кутом воріт.
Гол не те, що назрівав - просто таки просився в білий світ! І на 27-й хвилині «каноніри», нарешті, почули його благання. Ебує, як в слаломі, що обійшов кількох суперників, увірвався в штрафний і прострілив - неймовірним чином минувши скупчення футболістів «Сандерленда», м'яч знайшов доріжку до ноги Нікласа Бендтнера і датчанин з метра солідно відправив його у порожні ворота. Що ж, опинитися в потрібний час в потрібному місці теж дорого коштує і далеко не кожному вдається - 1:0 повів «Арсенал».
Не можна сказати, що гол вніс у гру корінні зміни. Господарі, діючи, м'яко кажучи, не на межі своїх сил, як і раніше тримали гравців «Сандерленда» без м'яча. Втім, гості, хай і посідали в турнірній таблиці 13-е місце, це ж 13-е місце чемпіонату Англії. А тому кілька разів «чорні коти» ледь не подряпали загралися з ними «канонірів».
Ще за кілька хвилин до пропущеного гола, у гостей вийшло спорудити щось схоже на погрозу - Фрейзер Кемпбелл мужньо протягнув м'яч (і Кліші на плечах) до воріт «Арсеналу», але Альмунія, критики якого, здається, поумолкнут, побачивши на тижні, хто у нього за спиною, вчасно вибіг на перехоплення і скоротив кут обстрілу до недозволено мінімуму.
Ну а момент «Сандерленда» на 39-й хвилині, без всякого сумніву, можна вважати гольовим. Річардсон ювелірної передачею розрізав приспану оборону лондонців і вивів Джоунса тет-а-тет з голкіпером господарів. Відповідь на питання, чому Кенвін вирішив пробити відразу, не зближуючись, мабуть ще довго буде витягати з форварда розпеченим залізом тренер «Сандерленда» Стів Брюс, розчарування якого не було меж. І Брюс цілковиту рацію - якщо не використовувати ТАКІ шанси, то, як взагалі можна сподіватися на успішний результат гри з «Арсеналом»? ..
Другий тайм мало чим відрізнявся від першого. За тим лише винятком, що оборона гостей частіше давала збої і атаки «канонірів» докочувались безпосередньо до супердорогого голкіпера «Сандерленда» Крейга Гордона. Шотландець, до речі, довів, що коштує тих 9 мільйонів фунтів, сплачених за нього англійською командою «Хартса».
68-а хвилина так і взагалі стала його бенефісом. Один за одним він погасив два гольових моменту «Арсеналу» - спочатку впоравшись з пострілом Насрі, а потім потягнувши удар в упор від Уолкотта. І надалі Гордон діяв безпомилково. Напевно, єдине світло пляма в сьогоднішній грі «Сандерленда».
А чи не єдиним темною плямою в грі «Арсеналу» став центральний захисник Сильвестр, якого нині не часто побачиш в стартовому складі. У другому таймі його дії, як і в першій половині гри, були далекі від ідеалу, і якщо гості (зокрема, Бент) мали нагоду зрівняти рахунок, то тільки завдяки йому.
Всю другу половину гри «каноніри» намагалися забити другий гол, убезпечивши себе від сюрпризів, але вийшло в них це лише в доданий арбітром час. У штрафному гостей збили Фабрегаса і капітан чітко реалізував 11-метровий.
Цього разу на «Емірейтс» обійшлося без сюрпризів.
«Евертон» - «Ман Юнайтед» - 3:1
Дініяр Білялетдінов, 19, Ден Гослінг, 75, Джек Родвелл, 89 - Дімітар Бербатов, 16
«Евертон»: Тім Ховард, Стівен Піенаар (Джек Родвелл, 87), Джонні Хейтінга, Дініяр Білялетдінов (Ден Гослінг, 69), Лейтон Бейнс, Леон Осман, Луї Саа, Лендон Донован, Мікель Артета, Сільвейн Дістін, Філ Невілл
«Ман Юнайтед»: Едвін Ван дер Сар, Парк Джи-Сунг (Габріель Обертан, 65), Гарі Невілл, Даррен Флетчер, Джонатан Еванс, Майкл Керрік, Антоніо Валенсія (Майкл Оуен, 80), Патріс Евра, Дімітар Бербатов (Пол Скоулз , 65), Вейн Руні, Уес Браун,
Мікель Артета, 65. Стівен Піенаар, 73. Луї Саа, 79. Леон Осман, 86. Джек Родвелл, 90. - Даррен Флетчер, 45.
«Вулверхемптон» - «Челсі» - 0:2
- Дідьє Дрогба, 39, 66
«Вулверхемптон»: Адлен Гедіра, Кевін Фолі (Грег Халфорд, 75), Меттью Джарвіс (Джеффрі Муджангі-Біа, 75), Джоді Креддок, Карл Анрі, Кевін Дойл, Крістоф Берра, Маркус Ханеманн, Рональд Зубар, Девід Джонс (Сільвен городе -Блейк, 75), Стівен Уорд
«Челсі»: Петро Чех, Браніслав Іванович, Юрій Жирков (Джеффрі Брума, 55), Джо Коул, Джон Обі Мікел, Джон Террі, Дідьє Дрогба, Мікаель Баллак, Ніколя Анелька, Паулу Феррейра, Флора Малуда
- Мікаель Баллак, 63.
«Арсенал» - «Сандерленд» - 2:0
Ніклас Бендтнер, 26, Сеск Фабрегас, 0, з пенальті --
«Арсенал»: Мануель Алмуніа, Аарон Рамзі, Олександр Сонг, Тео Уолкотт (Бакарі Санья, 77), Гаель Кліші, Мікаель Сильвестр, Еммануель Ебуе (невагомий Денілсон, 88), Ніклас Бендтнер, Сеск Фабрегас, Томас Вермален, Самір Насрі (Томаш Росіцкі, 71)
«Сандерленд»: Крейг Гордон, Алан Хаттон, Антон Фердінанд, Кенвін Джоунс (Бенджані Мваруварі, 77), Кіеран Річардсон (Бодевейн Зенден, 75), Даррен Бент, Джон Менса, Лорик Цана, Майкл Тернер, Джордж МакКартні (Філ Бардслі, 84 ), Фрейзер Кемпбелл
Сеск Фабрегас, 49. - Лорик Цана, 33. Майкл Тернер, 43. Кіеран Річардсон, 57. Джон Менса, 70. Антон Фердінанд, 90.
«Вест Хем» - «Халл Сіті» - 3:0
Валон Бехрамі, 2, Карлтон Коул, 58, Жюльєн Фобер, 90 --
«Вест Хем»: Роберт Грін, Гільєрмо Франко (Аруахо Ілан, 62), Валон Бехрамі, Джеймс Томкінс, Алессандро Діамант (Джек Коллісон, 84), Джонатан Спектор, Жюльєн Фобер, Меттью Апсон, Радослав Ковач, Скотт Паркер, Карлтон Коул ( Хоссам Мідо, 78)
«Халл Сіті»: Боаз Майхілл, Джордж Боатенг, Том Карні (Жозмер Алтідор, 64), Крейг фага, Стівен Хант (Ніколас Бармбі, 64), Пол МакШейн, Амр Заки (Сейі Олофіньяна, 64), Стівен Муйоколо, Ендрю Доусон, Ентоні Гарднер, Ян Веннегоор оф Хесселінк
Скотт Паркер, 54. - Крейг фага, 24.
- Крейг фага, 52.
«Портсмут» - «Сток Сіті» - 1:2
Фредерік Пікьонн, 34 - Роберт Хут, 49, Саліф Діао, 90
«Портсмут»: Аруна Діндане, Стів Фіннан (Данні Уеббер, 85), Джеймі Охара, Хассан Йебда (Джон Утака, 65), Девід Джеймс, Марк Уїлсон, Надир Бельхадж, Овусу-Абейе Квінсі, Папа Буба Діоп, Фредерік Пікьонн, Херманн Хрейдарссон
«Сток Сіті»: Гленн Уїла, Дін Уайтхед, Рікардо Фуллер (Дейв Кітсон, 90), Денні Коллінз, Мамаду Сідібе, Раян Шоукросс, Роберт Хут, Рорі Ділеп, Тунджай Шанлі (Саліф Діао, 75), Томас Соренсен, Ендрю Вілкінсон
Джеймі Охара, 59. Херманн Хрейдарссон, 90. - Ендрю Вілкінсон, 66.
- Ендрю Вілкінсон, 72.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 514 | Додав: Roland | Теги: евертон, Дініяр Білялетдінов, Джек Родвелл, англійська прем'єр-ліга, АПЛ, Манчестер Юнайтед, Ден Гослінг, Дімітар Бербатов | Рейтинг: 0.0/0