Головна » 2010 » Вересень » 29 » Арсенал на виїзді перемагає Партизан
08:49
Арсенал на виїзді перемагає Партизан
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Партизан Белград, Арсенал Лондон«Арсенал» продовжує йти без втрат у групі Н Ліги чемпіонів УЄФА. У звітному поєдинку лондонці з великими труднощами здолали на виїзді залишився вдесятьох «Партизан» завдяки голам Андрія Аршавіна, Маруана Шамаха і Себастьена Скілаччі.
У стартовому турі групового етапу «Арсенал» розгромив дому «Брагу» з результатом 6:0. Напередодні зустрічі з «Партизаном» команда Арсена Венгера мала величезні кадрові проблеми - з ладу вибули відразу вісім футболістів основного складу. Місце у воротах у підсумку посів Лукаш Фабяньскі, тоді як на вістрі атаки розташувався Шамах, якого покликаний був підтримувати з глибини Джек Уїлшир. У відсутність Цеск Фабрегаса обов'язки капітана виконував досвідчений Томаш Росіцкі.
У дебюті ініціативою не володіла жодна з команд - суперників підводило зайва кількість браку в передачах. Все змінилося на дев'ятій хвилині, коли Клео втік на рандеву з Фабяньскі. Проте бразилець занадто довго зволікав з ударом, і момент був упущений. Майже відразу ж П'єр Бояї ледь не проштовхнув м'яч у ворота, скориставшись неузгодженістю в діях Фабяньскі і Скілаччі. Перевага явно перейшло до господарів, і тим несподіванішим був гол «канонірів». Аршавін відіграв на Уїлшир, який з меж штрафної площі п'ятою зробив відповідну передачу. Форвард збірної Росії з забійної позиції спокійно пробив Володимира Стойковіча.
Пропущений м'яч відправив белградцев в нокдаун. На 25-й хвилині після чергового хорошого пасу Уїлшир Аршавін цілком міг оформити дубль, але Стойкович якимось дивом парирував його удар впритул. Воротар збірної Сербії блиснув майстерністю і тоді, коли на оперативний простір вирвався Росіцкі. Незабаром Аршавіну вдалося перекинути м'яч через який вибіг з воріт Стойковича - снаряд летів у сітку, проте Марко Йованович виніс снаряд практично з «стрічки». Здавалося, що «Арсенал» швидко подвоїть рахунок, але відразу нелогічний гол забив вже «Партизан». Денілсон зіграв рукою у власному штрафному майданчику, і Клео з «точки» відновив паритет. Обидві команди намагалися вийти вперед ще в першому таймі, але до перерви нічого примітного на полі більше не сталося.
Друга 45-хвилинка вийшла куди більш відкритою, гра йшла на зустрічних курсах, оскільки нічия опонентів явно не влаштовувала. На 56-й хвилині становище «Партизана» стало критичним - після проникаючої передачі Аршавіна Шамах виходив сам на сам зі Стойкович, і Йованович зупинив його лише ціною фолу останньої надії. Пенальті викликався виконувати Аршавін, але росіянин ударив майже по центру, і Стойкович виручив свою команду. Після цього атакував тільки «Арсенал». За 20 хвилин до фінального свистка міг виправитися Аршавін - і знову Стойкович продемонстрував високу майстерність.
Однак хвилиною пізніше голкіпер господарів був безсилий. Шамах у боротьбі з захисником головою спрямував м'яч у поперечину після навісу Росіцкі, але сам же першим встиг на добивання - 2:1. Було абсолютно незрозуміло, за рахунок чого белградци можуть відігратися. Більш того, «Арсенал» був значно ближче до того, щоб забити третій м'яч - гості провели ряд гострих атак, в ході однієї з яких заробили кутовий. Його подав вийшов на заміну Самір Насрі, а Скілаччі виграв боротьбу в повітрі і відправив м'яч у ціль. «Партизан» міг відразу ж відквитати один м'яч, однак Клео свій другий 11-метровий не реалізував. Блискуче зіграв Фабяньскі, який, витягнувшись у струнку, вивудив м'яч з правого нижнього кута.
«Партизан» - «Арсенал» - 1:3
Голи: Клео, 33, з пенальті - Аршавін, 15, Шамах, 71, Скілаччі, 82.
На 57-й хвилині Аршавін не реалізує панельті (воротар).
На 84-й хвилині Клео не реалізував пенальті (воротар).
«Партизан»: Стойкович, Стевановіч, медо, Томич (Савич, 56), Петрович (Сміляніч, 69), Клео, Бояї (Ілія, 84), М. Йованович, Лазевскі, Крстаїч, С. Іліч.
«Арсенал»: Фабьянскі, Санья, Росіцкі, Денілсон, А. Сонг, Скілаччі, Уїлшир (Насрі, 74), Джуру, Аршавін (Кліші, 83), Гіббс, Шамах (Вела, 75).
Попередження: С. Іліч.
Вилучення: М. Йованович, 56.
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 337 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, Арсенал Лондон, футбольные новости, Новости, Партизан Белград, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0