Головна » 2009 » Грудень » 14 » Аршавін: «Цей гол цінніше чотирьох»
09:55
Аршавін: «Цей гол цінніше чотирьох»
аршавін, арсенал, ліверпульХавбек «Арсеналу» Андрій Аршавін вважає гол, забитий «Ліверпулю», дуже важливим
У неділю «каноніри» здобули вольову перемогу над «червоними» - 2:1, а вирішальний м'яч розкішним ударом забив саме Аршавін. Хоча по ходу зустрічі у лондонців були серйозні проблеми, оскільки до перерви підопічні Рафаеля Бенітеса відверто перегравали опонента.
«Перший тайм« Ліверпуль »провів дуже добре, вони змусили нас грати під їх диктовку, - заявив Аршавін в інтерв'ю своєму офіційному сайту. - Вболівальники співали і гнали їх уперед. Господарі побудували гру таким чином, що ми навіть не могли наблизитися до їхніх воріт. Їх же атаки логічно привели до забитого голу. У другому таймі, ми проявили свій характер, пресингували суперника, і виявилося, що «Ліверпуль» не так вже і сильний у творенні. Ми змогли забити два голи, і важливо, що наша оборона зуміла зіграти дуже надійно, практично не дозволивши суперникові створити нічого небезпечного біля воріт Альмунії ».
Російський легіонер «канонірів» взяв участь в обох гольових комбінаціях, почавши першу і завершивши другий. «У першому випадку я прийняв м'яч. Там стояв гравець, якому я катнул м'яч між ніг, вдало вийшло, Сеск (Фабрегас) розгорнув атаку, простріл, все було в хід, в русі. Після цього Каррагер з Джонсоном організували гол у свої ворота. Шансу вибити м'яч з воріт у них не було, - зазначив Андрій, не залишив без уваги і свій блискучий гол, згадавши також про покер на «Енфілді» в минулому сезоні. - Хтось з хлопців подав праворуч, після чого Тео (Уолкотт) трохи підрізав м'яч, я вискочив з-за спини захисників, вдалим рухом обробив м'яч, і мені залишалося тільки потрапити в ці сім метрів. Це саме той випадок, коли можна сказати, що один гол набагато цінніше, ніж чотири ».
Аршавін прокоментував нинішній незавидне становище «Ліверпуля», який поки знаходиться на незвично низькому 7-му місці в турнірній таблиці. «Це сильна команда. Торрес повернувся до складу. Думаю, що якщо вони здобудуть дві-три перемоги над лідерами, вони знову у фаворитах. Напевно, їм буде вкрай складно зайняти перше місце, але думаю, що за місце у трійці вони обов'язково будуть боротися. Їм належить зіграти багато ігор на домашньому стадіоні, де вболівальники будуть гнати їх тільки вперед. Тому добре, що ми повертаємося до Лондона з трьома очками », - резюмував герой недільного поєдинку на« Енфілді ».
Eurosport
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 602 | Додав: Roland | Теги: Ліверпуль, арсенал, Аршавін | Рейтинг: 0.0/0