Головна » 2010 » Січень » 24 » Аршавін на джокера не тягне
21:38
Аршавін на джокера не тягне
арсенал, сток сітіЛондонський «Арсенал» вибув із боротьби за Кубок Англії, програвши в гостьовому матчі 1 / 16 фіналу «Сток Сіті». Андрій Аршавін вийшов на поле на заключні 23 хвилини зустрічі, застав два пропущені «канонірами» м'ячі.
У неділю лондонський «Арсенал» завітав у гості до «Сток Сіті» на зустріч 1 / 16 фіналу Кубка Англії. Головному тренерові «канонірів» Арсену Венгеру довелося зіткнутися з кадровими проблемами напередодні зустрічі: Абу Діабі і Бакарі Санья вибили з ладу на нетривалий термін через травми. Хоча півзахисник лондонців Андрій Аршавін напередодні гри заявив, що Венгер віддасть перевагу «основі» резервістів, вимушені втрати футболістів настрою команді не підвищують.
«Нам доведеться грати проти фізично сильною і потужної команди, яка аути використовує як кутові, намагається забивати зі стандартних положень. У складі суперника є хороший турецький нападник Тунджай. До того ж «Арсенал», цілком ймовірно, не виставить на матч багатьох провідних гравців », - сказав росіянин« Спорт-Уікенд ».
Головний тренер «гончарів» Тоні Пуліс не міг розраховувати на нападаючого Джеймса Бітті, плюс травмувався в минулому матчі капітан команди Абдулайе Файе. Останнім часом «Сток» активно поводиться на трансферному ринку, цікавлячись голкіпером «Портсмута» Девідом Джеймсом і нападаючим «Реала» Рудому ван Ністелроєм. Припускаючи можливу покупку іменитих гравців, нинішні «гончарі» спробували дати бій більш титулованого суперника.
Цікаво, що цей матч став першим для Сола Кемпбелла після повернення в «Арсенал». Кемпбелл вже виступав за «канонірів» в 2001-2006-х роках і, таким чином, він став першим футболістом, котрий повернувся в команду при Арсен Венгер, який тренує лондонців з 1996 року. 35-річний захисник тренувався з командою з листопада минулого року, а в середині січня підписав контракт до кінця сезону. Французький тренер, як і говорив Аршавін, випустив на матч напіврезервний склад, довіривши місце в «основі» Кемпбеллу.
Також не дарма Аршавін відзначав силу суперника при стандартних положеннях.
Вже на другій хвилині зустрічі господарі після вкидання ауту добилися свого: Рікардо Фуллер головою забив м'яч у сітку після скидки Рорі Делапа - 1:0. Намагалися окрилені господарі розвинути успіх, але Фуллер на 12-й хвилині при вході в чужу штрафну забарився і дозволив тихохідним захисникам «канонірів» м'яч відібрати.
Двадцять з гаком хвилин засмучені гості приходили до тями, намагаючись організувати позиційне наступ, але оборона «гончарів» на чолі з досвідченим воротарем Соренсену діяли надійно. Лише на 33-й хвилині Денілсон мав непогану нагоду зрівняти рахунок, однак датчанин, вчасно вийшовши з воріт, перешкодив бразильцеві здійснити задумане.
Ймовірно, так би й пішли команди на перерву за мінімальної переваги підопічних Пуліса, але на допомогу гостям прийшов той же «стандарт». При розіграші штрафного Сеск накотилася м'яч на Деніслона, який, приклавшись по сфері з-за меж штрафного, поклав ігровий снаряд в лівий нижній від себе кут - 1:1.
У перерві ніхто з наставників команд корективи в склади вносити не став. Як виявилося, зовсім розумно. Футболісти додали в русі, обмінявшись парою небезпечних ситуацій. Спершу господарі упустили чергову можливість відзначитися після скидання ауту: Дін Уайтхед з п'яти метрів запустив м'яч вище поперечину, приймаючи м'яч праворуч, а у гостей індивідуальну майстерність блиснув Фабрегас. Сеск на швидкості увійшов до штрафної, щільно «вистрілив», проте воротар «Стоку» перевів м'яч на «корнер».
До середини другої половини господарі перехопили ініціативу, переграє «канонірів» у центрі поля. Венгеру не залишалося нічого іншого, як іти ва-банк, здійснюючи заміни.
Причому француз зважився відразу замінити відразу трьох гравців, випустивши Аршавіна, Ремзі і Едуардо.
Вже після того, як ліміт замін було вичерпано, пошкодження в жорсткому стику з Делапом отримав Сильвестр. На радість вболівальників «Арсеналу», французький захисник підвівся і дограв зустріч до кінця. Але приємного в кінцівці було мало.
Свіжа трійця різноманітність у наступальні дії внесла, проте в обороні також стали з'являтися діри. Однією з них і скористалися господарі, які провели зразкову контратаку. Сідібе, перебуваючи в оточенні двох опонентів, промчав по правому флангу і навісив точно на Фуллера, який головою поклав м `яч у сітку повз Фабьянского - 2:1. А те, що хід з замінами Венгеру явно не вдався, на 86-й хвилині підтвердив Уайтхед, який замкнув навіс на дальній штанзі - 3:1.
Аршавін за трохи більше 20 хвилин, проведені на полі, гострими діями не запам'ятався. «Арсенал» зазнав гостьове поразка з рахунком 1:3, припинивши боротьбу за почесний трофей.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 452 | Додав: Roland | Теги: арсенал, сток сіті | Рейтинг: 0.0/0