Головна » 2009 » Грудень » 6 » Аршавін пішов на другу сотню
17:52
Аршавін пішов на другу сотню
аршавін, ювентусАндрій Аршавін забив 100-й м'яч у професійній кар'єрі, принісши «Арсеналу» домашню перемогу над «Сток Сіті» в день ювілеїв на стадіоні «Емірейтс». 500-й матч біля керма лондонського клубу провів Арсен Венгер, а Сеск Фабрегас зіграв за «Арсенал» у 250-й раз.
Футболісти лондонського «Арсеналу» на матч 15-го туру чемпіонату Англії виходили зі змішаними почуттями. З одного боку, «канонірів» треба було провести ювілейний сотий поєдинок на стадіоні «Емірейтс», з іншого - останні дві зустрічі особливої радості ні гравцям, ні уболівальникам команди не доставили. 0:3 від «Челсі» в чемпіонаті і 0:3 від «Манчестер Сіті» в Кубку ліги явно не сприяли підняттю настрою.
Ну, а про те, який настрій у російського форварда червоно-білих Андрія Аршавіна, думається, і говорити не потрібно. Скандальна історія з порушенням спортивного режиму кількома гравцями збірної країни перед матчем зі словенцями останнім часом не сходить зі шпальт російських і зарубіжних видань, і, безумовно, позначається не найкращим чином на емоційному стані футболіста.
Однак, судячи з тієї гри, що Аршавін продемонстрував у матчі зі «Сток Сіті», весь цей галас його, схоже, лише розлютила. У хорошому сенсі цього слова. Андрій вийшов на поле в стартовому складі, як і капітан "Арсеналу" Сеск Фабрегас, який зіграв свій 250-й матч за клуб. Саме іспанець і росіянин стали головними дійовими особами в першій половині зустрічі.
Вже на третій хвилині зустрічі капітан «Арсеналу» вивів Аршавіна тет-а-тет з Серенсеном, однак переграти данця Андрій не зумів.
Втім, незважаючи на невдачу, росіянин продовжував мучити оборону суперника, раз по раз доставляючи захисникам «Сток Сіті» великі неприємності. Також активні були Сеск і борозни праву брівку Еммануель Ебуе.
Під кінець двадцятих хвилини зустрічі вже Аршавін надав можливість відзначитися Фабрегас. Російський форвард обіграв на куті штрафної Діао, увійшов у штрафну, де відразу був збитий Делапом. Арбітр зустрічі Марк Клаттенбург впевнено вказав на одинадцятиметрову позначку. Проте пенальті іспанець пробив нехитро, і Серенсен м'яч відбив.
Втім, сумувати «каноніри» не стали і через п'ять хвилин провели-таки разючої атаку, яку завершив Андрій Аршавін. Знову почав все Сеск, який своєю передачею вивів росіянина до воріт, а сам побіг відкриватися в центр штрафної.
Однак цього разу ділитися м'ячем з капітаном 23-й номер господарів не став, а, обігравши захисника, сильно і точно пробив у дальній нижній кут, забивши свій сотий м'яч у кар'єрі.
Рахунок був відкритий, і на хвилі успіху підопічні Арсена Венгера провели ще кілька дуже хороших атак. Одна з них завершилася курйозним епізодом, коли м'яч після удару Ебуе в штангу відскочив до знаходився в центрі штрафної суперника Сеску. Іспанець як слід приклався по воротах, а голкіпер вже нічого не міг зробити, оскільки знаходився біля самої штанги. Проте постріл Фабрегаса прийшовся в ... що знаходився на лінії воріт Ебуе.
На перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів. У другому ж таймі «Арсенал» не зменшив обертів і продовжив тиск на ворота суперника. Ось тільки м'яч в ці самі ворота влітати ніяк не хотів. Один тільки Аршавін упустив щонайменше три відмінні можливості оформити дубль. Одако не щастило. Чого тільки варта момент на 65-й хвилині, коли росіянин з меж штрафного бив на виконання в дальній кут, але м'яч, зрикошетивши від ноги захисника, влучив у поперечину.
«Сток Сіті» в атаці нічого цікавого не показав, і Мануель Альмунія відверто нудьгував. Ну, а «Арсенал» забив і другий м'яч: вийшов на заміну Ремзі, зігравши в стінку з Аршавіним, вийшов на ударну позицію і потужним ударом у ближній кут вразив ворота Серенсена.
«Каноніри» обіграли «Сток Сіті», дозволивши Арсену Венгеру гідно відзначити ювілей. 5-го грудня француз провів свій 500-й матч біля керма «Арсеналу».
«Газета.Ru» вела онлайн-трансляцію матчу «Арсенал» - «Сток Сіті».
«Манчестер Юнайтед» свій поєдинок 15-го туру проводив у Лондоні. «Червоні дияволи» на «Аптон Парк» зустрічалися з "Вест Хемом». Підопічні Джанфранко Дзола тоько-тільки вибралися із зони вильоту, а тут в гості відразу завітав один з лідерів чемпіонату. Втім, трималися «молотобійці» досить довго - рівно 45 хвилин. Однак для Англії як ні для якої іншої країни справедливо правило, що грати потрібно не 45 хвилин, а до свистка. На першій доданій до тайму хвилині Скоулз потужним ударом з лінії штрафного забив м'яч у «дев'ятку» воріт Гріна.
Складно сказати, на що вболівальники «Вест Хема» сподівалися в цьому матчі. Їх футболісти, продемонструвавши відмінні бійцівські якості, помітно програвали гостям в майстерності. Якщо в січні команда не посилиться, то виліт до Чемпионшип цілком імовірний. Другий тайм МЮ виграв на класі, забивши ще три голи у ворота суперника.
Спочатку шикарний м'яч після передачі Гіггза на свій рахунок записав Гібсон, що вистрілив точно в кут з-за меж штрафного майданчика.
Це вже третій м'яч північноірландського півзахисника за тиждень - три дні тому він відзначився дублем у чвертьфінальному матчі Кубка ліги з «Тоттенхемом». Якщо справи у 22-річного хавбека підуть в тому ж дусі, то повернутися до складу поправляється Оуен Харгрівз буде дуже непросто. Втім, у центрі півзахисту конкуренція у МЮ і так позамежна.
Ну а потім два голи-близнюки забили Валенсія і Руні, замикав флангові простріли партнерів. Вболівальники «Вест Хема» після третього м'яча у ворота своєї команди почали скандувати неприємні речівки на адресу гравців і тренерів, а деякі і зовсім залишили трибуни. Керівництву «молотобійців» потрібно зробити висновки.
«Газета.Ru» вела онлайн-трансляцію матчу «Манчестер Юнайтед» - «Вест Хем».
В інших матчах «Ліверпуль» втратив чергові очки, зігравши внічию з «Блекберном», здобув перемогу над «Бернлі» головний аутсайдер чемпіонату «Портсмут». В очному поєдинку таких же аутсайдерів «Вулверхемптона» і «Болтона» сильнішими були «вовки». Виграли обидва Бірмінгемський клуби: «Астон Вілла» вдома розгромила «Халл Сіті», а «Бірмінгем» на виїзді здолав «Віган»
Інші новини прем'єр-ліги, Кубка ліги, а також Кубка і Суперкубка країни, подробиці матчів і положення команд у турнірній таблиці можна подивитися на сторінці чемпіонату Англії.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 496 | Додав: Roland | Теги: Аршавін, Ювентус | Рейтинг: 0.0/0