Головна » 2010 » Січень » 21 » Аршавін вивів «Арсенал» на перше місце
09:52
Аршавін вивів «Арсенал» на перше місце
Манчестер Юнайтед, арсенал, болтон, чемпіонат англіїФорвард «Арсеналу» Андрій Аршавін забив один з м'ячів у другій поспіль грі з "Болтоном" в Лондоні, внісши внесок в успіх «канонірів», які програвали в першому таймі суперникові. Завдяки перемозі в два м'ячі, «каноніри» вийшли на перше місце в прем'єр-лізі при рівності очок з «Челсі». «Тоттенхем» без Романа Павлюченко програв «Ліверпулю». Першим же фіналістом Кубка англійської ліги стала «Астон Вілла», що забила «Блекберну» протягом 90 хвилин шість м'ячів і пропустивши чотири.
Протистояння «Арсеналу» і «Болтона» вийшло те саме що стикового зустрічі збірних команд в ході минулі два місяці тому відбіркового турніру чемпіонату світу. Спочатку гра у вихідні, а потім - у середу, що вважається зазвичай великим футбольним днем. Втім, 180 хвилин цього матчу не могли вирішити, хто залишається в турнірі, а хто вибуває. Суперники переслідували тільки свої турнірні розклади.
Нагадаємо, що дві зустрічі цих суперників підряд виникли завдяки негоду, яка перенесла матч у Болтоні, а також участі «канонірів» в Лізі чемпіонів. Через що гра в Лондоні, що відноситься до другого туру, була зіграна тільки в новому році. У порівнянні з грою в Болтоні, склади суперників зазнали змін. У лондонців з'явився відновився від травми Денілсон, а також Гаель Кліші, які замінили, відповідно, юного Крейга Істмонда і Армана Траоре. У складі гостей залишився в запасі упустили ряд моментів у першій зустрічі хорват Іван Класніч, якого замінив Марк Дейвіс.
Як і в першому матчі, «Болтон» не боявся йти вперед.
Уже на четвертій хвилині захисників лондонців трохи не налякав Тейлор, на якого закидався м'яч. На це господарі відповіли далекими ударами Діабі і Аршавіна, м'ячі після яких дісталися в руки Яаскалейнену. А на сьомій хвилині та ж оборона «канонірів» грубо помилилася, коли дозволила у своєму штрафному прийняти м'яч австралійському захисникові Кейхіллу, який і вразив ворота. Господарі взяли в облогу ворота Яаскелайнена, хоча тривалий час гості справлялися з їх наскоками. Здавалося, як тільки підопічні Венгера додадуть, і суперник розсиплеться. Однак замість цього рахунок став 2:0. Денілсон збив у своєму штрафному запам'ятався по першій грі своєю витривалістю корейця Чун Юн Лі, і арбітр Уайлі без вагань призначив пенальті. Взявся пробити Тейлор, чий удар Альмунія майже витягнув, але м'яч все-таки прослизнув у ворота.
Якби «Болтон» зберіг такий зручний рахунок до кінця тайму, напевно йому було б легше в другій 45-хвилинці.
Проте за дві хвилини до кінця основного часу Росицки, перебуваючи по діагоналі, завдав чарівний удар, а перед свистком могли і зрівняти рахунок. Зробили вони це вже після перерви. Причому голу передувало явне порушення правил з боку Галласа, що наступив на ногу супернику. М'яч залишився у «канонірів», у яких Фабрегас продерся у штрафну і з гострого кута пустив м'яч між ніг Яаскелайнену. Нічию же гостям зберегти не вдалося, оскільки такий розігрався «Арсенал» зупинити було важко. На 66-й хвилині після подачі кутового точно пробив Вермален. Тут вже вихід на поле Класнича навряд чи міг що-небудь зробити, хоча супернику треба було забити
олько один м'яч, щоб виїхати з Лондона з очком. Крапку в грі поставив Аршавін, що увірвався в штрафну і переграв фінського воротаря. Завдяки перемозі з перевагою в два м'ячі на перше місце при статистичному рівність з «Челсі» вперед вийшли саме «каноніри».
В іншому перенесеному матчі прем'єр-ліги в рамках 21-го туру «Ліверпуль» приймав вдома «Тоттенхем». «Шпори» знову заявили на матч Романа Павлюченко, але це було, як вже раніше, формальністю, або на випадок, якщо станеться якесь ЧП з іншими нападниками. Весь матч Роман провів, спостерігаючи за партнерами на поле від бровки. Провівши на третій хвилині першого свою в матчі атаку, лондонці були приголомшені на хвилині шостий, пропустивши гол після удару з лінії штрафного Кюйта. Як у першому, так і в другому таймах ліверпульців диктували супернику умови в цій зустрічі, при цьому не дозволяючи йому створювати щось серйозне на своїй половині поля. Наставник гостей Гарі Реднапп за матч випустив лише одного форварда, Кіна, замість Кранчара. АЛЕ ні ірландець, ні Дефо з Краучем нічого зробити не змогли. А Кюйт зробив дубль після точного 11-метрового.
Ще два учасники прем'єр-ліги з'ясовували між собою стосунки в рамках у відповідь півфіналу Кубка ліги. «Астон Вілла» в завзятій боротьбі вирвала перемогу у «Блекберна» будинку. Спочатку з рахунком 2:0 після дубля Калинича вийшли «Роверз», але до кінця першого тайму Уорнока і Мілнер рахунок зрівняли. У другій 45-хвилинці господарі зусиллями того ж Мілнер, Хескі і автогола Н'Зонзі повели 5:2, але гості забили три (!) М'ячі, звівши перевагу суперника до мінімуму (5:4). «Вілла» хоч і потім контролювала м'яч, але забила шостий м'яч у контратаці, зробивши рахунок 6:4. Просто не футбол, а хокей якийсь вийшов. Або теніс, якщо хочете ... Другого півфіналіста у відповідній зустрічі визначать «Манчестер Сіті» і «Манчестер Юнайтед».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 454 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат англії, Болтон, арсенал, Манчестер Юнайтед | Рейтинг: 0.0/0