Головна » 2012 » Квітень » 20 » Атлетико М 4:2 Валенсія. Чудовий Фалькао проти "летючих мишей"
09:44
Атлетико М 4:2 Валенсія. Чудовий Фалькао проти "летючих мишей"
Радамель Фалькао, Атлетіко Мадрид, Валенсія, Ліга ЄвропиДві іспанські команди подарували цікавий і красивий півфінал Лізі Європи. Пошкодувавши забиті м'ячі в чемпіонаті (всього один гол в двох матчах), в єврокубку "Атлетико" і "Валенсія" подарували відразу шість! Але два м'ячі, пропущені в компенсовані хвилини кожного з таймів, можуть дорого обійтися "матрацників", які по грі повинні виходити у фінал.
Прекрасний був Радомель Фалькао, який відзначився дублем. З десятьма м'ячами він наздогнав у суперечці бомбардирів форварда "Шальке" Класа-Яна Хунтелаара і вперше стає кращим бомбардиром Кубка УЄФА / Ліги Європи два роки поспіль. Минулорічний результат з "Порту" (17 м'ячів) йому не повторити, але ще, як мінімум, поєдинок на "Местальї", щоб стати одноосібним бомбардиром турніру.
Звичайно, у матчі, де забивається стільки м'ячів, не можна не згадати оборону. У "Атлетико" просто катастрофічні проблеми зі "стандартів". Самі нічого не можуть добитися в атаці (хоча один гол і забили після штрафного, але там була явна помилка Рамі зі штучним офсайдом), і в захисті виглядають слабо. Обидва м'ячі "Валенсія" забила після кутових і ще мали моменти. Зате в позиційній обороні підопічні Симеона можуть дати фору команді Емері. Власне, у левантійців захист, що решето з грубими помилками, пасами супернику. З перших хвилин мадридці її долали без особливого напряга.
Загалом, якщо все так і піде, то і в матчі-відповіді на "Местальї" ми побачимо не менш результативний футбол. Схоже, в чемпіонаті очки й голи набагато важливіше, ніж в півфіналі Ліги Європи.
Ліга Європи. Плей-офф. 1/2 фіналу. Перший матч

"Атлетико М" - "Валенсія" 4:2 (1:1)
Голи: Фалькао, 18 (1:0); Жонас, 45 (1:1); Міранда, 49 (2:1); Адріан Лопес, 54 (3:1); Фалькао, 78 (4:1); Рікарду Кошта , 94 (4:2)
"Атлетико М": Куртуа; Домінгес А.; Міранда; Філіпе Луїс; Габі; Суарес М.; Хуанфран; Дієго (Переа, 88); Туран (Тьягу Мендеш, 81); Адріан Лопес (Сальвіо, 90); Фалькао
"Валенсія": Дієго Алвеш; Рамі; Руїс; Рікарду Кошта; Хорді Альба (Каналес, 72); Фегулі (Пьятті, 72); Топал; Матьє; Коста А.; Сольдадо; Жонас
Попередження: Туран, 41; Домінгес А., 94 - Фегулі, 15; Дієго Алвеш, 68
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 775 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, валенсія, Атлетіко Мадрид, Радамель Фалькао | Рейтинг: 0.0/0