Головна » 2009 » Грудень » 18 » Аутсайдери домовились
08:16
Аутсайдери домовились
рапід, селтікУ поєдинку аутсайдерів групи С шотландці пропустили три м'ячі в перші 19 хвилин, однак зуміли-таки уникнути поразки.
На 30-й секунді господарі відрили рахунок після удару Нікіци Елавіча, а через сім хвилин хорватський форвард оформив дубль. На 19-й хвилині рахунок і зовсім став розгромним після пострілу Хамді Саліх. Незважаючи на три пропущені м'ячі, "кельти" і не думали здаватися. У середині першого тайму Марк-Антуан Фортюне відквитав один гол, а на 67-й хвилин він оформив дубль. Вже в доданий час остаточний рахунок на табло встановив Пол МакГоуен. Такий результат дозволив шотландському клубу зайняти третє місце в групі, тоді як віденський клуб фінішував на останній позиції.
Гра Елавіча
Початок матчу залишився за господарями. Глядачі ще не встигли як слід зайняти місця, як Елавіч вивів свою команду вперед, скориставшись помилкою Стівена Макманус. На восьмій хвилині "Рапід" збільшив свою перевагу - все той же Елавіч з передачі Саліх забив свій четвертий м'яч у Лізі Європи УЄФА.
Характер "Селтіка"
Трохи пізніше хорват, обігравши Глена Лоовенс, повернув борг Саліх, також зробивши йому результативний пас. Могло здатися, що "Селтік" змирився з поразкою, однак на ділі все вийшло з точністю до навпаки. Вже через п'ять хвилин гості скоротили рахунок. МакГоуен після подачі Марка Вілсона головою скинув м'яч на Фортюне, який не промахнувся. Майже відразу Найана Макгінн пробив прямо в голкіпера господарів Раймунда Хедлі, який через деякий час з величезними труднощами відбив ще один постріл півзахисника.
Після перерви перевага була вже на боці гостей, які до середини другого тайму цілком могли відновити паритет. Тим не менше, другий м'яч шотландці провели лише на 67-й хвилині. Макгінн, отримавши м'яч після швидкого розіграшу штрафного, низом переадресував снаряд Фортюне, який не залишив Хедлі жодних шансів. Ну а в доданий час відзначився МакГоуен - 3:3.
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 491 | Додав: Roland | Теги: селтік, рапід | Рейтинг: 0.0/0