Головна » 2010 » Серпень » 30 » Байєр не зміг налаштуватися на гру чемпіонату після перемоги в Сімферополі
05:52
Байєр не зміг налаштуватися на гру чемпіонату після перемоги в Сімферополі
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Байєр Леверкузен, Боруссія МенхенгладбахМатч другого туру чемпіонату Німеччини не віщував для «Байєра» нічого поганого. Один з претендентів на чемпіонський титул виграв до цього обидва матчі у розіграші Ліги Європи, а в дебютному турі чемпіонату на виїзді без проблем здолав дортмундську «Боруссію». У цілому ж, за три матчі в новому сезоні команда Юппа Хайнкенса пропустила всього один матч - від сімферопольської «Таврії», з пенальті, забивши у ворота суперника вісім.
Гра почалася з обопільних атак суперників і з перших хвилин стало зрозуміло, що вболівальник цього вечора залишиться задоволений кількістю забитих голів. Першими взялися за справу гості, яким в середині першої гри вдалося відкрити рахунок у матчі. «Байєр» відповів миттєво точним ударом Дердьйока. Але ще до свистка на перерву голи того ж Хермана і Броверса (який відзначився просто геніальним ударом з кута штрафного майданчика в дальню дев'ятку) зробили для Менхенгладбаха непоганий заділ.
Другий тайм став сущим побиттям потужної команди з Леверкузена, для якої стало проблемою не тільки оборонятися, але і атакувати. Давно не доводилося бачити в такому розібраному стані оборонні побудови «аптекарів», атака же сиділа просто на голодному пайку. Аранго зробив рахунок і зовсім непристойним. Коли ж Відаля з «точки» вдалося скоротити відставання і, здавалося, подарувати надію своїй команді, Ідрісса, познущавшись в черговий раз над обороною господарів, зробив рахунок 5:2.
До фінального свистка команди встигли обмінятися голами і не реалізувати безліч гольових можливостей. Лідер же «Байєра» Міхаель Баллак, який відпочивав під час матчу своєї команди в Україні в розіграші Ліги Європи, був замінений ще на 63-ій хвилині і залишив поле під приголомшливий свист трибун.
«Байєр» - «Боруссія» Менхенгладбах - 3:6
Голи: Дердьйок, 24, Відал, 58, Кісслінг, 71 - Херрманн, 20, 44, Броверс, 40, Аранго, 56, Ідрісса, 60, Ройс, 69.
«Байєр»: Адлер - Кастро, Рейнартц, Хююпя, Кадлец - Баллак (Бендер, 63), Відал (Баліч, 72) - Ренато Аугусто, Барнетта (Йоргенсен, 63) - Кіслінг, Дердьйок.
«Боруссія»: Байлі - Левелс, Броверс, Данте, Дамс - Бредлі, Маркс - Херрманн (шахти, 80), Аранго (Бобаділья, 75) - Ройс Нойштадтер, 85) - Ідрісса.
Попередження: Кастро - Маркс.
«Штутгарт» - «Боруссія» Дортмунд - 1:3
Голи: Какау, 69 - Буларуз, 5, у свої ворота, Барріос, 26, Гетце, 37.
«Штутгарт»: Ульрайх - Буларуз (Функ, 90), ТАСК, Нідермайєр (Дідаві, 46), Молінаро - Треш, Кузмановіч - Гебхарт, Гентнер - Маріка (Харнік, 46), Какау.
«Боруссія»: Вайденфеллер - Овомойела, Суботіч, Хуммельс, Шмельцер - Кель, Шахін (Свен Бендер, 88) - Маріо Гетце, Кагава, Гросскройц (Пішчек, 75) - Барріос (Левандовські, 65).
Попередження: Шмельцер, Кель.
За матеріалами: СПОРТ.UA
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 440 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, Байєр Леверкузен, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, футбола, Боруссія Менхенгладбах | Рейтинг: 0.0/0