Головна » 2010 » Лютий » 22 » «Байєр» повторив вічний рекорд
06:02
«Байєр» повторив вічний рекорд
бундесліга, 25-тур, баєр«Байєр», хоча й втратив на останній хвилині перемогу в матчі з «Вердером», повторив рекорд «Баварії» 21-річної давності - 23 матчі без поразок із старту сезону в Бундеслізі. «Аспіринова» ділять з «Баварією» лідерство і в нинішньому сезоні.
Можливий суперник «Рубіна» в Лізі Європи «Вольфсбург» завдяки черговому дублю Графіте здобув вольову перемогу над «Шальке», перешкодивши підопічним Фелікса Магата наблизитися до лідерів. Напередодні «Баварія» втратила два очки в матчі з аутсайдером «Нюрнбергом» і перервала серію з дев'яти перемог в чемпіонаті, хоча і очолила при цьому на добу таблицю. Останній раз «Баварія» втрачала очки 22 листопада у домашньому матчі саме з «Байєром». Так що «аспіринова» отримали шанс знову стати одноосібними лідерами, хоча поїздка в Бремен рідко кому обіцяє дивіденди. От і «Байєр», хоча і був дуже близький до перемоги, задовольнився лише нічиєю. Однак для повторення рекорду «Баварії» це вистачило.
Цікаво, що, як і мюнхенців 21 рік тому, нинішній «Байєр» тренує геть, мимо Юппа Хайнкес.
Дослідного фахівця багато критикують за надмірну обережність, яка вилилася у вже 10 нічийних результатів. Конкуренти з «Баварії» і «Шальке» виграли на матч більше і мають безсумнівну моральну перевагу перед «Байєром».
У матчі проти «Вердера» леверкузенці двічі вели в рахунку, однак все-таки випустили перемогу на останній хвилині. У першому таймі з інтервалом у три хвилини вдалося відзначитися Ерен Дердійок з «Байєра», який забив зі штрафного, і Клаудіо Пісарро: Рене Адлер ніяково парирував потужний дальній удар Налдо, і перуанці не коштувало великої праці добити м'яч у сітку. На 58-й хвилині цілі досяг удар Тоні Крос, і «Байєр» виявився дуже близький до перемоги. Півгодини гості відчайдушно захищалися, проте на другій доданій хвилині Пер Мертезакер-таки зрівняв рахунок.
«Вольфсбург» у четвер провів непоганий, з точки зору результату, матч Ліги Європи з іспанським "Вільярреалом", зігравши на виїзді з рахунком 2:2 (переможець цієї пари, нагадаємо, якщо не станеться катастрофи в Тель-Авіві, зустрінеться в наступному раунді з «Рубіном»). Однак у Бундеслізі «вовки» продовжують валитися, навіть незважаючи на січневу відставку Арміна Феха.
Тиждень тому «Вольфсбург» програв у Леверкузені, проте зміг зробити майже подвиг в домашньому матчі з «Шальке»: мабуть, для «вовків» було принциповим перемогти команду свого колишнього тренера Магата, який привів їх рік тому до чемпіонства.
На 31-й хвилині Кевін Кураньї заробив кутовий і сам же його реалізував, і, здалося, але в другому таймі протягом шести хвилин відзначився Графіте, який забив два голи і в Вільярреалі.
У третьому недільному матчі «Герта» здобула лише третю перемогу в сезоні, зате яку! В гостях берлінці розгромили одного з конкурентів у боротьбі за виживання «Фрайбург», дубль у цьому матчі зробив бразилець Сісеро. «Герта» скоротила відставання від йде на рятівний 15-му місці «Фрайбург» до чотирьох очок.
«Штутгарт» в суботу не залишив каменя на камені від оборони «Кельна», черговий м'яч забив Павло Погребняк, а його партнер по нападу Какау відзначився чотири рази.
Зазнавши образливе домашню поразку від «Гамбурга», коли сприятливо начебто для «Штутгарта» складався хід матчу перевернув вихід на заміну Руда ван Ністелроя, Крістіан Гросс зробив відразу три заміни, причому тільки одна з них була пов'язана з дискваліфікацією - був відсутній з цієї причини румунів Чипріан Маріка.
Який вийшов замість нього Какау став у підсумку героєм зустрічі, на полі також з'явилися Людовик Маньін і Здравко Кузманович.
У попередніх матчах чемпіонату Какау забив лише два голи, зігравши при цьому 14 матчів. У Кельні 28-річному форварду вистачило тайму, щоб оформити хет-трик і випередити у суперечці кращих бомбардирів клубу Погребняка.
Хорватська наставник «Кельна» Звонімір сольдо був змушений обійтися без Маніше, але не сказати, щоб саме відомого за виступами за московське «Динамо» португальця не вистачало в цьому матчі господарям, в півзахисті був інший зоряний в недавньому минулому португалець - Петіт. Слабо виступила оборона на чолі зі словенцем Мішо Бречко, та й нападники, які попсували чимало крові захисникам збірної Росії минулої осені, Лукаш Подольскі і Мілівой Новакович, діяли неефективно.
Так, перший гол на 13-й хвилині був забитий після того, як словенець Новакович не реалізував вигідний момент біля воріт Йенса Леманна.
У матчі-відповідь контратаці Крістіан Молінаро видав пас-цукерочку на Какау. Коли «Кельна» вдалося вирівняти гру, Какау в контратаці забив другий гол. А на 38-й хвилині форвард «Штутгарта» після подачі кутового у третій раз пробив колумбійського ветерана Фарида Мондрагона. Здавалося б, господарі спіткнуться, проте ще до перерви подарував їм надію захисник Крістофер Хоршем, що відіграв один м'яч після кутового.
Але у другому таймі нарешті включився в гру опинився було в тіні Какау Погребняк. На 70-й хвилині росіянин класним ударом головою замкнув навіс що вийшов на заміну замість малопомітного Гліба Роберто Хільберто, а незабаром допоміг Какау оформити «покер». На 83-й хвилині Погребняк з почуттям виконаного обов'язку поступився своїм місцем Юліану Шибери. До матчу Ліги чемпіонів з «Барселоною», який відбудеться у вівторок, гравці «Штутгарта» будуть готуватися у відмінному настрої, а Гросу чекає непростий вибір, адже в єврокубку Какау в нинішньому сезоні ще не забивав, на відміну від Погребняка і Маріки.
У Нюрнберзі в матчі з аутсайдером бундесліги два очки втратила мюнхенська «Баварія».
Леверкузенський «Байєр» має бути в неділю непростий матч в гостях з «Вердером», і підопічні Луї ван Гала мали чудовий шанс скористатися ситуацією, добре грали на день раніше. У зустрічі Ліги чемпіонів з «Фіорентиною» «Баварія», нехай і здорово додала останнім часом, яскравого футболу не показала, вигравши з слизьким рахунком 2:1 завдяки голу Клозе з офсайду. До того ж баварці втратили травмованих Рібері ван бийте, і втрата бельгійця виявилася дуже недоречно. У центрі оборони грав 19-річний Дієго контент, і саме з цієї зони на початку другого тайму Ілкай Гюндоган з третього добивання пробив-таки Ганса-Йорга Буття. Рахунок ж у першому таймі після навісу Гомеса відкрив Томас Мюллер. Хоча під час відсутності Рібері «Баварія» грала в два форварди (Гомес і Оліча), забити переможний м'яч гостям так і не удалось.На 70-й хвилині Оліча замінив Клозе, а Анатолій Тимощук знову залишився в запасі.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 333 | Додав: Roland | Теги: бундесліга, 25-тур, баєр | Рейтинг: 0.0/0