Головна » 2009 » Листопад » 30 » Барселона - Реал - 1:0
08:25
Барселона - Реал - 1:0
Барселона, реал, футбол, спортКаталонська суперклуб перемагає в Ель Классіко + ВІДЕО
Може бути, чергове Ель Классіко і не подарувало якісь мегаемоціі, тим більше на тлі дня, наповненого класним футболом. Під кінець першого тайму навіть трохи хилило на сон. Але у другому таймі стало значно веселіше і взагалі, звичайно ж, «Барселона» і «Реал» подарували нам гарний матч, з драматичним сюжетом, вилученнями, моментами, напруженням. І зовсім нічого, що гол вдалося забити лише одного разу. Хіба цей матч менше трилер від того, що Пуйоль так і не дав мадридцям забити своїми неймовірними кидками під удар.
Перший тайм «Барселона» провела досить-таки кисло. Тьєррі Анрі в якості головної ударної сили в нападі не вражав. Він став чимось середнім між центрфорвардом і форвардом, що грає зліва (своєю позицією минулого сезону) і в підсумку взагалі загубився на полі. Данні Алвес немов заведений навішував кудись неймовірно далеко. Мессі, Іньєста та Хаві теж практично нічого не створили за весь тайм. Більшість своїх атак каталонці псували самостійно, втім, і мадридці грали в обороні уважно, вибудовуючи перед барселонськими шустріламі свою стіну.
У порівнянні з минулими зустрічами у «Реала», як ми знаємо, багато чого змінилося. На мадридську чашу ваг Флорентіно Перес поклав цілу купу грошей (працівників). Чи могло не змінитися співвідношення сил з появою, скажімо, парочки Кріштіану Роналду - Кака, яка обійшлася «Реалу» в 148,5 мільйонів євро? У цій грі мільйони «Реала» все-таки давали себе знати. Хоча перемогти «Барселону» вони не змогли. Після «Алькоркона» на це не дуже-то і сподівалися навіть самі мадридці.
Але, тим не менше, гра вийшла практично рівною, так що, мільйони були витрачені не даремно. Більш того, при невеликих вкраплень удачі "Реал" міг би перемогти на «Ноу Камп», для цього він мав усі можливості.
У першому таймі, поки Хаві і Іньєста придивлялися, а Алвес намагався потрапити в протилежний кутовий прапорець, навішуючи з правого флангу, мадридці створили кілька забійних моментів. Якщо бути точним - два моменти, які потрібно реалізовувати в таких зустрічах. Спочатку Кака протягнув м'яч по центру і хоча міг забивати й сам, відкинув м'яч Роналду, який був на зовсім вже гарної позиції. Але Вальдес врятував «Барселону», ногою відбивши удар багатомільйонної мадридської покупки.
Другий раз за тайм каталонців виручив Пуйоль, який кинувся в підкат, коли віяло мадридської атаки вдало вивів ліворуч Марсело. Бразилець не пробив відразу і дарма. Два дотику Пуйоль зробити не дасть. Не в такій грі.
Карлес і його подвиги продовжилися і в другому таймі. Ігуаїн все зробив правильно, прибрав під себе і збирався забивати, але тулуб Карлеса знову прилетіло в самий останній мить і блокував удар.
Ну а «Барселона» свій перший же гольовий момент благополучно реалізувала. Заміна Ібрагімовича напрошувалася, його необхідність для команди відчувалася весь перший тайм. Він освіжив гру однією своєю присутністю, а одним з перших дотиків - забив. І яке це було торкання. Після передачі Алвеса з флангу (він теж надихнувся від виду Златана і виклав йому м'яч здорово, а не так, як робив у першому таймі) Златан вискочив у вільний простір штрафний і зльоту лівою вбив м `яч повз Касильяса. Блискучий гол. Кому-то, напевно, здалося, що в Златана був офсайд, На мій погляд, якщо був, то мінімальний. Зате як все виконано - просто баскетбольний але-уп.
Другий тайм почався веселіше, так він і продовжувався після голу Ібрагімовича. Кріштіану Роналду і Кака продовжували загострювати гру «Реала». Такі особистості, звичайно, змінюють багато. Кака на полі здатний зробити все, що завгодно і головне, зовсім не те, що від нього чекає суперник. Ну а Кріштіану ... просто може побігти-побігти ... може пробити-пробити ... обіграти-обіграти ... Загалом, билинний богатир, нащадок вихідців з Атлантиди. Він, хоч і після травми, але кілька разів чудово пройшов по лівому флангу, ще раз пробив головою вище воріт. А потім практично відразу був замінений. Пеллегріні хотів випустити Бензема і вирішив зняти з гри саме Роналду. Якимось втраченим Кріштіану присів з краєчку на крісло запасного і так і просидів не переодягаючись і не накідивая плед до кінця матчу, як почув слова втіхи від Дудека.
Таким рішенням Пеллегріні, звичайно, відразу ж викликав на себе чимало майбутніх докорів. Хоча, можливо, Роналду справді не можна було грати довше. Але по грі і по позиції значно сильніше напрошувався догляд Ігуаїн.
До того ж, у цей час «Реал» вже отримав чисельну перевагу. Молодий Бускетс схопився за м'яч рукою і отримав другу жовту картку. «Реал» навалився всією своєю вагою на «Барсу», але не придавив її. Каталонців важко кудись придавити, адже будь-який з трійки Мессі-Хаві-Іньєста легко самостійно вирішує проблему чисельного меншини. «Барса» цілком могла відразу ж забити ще після штрафного, але Піке пробив головою повз, не давши пробити з більш зручної позиції Ібрагімовича.
І далі господарі відповіли моментом на момент, таким чином, занадто сильно від видалення не постраждавши. Якщо б вони не встигли до цього забити - тоді, їм могло б бути важкувато. А так, вони все одно перейшли б на контргру.
Кака залишився за головного після відходу Роналду і він створив всі умови для Бензема. Але Пуйоль повторив свій стрибок рятівника Каталонії і Карім пробив так само, як до нього Марсело з Ігуаїн. У відповідь Абідаль завершував розкішно розіграну комбінацію, але не влучив у дальній кут. Бензема після кутового встиг пробити до зустрічі з Пуйоль, але йому вистачило й тіні Карлеса - удар вище воріт. Алвес зробив ще один шедевральний закид на хід у штрафну, але Касільяс парирував удар Мессі.
2:0 і два ідентичних голи було б надмірно суворою карою сьогоднішнього «Реалу», хоча й заслуженою нагородою прекрасною «Барсі». Адже дуже важко кожен матч виходити в ранзі «кращої команди світу», з такими ж очікуваннями уболівальників і таким же позамежним настроєм суперників. І щоразу їм потрібно щось придумувати і перегравати. Такі закидання Алвеса з ривками і ударами Ібрагімовича і Мессі - це якраз прояви позамежної «Барси». Співати каталонцям дифірамби - заняття приїлася, я розумію. Але сверхмастерства в кращих клубах Європи достатньо, а ось такої колективної думки, фантазії та самовдосконалення зараз немає ні в кого. І в цьому плані «Реалу» потрібно ще наздоганяти. Взагалі, цікаво було б побачити цю «Барсу» проти «Реала» Зідана і Фігу. Ось де була б битва екстрасенсів.
Втім, головний двигун мадридського прогресу є, Перес приступив до роботи і він обов'язково створить свій мегагалактіческій «Реал». Просто не так швидко. Скоро казка мовиться, зірки футболу купуються, а суперкоманда робиться трохи довше.
Андрій КРИКУНОВ
«Барселона» - «Реал» - 1:0
Златан Ібрагімович, 56
«Барселона»: Віктор Вальдес, Даніель Алвеш, Жерар Піке, Карлес Пуйоль, Ерік Абідаль, Серхіо Бускетс, Хаві Ернандес, Сейду Кейта (Яя Туре, 66), Ліонель Мессі, Андрес Інієста, Тьєррі Анрі (Златан Ібрагімович, 51)
«Реал»: Ікер Касільяс, Серхіо Рамос, Пепе, Рауль Альбіоль, Альваро Арбелоа (Рауль, 74), Хабі Алонсо, Лассана Діарра, Марсело, Гонсало Ігуаїн, Кака, Кріштіану Роналду (Карім Бензема, 65)
Серхіо Бускетс, 50. - Альваро Арбелоа, 33. Рауль Альбіоль, 41. Лассана Діарра, 48. Пепе, 69. Марсело, 79.
Серхіо Бускетс, 63. - Лассана Діарра, 90.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 599 | Додав: Roland | Теги: Барселона, спорт, Реал, Футбол | Рейтинг: 0.0/0