Головна » 2009 » Грудень » 5 » «Барселона» таке не пробачить
19:17
«Барселона» таке не пробачить
динамо, чорноморець, юсуф, барселонаКиївське «Динамо» напередодні матчу Ліги чемпіонів з «Барселоною» чудовим чином взяло три очки в Одесі. Футболісти «Чорноморця» не використовували кілька гольових моментів, за що й поплатилися голом, пропущеним в самій кінцівці від Юссуфа Атанде.
«Динамо» продовжує впевнено лідирувати в чемпіонаті України, тоді як «Шахтар» свій матч 16-го туру проведе у неділю - у гостях з «Кривбасом». Гірники отримали шанс вийти на друге місце, тому що «Металіст» сенсаційно програв «Оболоні».
В іншому суботньому матчі київський «Арсенал» зіграв на своєму полі внічию з луганською «Зорею», яка наздогнала в таблиці йде на 13-му місці «Чорноморець». Запорізький «Металург», де відбулося вже три тренерські відставки, на своєму полі поступився сімферопольської «Таврії». Юний голкіпер запорізької команди Максим Коваль пропустив перший гол у прем'єр-лізі лише на 185-й хвилині: в самому дебюті його пробив в дальній кут захисник кримчан Антон Монахов.
У чемпіонаті України стартував другий круг, хоча у зв'язку з перенесенням 13-го туру команди проводили лише 15-е матчі в сезоні. Матчем з «Чорноморцем» Валерій Газзаєв дебютував в українській першості, і липневий дебют йому вдався: суперник був розгромлений з рахунком 5:0. А потім в «Чорноморець» була запрошена бригада «кризових керуючих» з Києва на чолі з Олегом Блохіним, що одержали в Одесі посаду спортивного директора клубу. Головним тренером «Чорноморця» є давній помічник Блохіна Андрій Баль, в штаб команди також входять Валерій Поркуян та Юрій Роменський, а оплотом оборони є Владислав Ващук. Від тренерського штабу Віктора Гришко, який був відправлений у відставку після чотирьох поразок на старті, залишився Ігор Наконечний.
Справи «Чорноморця» на поправку йдуть не так скоро, як це хотілося б одеситам. Лише завдяки останній перемозі в Луганську над «Зорею» команда покинула зону вильоту.
Динамівці тиждень тому випустили перемогу в Запоріжжі: два очки у лідера практично поодинці відібрав 16-річний голкіпер «Металурга» Максим Коваль, парирував вже в доданий час пенальті від Артема Мілевського. Враховуючи, що на тижні матчів Ліги чемпіонів не було, Валерій Газзаєв не став надавати відпочинок своїм лідерам, хіба що Бетао був відсутній через дискваліфікацію, і його в центрі оборони замінив Юссуф. Та Андрій Ярмоленко грав замість Олега Гусєва.
Головною проблемою «Чорноморця» у нинішньому сезоні є напад: лише дев'ять м'ячів забила команда, що є найгіршим показником в лізі (на рахунку «Динамо» вже 35 голів). Попереду в Андрія Баля грають 18-річний Балашов і уругваєць Мельо, який проводив лише четвертий матч у сезоні. У той час як досвідчений Косирін напередодні забив два голи за дубль, а самий креативний гравець Родріго Васкес залишив «Чорноморець» за сімейними обставинами. Проте матч з киянами «Чорноморець» почав активно, причому команда намагалася грати в пас, швидко проходячи центр поля. Пару разів довелося понервувати Шовковському, але до гольових моментів справа не доходила. Динамівці намагалися нагнітати тиск на флангах, однак Шевченко був помітний лише при виконанні «стандартів», та й то капітан господарів Віталій Руденко легко ловив м'яч.
Лише на 16-й хвилині несподіваний удар завдав Ярмоленко, на що своїм далеким «пострілом» відповів Бондаренко. Через п'ять хвилин ситуація повторилася: шанс був у підключився в атаку Алмейди, який промахнувся з 12 метрів, у відповідь не потрапив в кут той же Бондаренко. Поступово біля воріт Шовковського стало небезпечно, в одному епізоді підстрахував партнерів Юссуф, а Дитина і Мельо навіть змусили динамівського голкіпера вступити в гру.
Втім і гості відповідали непоганими атаками. Ярмоленко завдав красивий удар з літа і потрапив у бокову сітку воріт, а після подачі Маграо трохи промахнувся Юссуф. А на початку другого тайму Мілевський переправив м'яч після навісу Шевченка, але на місці виявився Руденко. Через хвилину він же перевів на кутовий дальній удар Шевченка.
Однак господарі відповіли першими у матчі гольовим моментом: Мельо красиво віддав пас на Балашова, удар якого в упор парирував Шовковський!
Поступово гра «Динамо» в атаці все більше стала нагадувати муки форвардів збірної України - Мілевського, Шевченко і Ярмоленко - в донецькому стиковому матчі з Грецією. На 64-й хвилині Газзаєв випустив на поле другого нападника Артема Кравця - замість центрального півзахисника Михалика. Однак наступний момент знову виник біля воріт Шовковського: після штрафного у виконанні Левіга Бідненко мало не переправив м'яч у ворота. На 79-й хвилині прорвався по центру сам Левіга і перекинув м'яч як через Шовковського, так і через поперечину. Динамівці ж небудь намагалися пробитися до воріт Руденко за рахунок безуспішних індивідуальних дій, або били здалека.
На 83-й хвилині «Чорноморець» просто зобов'язаний був забивати. Мельо на лівому фланзі пішов від Юссуфа, виманив на себе Шовковського і зробив передачу в центр штрафного майданчика, проте вийшов на заміну Якименко примудрився не потрапити в дальній кут: м'яч прокотився буквально в сантиметрах від штанги. Такого Боги пробачити господарям не змогли, і у повторній атаці Гіоане (румунів з'явився на полі у другому таймі) навісив в центр штрафного, де Юссуф випередив Сергія Мельника та вбив м `яч під поперечину.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 518 | Додав: Roland | Теги: Барселона, Чорноморець, Динамо, Юсуф | Рейтинг: 0.0/0