Головна » 2011 » Жовтень » 24 » БАТЕ знову чемпіон, восьмикратний
14:46
БАТЕ знову чемпіон, восьмикратний
БАТЕ, Чемпіонат БілорусіЗдолавши будинку Жодінского "Торпедо" з рахунком 4:2, БАТЕ у восьмий раз у своїй історії завоював золоті медалі національної першості. При цьому нинішній тріумф став вже шостим поспіль.
БАТЕ обігнав за загальною кількістю титулів свого принципового конкурента мінське "Динамо", в скарбничці якого як і раніше сім перемог. Регіональне дербі з Жодінского автозаводцев підводило риску під передостаннім жовтневим туром.
Борісовчане прекрасно знали - в разі успіху вони за чотири матчі до фінішу ставали недосяжними для посідає друге місце солігорського "Шахтаря". Гірники мають теоретичний шанс зрівнятися з командою Віктора Гончаренко, але обігнати її не зможуть ніяк. Регламентом чемпіонату Білорусі у випадку рівності балів не передбачена додаткова зустріч за перше місце. Все вирішують очні поєдинки, а в них перевага на стороні жовто-синіх: 2:0 у першому колі, 2:2 - в другому і 0:0 - у третьому.
Борісовчане вже до десятій хвилині провели два м'ячі - відзначилися Максим Скавиш і Ренан Брессан. На перерву ж суперники пішли за результаті 3:1 - в кінцівці першої половини Артем Соловей скоротив відставання до мінімуму, але незабаром Максим Володько провів третій м'яч у ворота Артема Гомелько. Після перерви Брессан довів рахунок до великого, а остаточний рахунок встановив на табло Соловей.
Після закінчення матчу головний тренер БАТЕ Віктор Гончаренко констатував: "" За якістю гри ми провели одну з найкращих зустрічей в сезоні ". Свіжо виглядали з-за того, що провели вдалу ротацію складу. У захисті, звичайно, могли зіграти надійніше. Тим не менше мені залишається тільки подякувати всім за цю перемогу. Надалі будемо прагнути до нових звершень ".
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 514 | Додав: Roland | Теги: Бате, Чемпіонат Білорусі | Рейтинг: 0.0/0