Головна » 2010 » Вересень » 22 » Баварія проявляє характер
05:50
Баварія проявляє характер
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Баварія, Хоффенхайм, Вердер, Чемпіонат НімеччиниМюнхенська "Баварія" зуміла перервати неприємну для себе серію невдач, яка налічувала три поспіль поєдинку чемпіонату країни. У матчі п'ятого туру підопічні Луї ван Галя обіграли в гостях "Хоффенхайм" - 2:1. Гості були шоковані вже на 40-й секунді зустрічі, пропустивши випад Ібішевіча. Проте після перерви Мюллер зрівняв рахунок, а вже в компенсований арбітром час ван Бюйтен відгукнувся на знижку м'яча Оліча і приніс баварців перемогу.
Чемпіонат Німеччини, 5-й тур
"Майнц" - "Кельн" - 2:0 (0:0)
Голи: Холтбі, 72 (1:0); Холтбі, 91 (2:0)
"Хоффенхайм" - "Баварія" - 1:2 (1:0)
Голи: Ібішевіч, 1 (1:0); Мюллер, 63 (1:1); ван Бюйтен, 91 (1:2)
"Ганновер" - "Вердер" - 4:1 (1:1)
Голи: Фріц, 11 (автогол) (1:0); Фрінгс, 36 (пенальті) (1:1); Конан Я, 53 (2:1); Шульц, 79 (3:1); Абделлауі, 92 (4 : 1)
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 361 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Хоффенхайм, Футбол, Баварія, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0