09:43
Бєлградське дербі завершилося заворушеннями
Партизан, футбол, спортВісім чоловік в лікарні, сорок - затримані
Бєлградське дербі між «Партизаном» і «Црвеною Зіркою» завершилося кровопролиттям як на стадіоні так і за ним.
Перемогу в матчі святкував суперник «Шахтаря» по Лізі Європи «Партизан». «Чорно-білі» переграли «Зірку» з рахунком 2:1 (відзначилися Діарра (4) та Клео (61)), навіть незважаючи на те, що Кнежевич автоголом відзначився на 44-й хвилині, а через п'ять хвилин дістав видалення.
За інформацією агенства Reuters 8 осіб отримали поранення середньої тяжкості, двоє з яких у важкому стані - 44-річний чоловік доставлено до лікарні з серцевим нападом, а 11-річний хлопець отримав черепно-мозкову травму.
Також затримані 40 чоловік, трьом з них вже висунули звинувачення.
А все почалося з того, що фани «Партизана» в середині другого тайму подпалівать сидіння й палити фаєри, кидаючи їх на бігові доріжки. Гру навіть довелося призупинити на кілька хвилин, щоб пожежники змогли ліквідувати вогонь.
Нагадаємо, що зовсім недавно, у вересні, фанатами «Партизана» був убитий вболівальник «Тулузи».
Влад ДУДКА
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 616 | Додав: Roland | Теги: спорт | Рейтинг: 0.0/0