Головна » 2009 » Грудень » 11 » Бета: «За 5 хвилин до кінця у нас була хоча б нічия»
08:57
Бета: «За 5 хвилин до кінця у нас була хоча б нічия»
бетао, динамо, барселонаЗахисник киян вважає, що динамівці могли виграти більше матчів
Захисник київського «Динамо» Бетао не приховував розчарування після поразки від «Барселони» з рахунком 2:1.
«Ми добре грали в групі і могли виграти більше матчів, особливо вдома у« Інтера », так що всі ми розчаровані, - сказав бразилець в інтерв'ю uefa.com. - «Барселона» контролювала хід матчу, але всього за п'ять хвилин до кінця у нас була хоча б нічия. На жаль, Мессі забив чудовий гол і показав, чому його вважають кращим у світі ».
Афанасій Блум
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 497 | Додав: Roland | Теги: Барселона, Бетао, Динамо | Рейтинг: 0.0/0