Головна » 2010 » Вересень » 17 » Без п'яти хвилин подвиг ...
06:22
Без п'яти хвилин подвиг ...
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Карпати, Боруссія Дортмунд, Ліга Європи"Карпати" програли. Якщо б це сказали в кінці першого тайму зустрічі - ніхто б і не скривився: на той час "Боруссія" міцно тримала нитки гри в своїх руках. Але наприкінці другого тайму "Карпати" вже вигравали!
Незважаючи на отриманий в попередніх матчах європейський досвід, молоді львів'яни на початку матчу помітно мандражіровалі. Почавши з кількох атак, вони швидко сніклі і дозволили суперникові оволодіти ініціативою. Два пропущені голи стали закономірною розплатою. Можна тільки припускати, як розгорнулися б події далі, але в кінці другого тайму Голодюк примудрився провести гол у відповідь. Це давало надію: характер "Карпат" вже відомий всій Україні.
І в другому таймі цей характер проявився щосили! Господарі почали перегравати противника по всьому полю. Класу особливого не було, але було величезне бажання. І захист "Боруссії" здригнулася! Дві грубі помилки - і два голи. Так "Карпати" вийшли вперед, і стадіон зачаївся в очікуванні дива.
На жаль, дива не сталося. "Карпатам" явно не вистачило досвіду. Захист "попливла", і досвідчені німці це відчули дуже тонко. Ключовою постаттю в останні п'ять хвилин став Лукас Барріос. Спочатку він забив сам, а потім зробив гольову передачу Гетце.
"Карпати" програли. Львів - в жалобі. І все-таки - браво, "Карпати"!
2010-11. Ліга Європи. Груповий етап. Група J.
"Карпати" - "Боруссія Д" 3:4 (1:2)
Голи: Сахін, 12 (пенальті) (0:1); Гетце, 27 (0:2); Голодюк, 44 (1:2); Кополовець, 52 (2:2); Кожанов, 79 (3:2); Барріос, 87 (3:3); Гетце, 92 (3:4)
"Карпати": Тлумак; Мілошевич; Петрівський; Авелар; Годвін; Голодюк; Кожанов (Чечер, 91); Худоб'як; Зеньов; Батіста (Кополовець, 13); Тубіч
"Боруссія Д": Вайденфеллер; Хуммельс; Шмельцер; Овомойела; Суботіч; Кель; Кагава (Блащиковські, 64); Сахін; Гетце; Гросскройц (Левандовські Р., 64); Барріос
Попередження: Тлумак, 12; Годвін, 45; Кополовець, 85; Петрівський, 90 - Хуммельс, 25; Левандовські Р., 68
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 694 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Карпати, Футбол, футбольные новости, Новости, Боруссія Дортмунд, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0