Головна » 2010 » Серпень » 29 » Безпощадний Шацьких
09:15
Безпощадний Шацьких
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Максим Шацьких, Арсенал Київ, Оболонь, ЧемпіонатУ малому київському дербі гору взяла статистика, яка свідчила: на якому б полі не грав "Арсенал", якщо він вважається господарем, "Оболоні" ловити нічого. Так сталося і в цьому поєдинку.
Хоча, якщо судити по першому тайму, то мінімальна перемога "канонірів" цілком заслужена. Вінцем ігрової переваги "Арсеналу" стала комбінація на 32-й хвилині. Фланговий простріл Старгородського дійшов до Мазілу. Румун міг і сам спробувати щось вичавити з моменту, враховуючи, що знаходився прямо перед воротами, а поруч був тільки один захисник, але Іонуц НЕ поскупився і віддав пас Максу Шацьких. Постріл бомбардира не зміг би парирувати ніхто - м'яч з величезною швидкістю вперся в "дев'ятку" воріт Рибки - 1:0.
Зовсім інший футбол був після перерви. На контратаках "Арсенал" грає неважливо, втім, в обороні теж не все гаразд, яку замучили Худзік. У хавбека "пивоварів" було, принаймні, три забійних моменту, але в одному Єщенко вибив м'яч з лінії воріт, у другому - врятував Погорілий, а в третьому вже на останній компенсованій хвилині Павло не зумів животом внести м'яч у ворота.
У результаті, мінімальна перемога "Арсеналу", яка підняла їх на шосте місце. У "Оболоні" обірвалася триматчева безпрограшна серія і поки збереглося 11-е місце.
Чемпіонат України. 1-й коло. 8-й тур.
"Арсенал" - "Оболонь" 1:0 (1:0)
Голи: Шацьких, 32 (1:0)
"Арсенал": Погорілий; Єщенко; Шоава; Матюхін; Гусєв; Данилов; Старгородський (Мепорія, 87); Грицай; Шацьких; Самодін (Хомин, 77); Мазілу (Шершун, 91).
"Оболонь": Рибка; кутасами; Лозинський; Котенко (Слюсар, 46); Пластун; Худзік; Сибіряков (Бондаренко О., 46); Сапай; Панас; Лупашко (Карамушка, 85); Мандзюк.
Попередження: Матюхін, 38; Погорілий, 94 - Котенко, 35; Бондаренко, 90.
Вилучення: Шоава, 90.
За матеріалами: Террикон
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 392 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, футбольные новости, Новости, Максим Шацьких, футбольні новини, Арсенал Київ, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0