Головна » 2010 » Березень » 31 » Білі починають і виграють, але і для «жірондінцев» не все втрачено
09:06
Білі починають і виграють, але і для «жірондінцев» не все втрачено
бордо, Ліон, Ліга чемпіонів, футбол«Протистояння з чисто французьким смаком», як назвав напередодні гри цей поєдинок тренер «жірондінцев» Лоран Блан, здорово програвало за кількістю телеаудиторії другого матчу вівторка. Складно, погодьтеся, заявляючи європейського футбольного глядачами, коли в цей же час на «Альянц Арені» не на життя, а на смерть зійшлися «Баварія» з «МЮ». Однак, забігаючи наперед, відзначимо, що французи тих, хто все ж таки вирішив постежити за їх «дербі», не підвели, видавши цікавий матч і продемонструвавши, що обидві команди пройшли так далеко в турнірі невипадково.
 Початок гри видався стрімким і багатим на події. По-перше, відразу ж стало ясно, що арбітрові зустрічі, мюнхенці Феліксу Бриху, сьогодні доведеться не солодко - вже на 6-й хвилині Лісандро Лопес і Фернандо приймаються з'ясовувати стосунки, виправдовуючи всі сподівання фанатів за частиною безкомпромісності поєдинку. А всього за чотири хвилини Лопес доводить, що крім бойовитої характеру має ще й відточеними навичками класного нападника ...
... 10-я хвилина. Боснійська півзахисник «Ліона» Міралем Пьяніч не кращим чином виконує штрафний, захисник гостей Сіань ще більш безглуздо вибиває м'яч у бік, де його підхоплює Бодмер і гостро прострілює - нога Ліссандро Лопеса виявляється досить до речі. 1:0 і «Ліон», розцінюються багатьма, включаючи керівництво «Бордо», фаворитом у цьому протистоянні, виходить вперед.
Але радість «Жерлан» тривала менше п'яти хвилин. На 14-й хвилині «жірондінци», ніби й без праці зовсім, порівнюють рахунок! Гуркюфф потужно і головне прицільно подає справа у штрафний майданчик «Ліона», Шамах перестрибує досвідченого Кріса і головою відправляє снаряд у сітку воріт Льоріс - 1:1.
Розлючені пропущеним на своєму полі м'ячем, футболісти «Ліона» зосередилися на атаках і створили біля воріт Седріка Каррассо кілька небезпечних моментів. Особливо старався Бастос - захисники «Бордо» просто не встигали за шустрим півзахисником, але до пори до часу Мішель противника прощав. Кінець епохи милосердя наступив на 32-й хвилині. Прекрасна комбінаційна гра «Ліона» у півзахисті вилилася в подачу Пьяніча з лівого флангу - Тремулінас дико помиляється, не розрахувавши траєкторію польоту м'яча, і круглий надається в повному розпорядженні Бастос, який вганяє снаряд у сітку воріт «Бордо» - Каррассо безсилий!
Втім, будемо об'єктивні - за кілька хвилин до другого гола у свої ворота, вперед міг вийти і «Бордо». Приголомшливий момент не використав Маруан Шамах, який, здається, як і всі ми, не чекав помилки на виході Льоріс ...
Таким чином, завершився в цікавій боротьбі, коли команди відповідають атакою на атаку, перший тайм зафіксував мінімальну перевагу господарів з рахунком 2:1. Але й друга половина зустрічі не розчарувала сторонніх спостерігачів (якщо вони, звичайно, не підтримували всім серцем «жірондінцев»). Чого тільки варта сейви Льоріс на 61-й хвилині! Справжнє футбольне мистецтво з обох боків! Кіпер «Ліона» чудесним чином зумів перегрупуватися і відбити удар Шамаха, який і сам пробивав - на диво!
Обмін рівними за гостротою випадами тривав до 76-ї хвилини, коли вже згаданий суддя з Мюнхена фатальним для гостей жестом вказав на 11-метрову позначку. Відзначимо, що на відміну від постійно оспорюваних останнім часом пенальті Ліги чемпіонів, цей 11-метровий сумніву не викликав - Шальме, дійсно, зіграв рукою. Лопес з точки був точний - 3:1.
Це був нокдаун для «Бордо»! Буквально через хвилину, Гову міг добивати гостей, але після передачі Сіссоко не влучив у ворота з вигідної ситуації. Загалом, гра у розчарованих «жірондінцев» розклеїлася, і аж до фінального свистка попереду у них вже нічого не виходило. І добре ще, що у Тремулінаса вийшло ззаду - під завісу матчу захисникові довелося вибивати м'яч з лінії своїх воріт після удару головою Макун.
Що можна сказати у підсумку ... Якщо гра в Бордо буде носити той же характер, що й сьогодні (а так, швидше за все і буде, якщо «Ліон» не заб'є раптом швидкий гол) інтрига буде жити - відіграти два голи у «Ліона» на своєму полі не виглядає нездійсненним завданням для команди Блана. А от не пропустити ... З цим складніше.
Сергій ГРОМОВ
«Ліон» - «Бордо» - 3:1
Ліон. «Стад де Жерлан»
«Ліон»: Льоріс, Кріс, Ревельер, Сіссоко, Бодмер, Бастос (Келлстрем, 66), Пьяніч (Гову, 66), Тулалан, Макун, Лісандро, Дельгадо (Гоналон, 86)
«Бордо»: Каррассо, Сіань, Шальме (Енріке, 82), Сані, Тремулінас, Менегаццо, Вендел (Жуссі, 72), Плашил, Гуркуфф, Гуффран (Бейон, 84), Шамах
Суддя: Фелікс Брих (Німеччина)
Голи: Лісандро (10), Бастос (32), Лісандро (77) - Шамах (14).
Попередження: Гову (74), Лісандро (80).
Удари (в ствір): 10 (8) - 7 (4).
Кутові: 5 - 4.
Офсайди: 6 - 2.
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 374 | Додав: Roland | Теги: ліон, Футбол, Ліга чемпіонів, бордо | Рейтинг: 0.0/0