Головна » 2011 » Червень » 23 » Білоруси подають приклад українцям
09:24
Білоруси подають приклад українцям
Євро-2011 (U-21), новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуПриклад самовіддачі, бажання, гри у футбол, зрештою. Такої гри, якої на Євро-2011 чекали від збірної Україні, але так і не дочекалися.
Нехай це була не сама красива і видовищна гра (навіть навпаки), але вона приносила результат і ледь не вивела білорусів у фінал турніру. Усього кілька десятків секунд відділяло команду Георгія Кондратьєва від чергової сенсації у вигляді перемоги над фаворитом Євро, але ...
Іспанці, зрозуміло, більше володіли м'ячем, більше атакували, більше створювали, в той час як білоруси займалися прямо протилежним, але робили це з чітким планом і ясним розумінням, чого вони хочуть. І спіймали свій шанс, забивши в першому таймі в одній з рідкісних атак - красивим ударом в падінні відзначився нападник "Кривбасу" Андрій Воронков.
Неймовірно, але рахунок 1:0 на користь збірної Білорусії протримався аж до 89-ї хвилини, коли, здавалося, вже навіть самі іспанці, напевно, не вірили, що зможуть зламати "залізобетонну" оборону суперника на чолі з їх голкіпером Гуторов. Але явно сподівалися, і їх надія не померла. Адріан зрівняв рахунок, а "дотиснути" надломленого суперника в додатковий час вже було справою техніки.
Тепер білорусів чекає матч за третє місце.

Молодіжний чемпіонат Європи 2011. Плей-офф. 1 / 2 фіналу.

Білорусь (U-21) - Іспанія (U-21) - 1:3 (1:0)

Голи: Воронков, 38 (1:0); Адріан, 89 (1:1); Адріан, 105 (1:2); Хеффрен, 114 (1:3)
Білорусь (U-21): Перепечко (Бага, 61); Гутор; веретена; Філіпенко; Поляков; Політевич; Нехайчик; Драгун; Сиваков; Скавиш (Рекіш, 84); Воронков (Букаткін, 68)
Іспанія (U-21): де Хеа; Ботія; Дідак; Домінгес А. (Кркіч, 77); Монтойя; Тьяго Алькантара; Еррера (Капель, 58); Хаві Мартінес; Мата; Адріан; Муньяін (Хеффрен, 70)
Попередження: Нехайчик, 17; Скавиш, 37; Сиваков, 67; веретено, 94 - Адріан, 36; Ботія, 80; Хаві Мартінес, 115
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 392 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Новости футбола, Футбол, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, Євро-2011 (U-21) | Рейтинг: 0.0/0