Головна » 2010 » Квітень » 11 » Бистров приніс перемогу пітерцям
17:33
Бистров приніс перемогу пітерцям
Олександр Алієв, Лучано Спаллетті, Юрій Сьомін, Володимир Бистров, Сибір, Прем'єр-ліга Росії, Анжі, Локомотив, зенітПітерський «Зеніт» зумів продовжити свою безпрограшну серію в протистоянні з московськими клубами, кожен з яких в цьому сезоні вважається одним з фаворитів чемпіонату. Пітерці не програли «Спартаку», перемогли на виїзді «Динамо» і тепер дому «Локомотив». Був перенесений матч з ЦСКА, але і без підсумку цієї гри старт команди Лучано Спаллетті можна назвати вдалим. 10 очок, а які були суперники! Що стосується «Локомотива», то йому сьогодні явно не вистачило Олександра Алієва, який через травми в заявку не потрапив. Один-два стандарти від цього гравця могли переламати хід зустрічі. Ну а оцінюючи весь складний старт (він складний для практично всіх суперклубів Росії) «Локо», його особливо вдалим не назвеш. Перемога над «Динамо» і поразки від «Рубіна», «Спартака» і «Зеніта». Втрачено важливі очки.
Що стосується особливостей календаря в російській Прем'єр-лізі, то все ж таки не зовсім зрозуміло це велика кількість матчів великих команд один з одним на старті. Афіші були цікаві, а матчі - не дуже. Мабуть, команди ще не набрали ту форму, в якій дійсно здатні дарувати народу видовище. Мабуть, влітку багато хто з цих ТОП-матчів виглядали б цікавіше.
До гри. «Зеніт» трохи більше тиснути в першому таймі (володіння 55%), але перший гольовий момент створили залізничники. Після не дуже сильного прострілу справа м'яч дістався (швидше, докотився) до Сичова, але Дмитро метрів з 8-ми не зміг переграти Малафєєва. Хоча тут потрібно було забивати.
У незабаром «Зеніту» виникло дві гострі ситуації, в першому випадку Кержаков опинився з м'ячем у штрафному майданчику, але чомусь не пробив - як же принципи? У другому моменті пройшов пас на Бистрова, але Володимир потрапив у Гільєрме. Забити з гострого кута йому було важко, здалося, що він не придумав, як саме це зробити.
Після цих початкових епізодів гра трохи зіпсувалася, команди монотонно руйнували і боролися, але майже не будували. Принаймні, нічого закінченого вони не створювали. На атакуючому потенціалі «Локо» позначилася відсутність Алієва, у «Зеніта» навіть дует Данні-Лазович не міг пробитися крізь оборону гостей.
Тільки під кінець тайму Данні відвоював м'яч в чужій штрафній і скинув під удар Кержакову, який цього разу пробив, але високо.
Старт другого тайму вдався «Зеніту», суперник був притиснутий до воріт. Бистров не використав ще один момент (перекидав воротаря і не потрапив у ворота), а потім все-таки забив. Після передачі Лазович зліва в центр штрафного Володимир зльоту пробив лівою у нижній кут. Другий раз за тиждень (вважаючи кубковий матч) Бистров забив неробочий лівою.
«Локомотив» зумів організувати сякий-такий навал в кінці гри, поки не залишився в меншості (другу жовту заробив Тарасов). Були стандарти біля воріт «Зеніту», не було Алієва. Ну а атакуючому тріо «Локо» (Сичев-Траоре/Майкон-Одемвінге) як і раніше не вистачає гостроти і напористості.
Зеніт - Локомотив - 1:0 (0:0)
Зеніт: Малафєєв, Анюков, Крижанац, Ломбертс, Губочан, Денисов (Широков, 70), Зирянов, Бистров, Данні (Розіна, 90), Кержаков (Хусті, 65), Лазович.
Локомотив: Гільєрме, Кузьмін, Асатіані, Баша, Янбаєв, Дуймовіч, Шарлес (Глушаков, 48), Тарасов, Сичов (Смольников, 87), Одемвінгі, Траоре (Майкон, 58).
Гол: В. Бистров (54).
Попередження: Данні (8), Шарлес (8), Асатіані (16), Зирянов (23), Кузьмін (27), Губочан (75), Тарасов (78), В. Бистров (79), Одемвінгі (90 +4) , Розіна (90 +4).
Вилучення: Тарасов (86).
Новосибірський клуб знову поступився на своєму полі, третій раз підряд, і став, мабуть, головним кандидатом на виліт. І кому програє «Сибір» настільки впевнено, своїм же вихідцям з першого дивізіону. Атакуючий дует «Анжі» Цор'а-Голенда забив усі 4 голи, кожен по дублю, у сибіряків НЕ виручав Ковалевські (поки не був замінений через травму, а може і тому що не виручав), дуже невдало грали і захисники. Медведєв і Астаф'єв зуміли забити два голи за якихось дві хвилини, але врятувати гру не вдалося (тим більше, отримавши два вилучення). Тільки пропустили ще на самій останній хвилині. 1 очок після 5 матчів з далеко не головними силами російського футболу - здається, «Сибір» не затримається в РПЛ. Хоча грати ще багато, головне, швидко щось поміняти.
Сибір - Анжі - 2:4 (0:2)
Сибір: Ковалевські (Солосін, 48), Астаф'єв, Аравін, Філіпенко (Антипенко, 40), Нагібін, Виходив, Молош, Макаренко, Зінов'єв (Васильєв, 53), Медведєв, Близнюк.
Анжі: Ревішвілі, Агаларов, Пековіч, Тагірбеков, Квірквелія, Іванов, Бакаєв (Арзіані, 88), Шукюров (Е. Мамаєв, 73), Стрільців (Ходжава, 63), Цор'а, Голенда.
Голи: 0:1 - Цор'а (21), 0:2 - Голенда (34), 0:3 - Голенда (47), 1:3 - Медведєв (58), 2:3 - Астаф'єв (60), 2:4 - Цор'а (90 +3).
Попередження: Голенда (10), Бакаєв (39), Аравін (51), Ходжава (78), Ревішвілі (83), Молош (88), Цор'а (90 +1).
Вилучення: Аравін (69), Макаренко (70).
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 407 | Додав: Roland | Теги: Юрій Сьомін, Прем'єр-ліга Росії, Сибір, Анжі, Володимир Бистров, зеніт, Лучано Спаллетті, Олександр Алієв, локомотив | Рейтинг: 0.0/0