Головна » 2010 » Квітень » 15 » Бордо допомагає Марселю з чемпіонством
05:47
Бордо допомагає Марселю з чемпіонством
Бордо, Олімпік Марсель, Чемпіонат Франції, футбол, новини«Марсель» переміг на виїзді «Сошо» і зробив великий крок до чемпіонства. За чотири тури до кінця команда випереджає що йде на другому місці «Осер» на п'ять очок. «Бордо» в середу програв аутсайдеру «Ле Ману» - 1:2.
Гол Стефна Мбіа під завісу матчу з «Сошо» зробив шанси на перемогу «Марселя» як ніколи високими. Востаннє команда вигравала чемпіонат у 1992-му році. І ось, 18 років потому, свято рухається на вулиці Марселя. «Марсель» випереджає що йде другим у чемпіонаті «Осер» на п'ять очок, а до кінця чемпіонату Франції залишилося чотири тури.
«Бордо» ж, яке ще місяць тому мала можливість виграти три титули в сезоні, відстає вже на дев'ять очок.
Матч проти «Сошо» розпочався для «Марселя» не оптимістично. Господарі швидко заволоділи ініціативою і мали декілька приголомшливих можливостей відкрити рахунок. Спершу гравець молодіжки Франції Ріад Бодебуз завдав смачний удар з яким Стів Манданда впорався з працею. На цей момент не закінчився. Ідей Браун першим опинився на м'ячі відскочив, але м'яч після його з лінії воріт виніс захисник. Ще один момент відкрити рахунок втратив все той же Браун. На 17-й хвилині 21-річний нападаючий збірної Нігерії вийшов один на один, але пробив повз ціль.
У «Марселя» теж були гострі атаки. Мамаду Ніанг, головний «забивала» в команді, здорово бив головою, але воротар зумів перевести на кутовий. Потім кіпер вже дякував не свою реакцію, а захисника Ясина Мікара, який виніс м'яч з лінії, після удару Сулеймана Діавара. Ще одні приголомшливий момент володарі Кубка ліги упустили на 56-й хвилині, коли Лучо добре відігрався з Ніанг, але у вирішальний момент вистрілив в руки воротарю.
Але все-таки «Марсель» зумів домогтися перемоги. Вже в доданий час. Допоміг Мбіа і навал. Нападаючий буквально заштовхав м'яч у ворота. Після гри герой матчу скромничав. «Хіба мій гол приніс команді золоті медалі? Ні, - міркував Мбіа. - Давайте не поспішати. Нехай все йде своєю чергою. Нам грати ще чотири тури. Але ми молодці - показали відмінну волю до перемоги ».
Прямі конкуренти «Марселя» - футболісти «Бордо», в середу самі зруйнували чемпіонські надії, програвши вдома аутсайдеру «Ле Ману».
«Бордо» відкрив рахунок у грі. На восьмій хвилині Ярослав Плас навісив зі штрафного точно в голову Карлосу Енріке. Але незабаром бразилець ще раз «відзначився». Через вісім хвилин «Ле Ман» відігрався, після того як Карлос Енріке зіткнувся з воротарем Седріком Каррассо - Ле Талек не промахнувся.
Під завісу першого тайму «Бордо» пропустив другий м'яч і знову завдяки помилці. На цей раз воротаря. Каррассо не зміг зреагувати на пас Бенуа Тремоліна, який Матьє Доссеві перетворив у другий гол «Ле Мана». У «Бордо» були шанси відігратися у другому таймі, але всі моменти команда розтринькати. На 83-й хвилині «Ле Ман» зовсім залишився в меншості, а й чисельну більшість «Бордо» не допомогло.
Чемпіонат Франції
Перенесений матч 26-го туру
Ле-Ман - Бордо - 2:1 (2:1)
Голи: Енріке, 8 (0:1), ле Таллек, 17 (1:1), Доссеві, 45 (2:1)
Перенесений матч 30-го туру
Сошо - Марсель - 0:1 (0:0)
Гол: Мбіа, 88 (0:1)
Положення лідерів у турнірній таблиці: Марсель - 65 очок (32 матчі), Осер - 60 (32), Ліон - 58 (32), Монпельє - 58 (32), Бордо - 56 (31)
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 427 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат Франції, Футбол, новини, бордо, Олімпік Марсель | Рейтинг: 0.0/0