Головна » 2010 » Лютий » 7 » «Бордо» продовжує лихоманити
17:40
«Бордо» продовжує лихоманити
чемпіонат франції, бордоЛідер чемпіонату Франції «Бордо» в центральному матчі 23-го туру без Фернандо Кавенагі в гостях зазнав поразки від «Ренна», дозволивши найближчим суперникам в турнірній таблиці з «Монпельє» після успіху в матчі з «Булонь» скоротити розрив до трьох очок.
У центральному матчі туру 23-го туру чемпіонату Франції має єврокубкові амбіції «Ренн» приймав лідера ліги 1 і чинного чемпіона «Бордо». «Жірондінци», створивши величезний відрив, в останніх матчах не горять, почавши стрімко дарувати очки суперникам.
«Я думаю, що якщо підсумувати результати останніх п'яти років, то« Ренн »точно буде в числі найсильніших клубів Франції. Нам не вистачає лише кількох речей: перемоги в Кубку або участі в Лізі Чемпіонів. Візьмемо для прикладу «Бордо». Ця команда будувалася поступово, етап за етапом до переможного кінця. Думаю, що «Ренн» йде по тій же дорозі, що вже проклав «Бордо», - сказав напередодні гри наставник «Ренна» Фредерік Антонетті.
Знайоме з останніх матчів команди безвольність спостерігали шанувальники «Бордо» і у звітному поєдинку. Господарі вже на четвертій хвилині відкрили рахунок: після шикарною передачі з правого флангу Марва відірвався від опікунів, не став зближуватися з голкіпером, а послав м'яч точно в сітку - 1:0. Господарі не заспокоїлися на досягнутому, а продовжували діяти на позамежних швидкостях і результат не змусив себе довго чекати. Плашил не встиг за Марва, завалив його в своїй штрафній, а Бріан без зусиль переграв з «точки» голкіпера.
Пропустивши два швидкі голи, гості довгий час не могли прийти до тями. Крім цієї напасті на п'ятнадцятій хвилині наставнику «Бордо» довелося провести вимушену заміну: Вендель вийшов замість отримав травму Діарра.
%% Перший більш-менш напружений момент біля воріт суперника гості змогли створити лише під кінець півгодини гри.
Гуркюфф зі штрафного метил в дальню «дев'ятку», але але Дюшес встиг переміститися і не без труднощів витягнув м'яч з кута.
Здалося, що після перерви бажаного для гостей перелому в матчі не відбулося. Футболісти «Ренна» продовжували зламувати оборону суперника і дуже скоро зробили рахунок розгромним: Леруа отримав м'яч, побачив ривок Бангури і зробив на нього передачу, а Ісмаель першим же дотиком забив м'яч у сітку воріт суперника. Багато подумали, що результат гри був визначений, проте футболісти «Бордо» виявилися іншої думки.
%% Підопічні Блана до середини другого тайму ожили і кинулися відіграватися.
Спершу Гуффран виявився найрозторопнішим в чужофй штрафний після «стандарту», а через всього декілька хвилин Вендель скоротив відставання до мінімуму, перекинувши м'яч через «стінку» і направив його щільно зі штангою.
Лише свіжий Асамоа Гьян остудив атакуючий запал підопічних Блана. Ганець отримав передачу з центру поля, на швидкості прокинули Планюс м'яч між ніг, пішов від другого захисника і здалеку пробив по воротах - 4:2.
«Бордо» змирився з поразкою, дозволивши найближчий переслідувачу «Монпельє» скоротити відставання до трьох очок. Емір Спахіч, відігравши 90 хвилин, зробив внесок у виїзній успіх своєї команди у двобої з «Булонь» - 2:0.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 419 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат Франції, бордо | Рейтинг: 0.0/0