Головна » 2009 » Грудень » 14 » «Бордо» продовжує відриватися
10:26
«Бордо» продовжує відриватися
бордо, ліон, чемпіонат франції«Бордо» обіграв «Ліон» в центральному матчі 17-го туру чемпіонату Франції і зміцнив свої лідируючі позиції, залишивши ліонці на дев'ятому місці в турнірній таблиці. Єдиний м'яч на 86-й хвилині забив форвард марокканський бордолезцев Маруан Шамах.
У центральному матчі 17-го туру чемпіонату Франції в неділю на стадіоні «Жерлан» зустрілися «Ліон» і «Бордо». Гості до звітного поєдинку очолювали турнірну таблицю Ліги 1, а ось незмінний лідер французького футболу початку XX століття йшов в середині табеля про ранги, щоправда, від бордолезцев відстаючи лише на шість очок. До того ж, свинячий грип добряче заплутав турнірні розклади - команди елітного дивізіону Франції провели різну кількість матчів.
Лоран Блан знову не знайшов місця в стартовому складі екс-спартаківці Фернандо Кавенагі, хоча, якщо врахувати, що «Бордо» грає з одним яскраво вираженим форвардом, місце в основі Маруан Шамаха виглядає цілком логічним. Ну а у Клод Пюель і вибору-то особливого не було. Лісандро Лопес на те в «Порту» і купувався, щоб багато грати і так само багато забивати.
Гра почалася дуже жваво, і високі швидкості команди збережи протягом всього першого тайму, тільки от голами порадувати вболівальників суперникам не вдалося.
Було багато боротьби, багато жорстких, часом грубих епізодів, багато тактичних протистоянь, однак не було забитих м'ячів. Втім, не було і моментів, які можна було б назвати по-справжньому гольовими. Гравці «Ліона» на правах господарів діяли трохи сміливіше, «Бордо» більше сподівався на контратаки. У результаті ні ті, ні інші успіху у чужих воріт не здобули, за роздягальнями відправившись при нулях на табло.
Не сильно змінилася ситуація і після перерви. Обережність простежувалася в діях обох команд, правда, ліонці грали все-таки трохи активніше. Тренери почали проводити заміни, які, до честі наставників, гру оживили. Особливо здорово виглядав що вийшов на правий фланг атаки «Бордо» Йоанн Гуффран.
Однак час ішов, а голів все не було. І ось коли багатьом вже здалося, що зустріч завершиться безгольовою нічиєю, «Бордо» прорвало. І прорвало саме по правому флангу Гуффран, який кинув у прорив до воріт тезку Гуркюфф. Той, здавалося, упустив м'яч за лицьову, однак якимось чином зумів виконає навіс - м'яч пролетів паралельно перекладині.
А на дальній штанзі цю передачу чатував Шамах, ударом головою в падінні відправив снаряд у сітку. Уго Льоріс викинув м'яч з воріт, проте арбітр вже встиг все побачити.
«Бордо» з мінімальним рахунком обіграв «Ліон» і залишив підопічних Клода Пюель на дев'ятому рядку турнірної таблиці. Бордолезци ж закріпилися на першому місці і вже у вівторок зіграють з йде друга «Монпельє».
«Монако», свій матч проводив також в неділю, досить несподівано вдома був розгромлений «Ліллем». Результат зустрічі визначили два м'ячі, забиті Туліо де Мело в кінці третього і на початку другого таймів. Після цього монегаски залишилися в меншості ( «відзначився» Адріано Перейра) і гості впевнено довели справу про великої перемоги, забивши ще два голи.
Продовжив поступальний рух ПСЖ, на «Парк де Пренс» розгромив «Сент-Етьєн». У складі столичного клубу відзначилися всі ті, хто і повинен був відзначитися: Пеггі Люйіндула, Стефан Сессеньон і Мевлют Ердінг.
Не перестає дивувати «Монпельє», що займає другий рядок у табелі про ранги французького футболу.
У неділю підопічні Рене Жирар в гостях з мінімальним рахунком здолали представника Франції у Лізі Європи «Тулузи». Єдиний м'яч вже на десятій хвилині забив сенегальський форвард гостей Сулейман Камара. У ще одному матчі неділі «Сошо» здолав безнадійного аутсайдера «Гренобль» (1:0).
У суботу чергову перемогу отримав один з лідерів чемпіонату «Марсель». Успіх над «Булонь» господарям «Велодромі» принесли голи захисників Габріеля Хайнце і Тайє Тайво. Знову не виграв «Осер», цього разу поділила очки з «Лорьяном» (0:0). Пізній гол Антоні Ле Таллек приніс «Ле Ману» сенсаційну перемогу на «Валансьєнн» (2:1). «Ланс» без проблем розібрався вдома з «Ніцца» (2:0), а «Ренн» в гостях здолав «Нансі» (2:1).
Інші новини Ліги 1, а також Кубка і Суперкубка країни, подробиці матчів і положення команд у турнірній таблиці можна подивитися на сторінці чемпіонату Франції.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 499 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат Франції, ліон, бордо | Рейтинг: 0.0/0