Головна » 2010 » Квітень » 16 » Боротьба за виживання загострюється
09:06
Боротьба за виживання загострюється
Закарпаття Ужгород, Чорноморець Одеса, чемпіонат України з футболу, футболНавіть Попри ті, що «Закарпаття» сьогодні фактично врятували від поразку, і футболісті, і Тренери і вболівальнікі ужгородців залишайся стадіон із пріопущеною головою. Команда Гамула НЕ досягла такого Бажанов максимального результату. Хоча ще ПІСЛЯ першого тайму ВІН здавався цілком реальним ...
Як зазвічай, вдома закарпатці розпочала із неабіякім бажанням та ентузіазмом. Відчувалося, що футболісті «Закарпаття» грають із подвійною відповідальністю, зважаючі на те що супернік - конкурент у турнірній табліці. Як і прогнозувалося, Гамула з перших хвилин (Лише вдруге в сезоні) випустив двох номінальніх нападніків. Натомість Баль та його хлопці чітко зосереділісь на оборонних діях, залишили попереду 2-3 атакуючіх гравців.
Провівші коротко розвідку, ужгородці взялися до справи. З хвилини 15-ї смороду практично не дозволяв морякам покидати свою половину поля. Момент за участю Давидового, Невуче, Трішовіча вінікалі один за одним. Відверто нервував молодий голкіпер «Чорноморці» паст. Одного разу ВІН взагалі не влучів по м'яча ПІСЛЯ відкідкі партнера і ледь не подарувала сферу Невуче, однак нігерієць пізно стартував і не встіг покараті Паста.
Старанно форвард «Закарпаття» Сергій Давидов за один перший тайм мав, напевно, більше шансів забиті, Ніж за ціле друга коло. Вихід віч на віч - і Віпадковій сейв того таки Паста, дальній удар зі штрафного - хрестовіна ... Це найцікавіші нагоди Давидова. Взагалі в першій половіні гри усе «Закарпаття» діяло на чудовий швидкостей, граючі у комбінаційній вольовій футбол. Бракувало Тільки взяття воріт. Одесити ж нагадали, що теж можуть атакуваті, Лише на останній хвіліні тайму. Левіга пробивав з 16-ти метрів поміж захисників, але Бабенко упевнена накривши м'яч.
Другий тайм команди знову почало обережно, адже ціна помилки могла стати занадто великою. Закарпатці не давали розслаблятісь Давидову і створили для нього ще один момент, але нападнік з гостро кута НЕ влучів у бліжній кут. Далі ужгородці схоже взяли тайм-аут і дозволили «Чорноморці» перевести подих. І даремно ... Баль віпускає на полі юне дарування Балашова і тієї одразу розбудить захист ужгородців. Два моменти за участю ЙОГО практично за дві хвилини мали всі шанси стати Ключовий у матчі. Проте одного разу форвард, війшовші один в один, не зумів переграті Бабенка, а за мить вівів на удар Левігу, та голкіпер знову був на висоті.
Третя атака моряків таки став результативним. Досвідченій Малігін, Який весь матч триман у тіні Нарсісо, таки не вітрімав. Маленький форвард прікрівав м'яч корпусом у штрафному майданчик, а Олександр прітрімав ЙОГО за плечі. ЦЬОГО було досить. Одінадцятіметровій спокійно і впевнено реалізовує ватажок моряків Ващук.
Такого удару закарпатці Не чекай. Однак, те що від команди Гамула НЕ відбереш - це характер. У жодного матчі сезону «Закарпаття», Навіть програючі по ходу поєдінку, ніколи не складалися зброю. За це були нагороджені і сьогодні. Вже практично без сил смороду на морально-вольовіх помчали відігруватісь. Як і минулого матчу, тренер робить козірну заміну. На полі всього-то вдруге в сезоні виходить фланговий хавбек Євген Лісіцин, і вже через хвилину з другої спроба забіває «Чорноморці».
Одразу прігадався домашній матч ужгородців із «зорею», коли смороду теж під завісу поєдінку пропустили з пенальті, але врешті решт перемогли. Проте в ЦЬОМУ матчі на такий героїчний подвиг сил не вистачить.
«Закарпаття» - «Чорноморець» - 1:1
«Закарпаття»: Бабенко, Малигін, Болохан, Леандро, Комарницький, Трішовіч, Гомес (Лісіцин, 81), Іванов (Микуляк, 58), Райчевіч, Невуче (Алексєєв, 69), Давидов.
«Чорноморець»: Пасти, Федорів, Леонардо, Шандрук, Ващук, Гришко, Бондаренко (Балашов, 63), Маурісіо Сауседо, Владов, Левіга, Нарсісо (Дитина, 86).
Голи: Лисицин (83) - Ващук (72, з пенальті).
Попередження: Райчевіч (11), Малигін (74), Микуляк (92) - Леонардо (11).
Удари (в ствір): 11 (5) - 5 (4).
Кутові: 3 - 5.
Офсайди: 5 - 2.
Глядачів: 4.100
Оцінка поля: 3
Чесна гра: 6,000 - 7,142
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 496 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Закарпаття Ужгород, чемпіонат України з футболу, Чорноморець Одеса | Рейтинг: 0.0/0