Головна » 2010 » Березень » 19 » Брандао і Ко залишають єврокубки
08:57
Брандао і Ко залишають єврокубки
стандард, Панатінаїкос, Бенфіка, МарсельАлан Кардек вразив ворота «Олімпіка» в доданий час і гарантував «Бенфіці» путівку до чвертьфіналу Ліги Європи УЄФА.
Заробивши в Лісабоні нічию (1:1), команда Дідьє Дешама на своєму полі не поспішала лізти на рожен, але при цьому за 20 хвилин до кінця їй вдалося вийти вперед завдяки голу Мамаду Ньянга. Однак незабаром Максі Перейра крученим ударом відновив рівновагу, а потім Кардек, незадовго до цього замінив Пабло Аймара, виявився точний зі штрафного удару і поставив жирну крапку в цьому драматичному протистоянні.
Незважаючи на те, що спочатку «Бенфіці» довелося грати проти стрімких поривів вітру, на четвертій хвилині Анхель Ді Марія змусив голкіпера «Олімпіка» Стів Манданда виручати партнерів кидком в нижній кут. Марсельці не стали тягнути і зробили спробу відповідати ударом на удар. Одночасно господарі, які демонстрували зайву поважність при володінні м'ячем, мабуть, побоювалися йти вперед великими силами. Вся боротьба, в основному, проходила в середині поля.
Наступний небезпечний момент виник 20 хвилин по тому. Нападаючий «Бенфіки» Оскар Кардосо, обігравши Стефана Мбіа, пробив трохи неточно - м'яч зачепив штангу. Потім у справу знову вступив Ді Марія, перевіривши Манданда черговим ударом низом. На перерву Марсельці могли піти у прекрасному настрої, але постріл Лучо зовсім небагато з створів розминувся.
Після перерви характер гри не змінився. «Олімпік» як і раніше був обережний і марнотратний, що, втім, не завадило марсельців вийти вперед. Відзначився капітан команди Ньянг, який перед своїм голом встиг переправити м'яч у штрафну слідом за невдалої подачею Бенуа Шейру зі штрафного. Радість господарів обмежилася п'ятьма хвилинами, після закінчення яких Максі Перейра відновив паритет. Здавалося, додаткового часу не уникнути, але у Кардек було з цього приводу інша думка. Холодний душ остаточно засмутив господарів, які до фінального свистка встигли заробити видалення - «відзначився», який вийшов на заміну Атем Бен-Арфа.
«Марсель» - «Бенфіка» - 1:2 (Перший матч - 1:1)
Голи: Ньянг, 70 - Максі Перейра, 75, Кардек, 90 +2
«Марсель»: Манданда, Тайво, Сіссе, Діавара, Абріель (Б. Коне, 44, Бен-Арфа, 90 +1), Боннар, Шейру (Каборе, 76), Лучо Гонсалес, Мбіа, Ньянг, Брандао
«Бенфіка»: Жуліо Сезар, Максі Перейра (Мігел Вітор, 90 +5), Луізао, Давид Луїш, Коентрау, Хаві Гарсія, Рамірес, Мартінш (Кардек, 86), Ді Марія, Савіола (Аймар, 77), Кардосо
Попередження: Тайво, Б. Коне, Мбіа - Луізао, Хаві Гарсія, Кардосо, Кардек, Ді Марія, Аймар
Вилучення: Бен Арфа, 90 +3
Гол Додання Мбокані не залишив «Панатінаїкос» ні єдиного шансу. Відсвяткувавши будинку мінімальну перемогу, «Стандард» довів свою перевагу за сумою двох матчів до трьох м'ячів і легко вирішив задачу виходу в наступний раунд.
При цьому гості у відповідній зустрічі довгий час виглядали краще суперника. На 11-й хвилині Сінан Болат виручив господарів після удару Костаса Кацураніс з «другого поверху», зробивши ще один воротарський подвиг за дві хвилини до перерви. Георгіос Карагуніс зі штрафного пробив у штангу, Кацураніс виявився першим на добиванні, але останнє слово знову залишилося за голкіпером.
Вирішальним у цьому матчі стало доданий до першого тайму час. Довга передача залишила у дурні відразу декількох захисників «Панатінаїкоса», Мбокані прокинув м'яч над своїм опікуном і, приборкавши снаряд стегном, відправив його низом у сітку воріт Александроса Цорвас.
Після цього гостям для гарантованого виходу в наступний раунд треба було забивати вже чотири м'ячі, і афіняни до їх честі продовжували спроби відігратися. Мбокані при цьому відправив м'яч у сітку в другий раз, але арбітр зафіксував офсайд і відмінив взяття воріт. Після цього Болат відбив постріл Дімітріоса Салпінгідіс впритул, а потім впорався з дальнім ударом Себастьяна Літо. Що вийшов у «Панатінаїкоса» на заміну Анте Рукавіна з вигідної позиції бив без перешкод, але запустив м'яч вище перекладини.
«Стандард» - «Панатінаїкос» - 1:0 (перший матч 3:1)
Гол: Мбокані, 45 +2
«Стандард»: Болат, Сарр, Віктор Рамос, Поконьолі, Камоццато, Вітсель, Карсела-Гонсалес, Дальма (Гору, 72), Де Камарго, Йованович (мангал, 82), Мбокані (Траоре, 90)
«ПАО»: Цорвас, Саррьергі, Бьерсмір (Нініс, 56), Вінтра, Канте, Жілберто, Кацураніс, Карагуніс, Літо (Хрістодулопулос, 82), Салпінгідіс (Рукавіна, 69), Сіссе
Попередження: Поконьолі, 24, Сарр, 59 - Літо, 27, Жілберто, 65, Саррьегі, 73, Хрістодулопулос, 82
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 381 | Додав: Roland | Теги: народные средства для интимной гиги, Стандард, Марсель, Бенфіка | Рейтинг: 0.0/0