Головна » 2010 » Лютий » 5 » Бразильські джокери
06:16
Бразильські джокери
Спартак Москва«Спартак» виграв другий товариський матч на зборі в Туреччині: в четвер з рахунком 4:2 була обіграна румунська «Тімішоара». М'ячі забили Артем Дзюба, Жано Ананідзе, Ібсон і Веллітон.
У рамках передсезонного збору в турецькому Белеку «Спартак» провів другий з п'яти запланованих матчів - в четвер червоно-білі зустрічалися з румунської «Тімішоара». У першому матчі, нагадаємо, підопічні Валерія Карпіна обіграли «Штурм» з Граца з рахунком 1:0, єдиний м'яч у тій зустрічі записав на свій рахунок Ананідзе.
У розіграші Ліги Европи-2009/10 «Тімішоара» виступала в групі А і з п'ятьма очками зайняла в ній четверте місце, пропустивши вперед «Андерлехт», «Аякс» і загребське «Динамо». У чемпіонаті Румунії зараз перерву. Після першого кола, що складався з 17 турів, «Тімішоара» з 31 очком посідає п'яте місце і відстає від лідера - ЧФР - на три очки. У четвер у Белеку стояла гарна погода, світило сонце, але було прохолодно. У місцевих любителів футболу звітний матч великого ентузіазму не викликав - стадіон був майже порожній.
На перший тайм «Спартак» вийшов у наступному складі: Песьяков, Кірєєв, Йіранек, Штранцль, Макєєв, Яковлєв, Сабітов, Ананідзе, Горбатенко, Прудніков, Дзюба. Червоно-білі почали досить жваво і майже весь перший тайм виглядав значно активніше суперника.
З самого стартового свистка своїми діями виділялися Ананідзе, Яковлев та Прудников, які досить непогано взаємодіяли один з одним.
Втрачаючи м'яч, червоно-білі відразу йшли в пресинг, найчастіше або вдало відбираючи м'яч, або просто руйнуючи що зароджується атаку румунів, а всі підбори на половині «Спартака» чітко підчищали Йіранек і Штранцль. За перші півгодини гри футболісти «Тімішоара» взагалі лічену кількість разів перейшли центр поля. Ближче до середини першого тайму спартаківці подали три поспіль кутових, проте серйозно потурбувати воротаря їм не вдалося.
Під кінець півгодини гри трапилася перша заміна: чи то через пошкодження, чи то через недавню хвороби Макєєва довелося замінити на Ходирєва.
За свою активність «Спартак» був нагороджений ще до перерви. Прудников зі своєї половини поля віддав передачу на Дзюбу, і Артем в боротьбі із захисником з лінії штрафного пробив точно в правий кут - 1:0. Другий тайм почався куди цікавіше перше: команди обмінялися голами протягом п'яти хвилин. Спочатку Ананідзе, пробив під поперечину, записав на свій рахунок Білецький другий м'яч в другому матчі, а потім румуни скоротили відставання: після подачі кутового з правого флангу і удару головою гравець червоно-білих, що стояв на дальній штанзі, не зміг вибити м'яч із стрічки.
За півгодини до фінального свистка Карпін зробив кілька замін: замість Прудникова з'явився Паршивлюк, замість Горбатенко вийшов Ібсон, замість Яковлева - Кудряшов, а замість Йіранек - Сухі.
І тут же «Спартак» пропустив другий м'яч у свої ворота, «Тімішоара» зрівняла рахунок - 2:2.
В цьому є момент грубо помилився Песьяков, який вийшов за лінію штрафного майданчика, віддав пас супернику і отримав гол під поперечину. Розгубивши перевагу в два м'ячі, Карпін випустив Зотова і двох бразильців - Алекса і Веллітон. Грати залишалося 20 хвилин, «Спартак» пішов вперед. Підігнувши суперника, червоно-білі все-таки забили. Відзначився Ібсон, який закотив м'яч у порожні ворота після прострілу що вийшов на зворотну заміну Яковлева - вся контратака вийшло дуже гарною. До кінця матчу «Спартак» забив ще один м'яч: Веллітон реалізував вихід один на один, правда, при цьому ледь не отримав травму. Шкутильгаючи, але посміхаючись, він залишив поле - його на пару хвилин замінив Прудников. Після закінчення матчу Карпін заявив, що у Веллітон підозра на травму ахиллова сухожилля. Як повідомляє «Спорт-Експрес», у штабі москвичів сподіваються, що бразилець зможе повернутися до роботи через два-три дні.
4:2 - остаточний рахунок другої контрольної зустрічі «Спартака» в Белеку. Шостого лютого червоно-білі зіграють з софійським ЦСКА, восьмого - зі «Слованом», а дев'яте - з «Дніпром», за який, до речі, грає Максим Калініченко.
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 466 | Додав: Roland | Теги: Спартак Москва | Рейтинг: 0.0/0