Головна » 2010 » Лютий » 3 » «Це був антифутбол»
06:16
«Це був антифутбол»
спатракУ день 41-річчя Валерія Карпіна московський «Спартак», завдяки голу Жано Ананідзе на 75-й хвилині, переміг австрійський «Штурм» на зборі в Туреччині. Гра пройшла в жахливих погодних умовах, і Карпін назвав дійство «антифутбол».
У вівторок до «Спартаку» приєднався бразилець Ібсон, у якого народилася дочка. 3 лютого він відновить тренування з командою.
«Штурм» зараз займає четверте місце в чемпіонаті Австрії. Кольори клубу з Граца колись захищали колишні спартаківці Сергій Юран і Раміз Мамедов, а зараз за нього грає Самір Муратович - добре знайомий російським уболівальникам за виступами за раменський «Сатурн».
Як повідомляє офіційний сайт «Спартака», до перерви на полі йшла приблизно рівна боротьба, але із-за сильного штормового вітру футболу як такого було мало. М'яч погано слухався гравців. «Штурм» у першому таймі діяв за вітром, тому австрійцям спочатку було дещо легше. При цьому Карпін віддав перевагу в центрі нападу Артема Дзюбу, тоді як Олександр Прудников діяв на лівому фланзі.
У перерві капітан «Спартака" Мартін Іранек зізнався, що вперше в житті грав у настільки важких погодних умовах, а Валерій Карпін зробив сім запланованих замін.
Алекс відчував легкий дискомфорт в м'язах, тому тренери вирішили поберегти бразильця і не випустили його на поле.
Капітанська ж пов'язка від одного Мартіна перейшла до іншого - Штранцль. Хоча в першому таймі моментів у «Спартака» практично не було, після перерви, хоча негода ще посилилася, червоно-білі змогли переграти суперника і забити переможний м'яч. З-за граду суддя навіть зупиняв зустріч, однак все-таки було вирішено продовжити її, хоча арбітрам дуже не хотілося цього робити. Слід відзначити, що команди, незважаючи на складні умови, грали дуже коректно і шанобливо по відношенню до суперників.
Перший гольовий момент створив Веллітон, який метрів з 25 пробив у поперечину. Потім двічі промахнувся Горбатенко. Гол ж спорудили два 17-річних футболістів: Ігор Кірєєв прострілив з правого флангу, а Жано Ананідзе технічно переправив м'яч у сітку.
Склад «Спартака»: Хомич, Паршивлюк (Суботів, 58), Йіранек (Філіпенко, 46), Сухі (Штранцль, 46), Ходирєв (Кудряшов, 46), Яковлєв (Горбатенко, 58. Ходирєв, 73), Суботів (Зотов, 46), Павленко (Веллітон, 46), Прудніков (Кірєєв, 46), Горбатенко (Ананідзе, 46), Дзюба (Прудников, 58).
Карпін прокоментував гру таким чином. «Вважаю, що це був антифутбол. Було бажання зупинити матч, але, в результаті, вирішили його дограти. Можна сказати, що в цій грі більше працювали над фізикою », - цитує тренера« Советский спорт ».
Спортивний директор «Рубіна» Мухсін Мухамада роз'яснив питання щодо запрошення азербайджанського футболіста Араз Абдуллаєва.
«Абдуллаєва нам запропонували футбольні агенти, і ми вирішили запросити його на збір. Я знаю, що він знаходиться на зборі юнацької команди в Туреччині, але чекаємо його приїзду через три дні. Ми запросили Араз на збір у дублерскій склад, оскільки основна команда знаходиться на зборі в Іспанії. Переглянемо його і скажемо своє слово. Про приїзд азербайджанця інформований головний тренер нашого клубу Курбан Бердиев », - цитує Мухамадіева Azerisport.
«Рубін» тим часом віддав в оренду в «Краснодар» 21-річного захисника Олександра Куликова. У минулому сезоні Куликов теж грав в оренді - у бєлгородському «Салюте-Енергії».
Пермський «Амкар» зіграв унічию в контрольному матчі з румунським клубом «Фарул» з рахунком 2:2, повідомляє офіційний сайт клубу. Голи «Амкара»: Кушев, 25 (1:1 - пенальті); Гришин, 58. Склад «Амкара»: Нарубін, Пономарьов, Бєлоруков, Черенчіков, Федорів, Гришин, Новакович, Померко, Пеєв, Волков, Кушев.
Другим складом «Амкар» переміг сербську «Будучность» - 2:1, голи у перм'яків забили Сікіміч, 57-пен, Садиков, 67.
«Амкар» виступав у такому складі: Шумайлов (Синіцин, 60), Гаал, Булатенко, Морозов, Пономарьов (Гаглоєв, 55), Топчу, Дедечко, Дзахов, Соколов (Бердишев, 65), Сікіміч, Бурмистров (Садиков, 65)
Досягнута попередня домовленість між нальчікскім «Спартаком» і БАТЕ про оренду Спартаківського форварда уродженця Білорусі Артема Концевого. Футболісти найближчим часом приєднається до борисовської клубу, повідомляє «Спорт-Експрес».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 477 | Додав: Roland | Теги: спатрак | Рейтинг: 0.0/0