Головна » 2010 » Квітень » 9 » Чарівний Фулхем виходить у півфінал Ліги Європи
06:12
Чарівний Фулхем виходить у півфінал Ліги Європи
Боббі Замора, Вольфсбург, Фулхем, футболТочний удар Боббі Замора вже в дебюті схилив чашу терезів на бік «Фулхема», який тепер у півфіналі Ліги Європи УЄФА зіграє з «Гамбургом».
Після поразки в першому матчі від «Фулхема» з рахунком 1:2 «Вольфсбург» у відповідній зустрічі влаштовувала і мінімальна перемога. Проте вже на першій хвилині Боббі Замора помітно ускладнила завдання «вовків», вразивши ворота Дієго Бенальо. На десятій хвилині гості могли відновити паритет, коли Крістіан Гентнер після скидки Саші Ріттера пробив з десяти метрів, проте воротар Марк Шварцер витягнув м'яч з нижнього кута.
Потім гра трохи заспокоїлася, але небезпечні моменти продовжували виникати біля воріт обох команд. Набагато гостріше атакували гості, у яких заводієм був Замора. «Вольфсбург» намагався методично розігрувати м'яч і доводити свої атаки до логічного завершення, тоді як «Фулхем» більше грав «другим номером», сподіваючись на різкі контрвипади.
Маючи в наявності таких атакуючих гравців як Едіна Джеко, Звездан Місімовіч і Графіте, німецький клуб рідко турбував Шварцера. Пам'ятаючи про необхідність забивати як мінімум два м'ячі, наставник «вовків» Лоренц-Гюнтер Кестнер вже на 35-й хвилині кинув у бій третього нападаючого Ашкана Деягу, який замінив захисника Петера Пекаріка.
Надалі «Вольфсбург» продовжував нагнітати тиск біля воріт суперника, тоді як гості при першій же можливості завдавали дальні удари, правда, ні Золтан Геро, ні Крістофер Бейрд в цьому не досягли успіху.
Після перерви картина на полі особливо не змінилася. Правда, німці стали більш активно діяти в атаці, часто вдаючись до довгих передач у штрафний майданчик. Після одного з таких пасів Едіна Джеко мало не вийшов один на один зі Шварцером. Трохи раніше Марсель Шеффер після проходу Джеко небезпечно зарядив з 23 метрів - поруч зі штангою. Відповідь господарів не примусив себе довго чекати. Невтомний Замора отримав прекрасний пас з глибини, але не зміг належним чином розпорядитися м'ячем.
У середині другого тайму Кестнер випустив на поле четвертого нападника в особі Обафемі Мартінса, послабивши тим самим оборонні порядки своєї команди. Ця заміна, як не дивно, пішла на користь гостям, які стали більше контролювати м'яч у центрі поля і частіше загрожувати ворота Бенальо.
Ближче до кінця гра пішла на зустрічних курсах. На 73-й хвилині Денні Мерфі міг подвоїти рахунок, але направив м'яч трохи вище перекладини. За вісім хвилин до фінального свистка він же бив, здавалося, напевно, але вже з «стрічки» м'яч виніс Андреа Бардзальі. У протилежних воріт могли відзначитися Графіте і Джеко. Але якщо в першому випадку виручив гостей Шварцер, то в другому «Фулхем» врятувала штанга. У півфіналі лондонці зіграють з «Гамбургом». Матчі цього етапу відбудуться 22 і 29 квітня, причому «Фулхем» проведе зустріч у відповідь будинку.
«Вольфсбург» - «Фулхем» - 0:1 (Перший матч - 1:2)
Гол: Замора, 1.
«Вольфсбург»: Бенальо, Пекарік (Дежага, 35), Шімунек (Ревера, 77), Рітер, Жосуе, Місімовіч, Барцальї, Шефер, Гентнер (Мартінс, 62), Джеко, Графіте.
«Фулхем»: Шварцер, Бейрд, Хьюз, Хангеланд, Конческі, Дафф, Мерфі, Етуху, Девіс (Ріїсе, 86), Гера (Невланд, 83), Замора.
Попередження: Джеко, Дежага, Жосуе - Бейрд, Конческі.
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 434 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Фулхем, Боббі Замора, Вольфсбург | Рейтинг: 0.0/0