Головна » 2010 » Грудень » 5 » Челсі в черговий раз втрачає очки, Арсенал вже перший
23:33
Челсі в черговий раз втрачає очки, Арсенал вже перший
Манчестер Сіті, Арсенал Лондон, Челсі, Бірмінгем, Вулверхемптон, Віган, Сток Сіті, Блекберн, Болтон, Фулхем, Тоттенхем, Евертон, новини, новости«Тоттенхем» упускає перемогу в матчі з «Бірмінгемом»
Лондонський «Арсенал» очолив турнірну таблицю Прем'єр-ліги! Хто міг таке уявити ще 5-6 турів тому, коли здавалося б «Челсі» вже можуть замовляти чемпіонське шампанське. Але, серія невиразних ігор «аристократів», які за останні шість турів лише раз заробили три очки, відкинула їх вже на третій рядок!
А зійти на вершину «канонірам» допомогло кілька факторів - перенесення гри «Манчестера», чергова невдача «Челсі» і Самір Насрі. Так-так, француз своєю приголомшливою грою в матчі проти «Фулхема» заробив для «Арсеналу» три «чергових» очки.
Надцятому лондонське дербі почалося для підопічних Венгера досить непогано - вже на шостій хвилині зобов'язаний був забивати Андрій Аршавін, але пробив прямо у воротаря, а вже через кілька хвилин приголомшливий за красою м'яч забив Самір - обіграв всю захист на двох квадратних метрах і з лінії воротарського увігнав м'яч під поперечину!
У середині тайму Камара зрівняв рахунок, причому зробив це абсолютно заслужено - провали в обороні «Арсеналу» були просто жахливими. Під завісу тайму Камара був зобов'язаний виводити «коттерджеров» вперед, але не реалізував вихід один на один.
У другому таймі ще один диво-гол Насрі став наслідком величезної переваги «канонірів», які розтратили масу моментів у цьому поєдинку.
«Челсі» - «Евертон» - 1:1
Голи: 1:0 - Дрогба (41, пенальті), 1:1 - Бекфорд (86).
«Челсі»: Чех, Босінгва (Феррейра, 65), Іванович, Террі, Е. Коул, Обі Мікель (Старрідж, 88), Ессьєн, Малуда, Анелька (Рамірес, 77), Дрогба, Калу.
«Евертон»: Ховард, Дістен, Коулмен, Джагелка, Бейнс, Кейхілл, Невілл, Феллайні, Родуелл, Піенар (Білялетдінов, 87), Саа (Бекфорд, 58).
Попередження: Невілл (29), Ховард (40), Террі (76), Коулмен (77), Кейхілл (77), Джагелка (90).
«Арсенал» - «Фулхем» - 2:1
Голи: 1:0 - Насрі (14), 1:1 - Д. Камара (30), 2:1 - Насрі (76).
«Арсенал»: Фабіанскі, Санья, Косьельні (Джуру, 33), Скілаччі, Кліші, Вілшер (Уолкотт, 74), Росіцкі (ван Персі, 63), Насрі, А. Сонг, Аршавін, Шамах.
«Фулхем»: Шварцер, А. Хьюз, Бріггз (Бейрд, 29), Хангеланд, Пейнтсіл, Сайм. Девіс, Ден. Мерфі (Едді Джонсон, 89), Демпсі, Етуху, Гера, Д. Камара (Ендрю Джонсон, 73).
«Уїган» - «Сток Сіті» - 2:2
Голи: 0:1 - Хут (18), 1:1 - Дан. Коллінз (30, автогол), 1:2 - Етерінгтон (31), 2:2 - Клеверлі (40).
«Уїган»: Аль-Хабсі, Ст. Колдуелл, Алькарас, Гохурі, Фігероа (Стам, 73), Х. Томас, Уотсон, Нзогбія, діам, Клеверлі, Боселлі.
«Сток Сіті»: беговичем, Хіггінботам, Шоукросс, Хут, Дан. Коллінз, Делап, Вайтхед, Етерінгтон, Кен. Джонс, Фуллер (Шанлі, 84), Уолтерс (Велан, 71).
Попередження: беговичем (40), Фуллер (56), Шоукросс (56), Фігероа (59), Уолтерс (66).
«Манчестер Сіті» - «Болтон» - 1:0
Гол: 1:0 - Тевес (4).
«Манчестер Сіті»: Джо Харт, Сабалета, Туре (Лескотт, 32), Компані, Коларов, Н. де Йонг, Яя Туре, Беррі, Сільва (Річардс, 84), Балотеллі, Тевес (Мілнер, 90).
«Болтон»: Яаскелайнен, Ріккеттс, Найт, Кейхілл, Робінсон, М. Девіс, Лі Чун Юн (Морено Мачадо, 82), Муамба, М. Петров (Тейлор, 63), К. Девіс, Елмандер (Класніч, 77).
Попередження: К. Девіс (9), Яя Туре (27), Тевес (33), Коларов (75), Найт (89).
Вилучення: Коларов (79).
«Блекберн» - «Вулверхемптон» - 3:0
Голи: 1:0 - Данн (29), 2:0 - Емертон (43), 3:0 - НЕЛС (55).
«Блекберн»: Робінсон, Живе, НЕЛС, Самба, Джонс, Емертон, Гамст Педерсен, Данн (Діуф, 52), М. Сальгадо, Діуф (Морріс, 74), Робертс (Мваруварі, 84).
«Вулверхемптон»: Хеннесі, Елокобі, Берра, Муйоколо (Ебанкс-Блейк, 46), Фолі, Джарвіс, Уорд, Зюбар, Міліяш, Мансьєнн (Хант, 52), Дойл.
Попередження: Берра (68), Хант (86).
«Бірмінгем» - «Тоттенхем» - 1:1
Голи: 0:1 - Бассонг (19), 1:1 - Гарднер (81).
«Бірмінгем»: Б. Фостер, Ріджуелл, Денн, Р. Джонсон, Карр, Фейхі (Жигіч, 60), Фергюсон, Гарднер, Босежур (Дев. Мерфі, 81), Бойєр (Ларссон, 72), Джером.
«Тоттенхем»: Гомес, Хаттон, Бассонг, Галлас, Ассу-Екотто, Леннон, Бейл, Паласіос, Модріч, Дефо (Павлюченко, 79), Крауч.
Попередження: Ріджуелл (18), Паласіос (36).
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 534 | Додав: Roland | Теги: бірмінгем, Віган, манчестер сіті, Фулхем, сток сіті, Арсенал Лондон, челсі, Болтон, Блекберн, Вулверхемптон | Рейтинг: 0.0/0