Головна » 2009 » Грудень » 12 » «Челсі» змушений примиритися
20:30
«Челсі» змушений примиритися
челсі, евертонЛондонський «Челсі» вперше вперше в чемпіонаті зіграв внічию. «Сині» вдома поділили очки з «Евертоном», за який весь матч відіграв російський півзахисник Дініяр Білялетдінов. Російський хавбек «Челсі» Юрій Жирков на полі не з'явився.
12 грудня в англійської футбольної прем'єр-лізі стартував знаменитий Boxing Day. За 12 днів команди проводять чотири тури, що є серйозним фізичним випробуванням для гравців і емоційним - для тренерів.
Лідер чемпіонату лондонський «Челсі» в матчі 16-го туру на рідному «Стемфорд Брідж» приймав ліверпульський «Евертон». В обох командах є, за кого вболівати російським шанувальникам виду спорту номер один. Однак, якщо півзахисник «ірисок» Дініяр Білялетдінов в черговий раз вийшов у стартовому складі свого клубу, то хавбек «синіх» Юрій Жирков, так само за традицією, залишився на лавці запасних.
Команди по-різному провели зустрічі попереднього туру: «Евертон» завдяки феєричної грі Тіма Ховарда витягнув вже було програний поєдинок з «Тоттенхемом», а ось «Челсі» «завдяки» грубих помилок Петра Чеха поступився «Манчестер Сіті» в матчі, в якому лондонці спочатку володіли беззастережним перевагою.
«Евертон», який відчуває величезні проблеми з травмованими, в матчі з «Челсі» не міг розраховувати ще й на капітана Тіма Кехілл, що отримав у поєдинку з «Тоттенхемом» п'ятого жовту картку. Зате повернувся з лазарету голландський захисник Джон Хейтінга. Що ж до «Челсі», крім зламається в матчі Ліги чемпіонів проти Апоель Мікаеля Ессьєна Карло Анчелотті позбувся ще і Деку, що відправився на батьківщину за сімейними обставинами.
З перших хвилин знекровлений численними травмами «Евертон» показав, що притискатися до своїх воріт не має наміру. Ліверпульців атакували дуже небезпечно.
Однак перший гострий момент виник саме у володіннях Ховарда. Дідьє Дрогба пробив у дальній кут з не самого зручного положення. Як наслідок, м `яч пройшов поруч зі штангою. Через кілька хвилин Жо відповів ще більш небезпечні пострілом, проте м'яч, що вилетів зі скупчення гравців, зумів відбити Чех, давши можливість ліверпульців подати першу в матчі кутовий.
Цей стандарт успіху гостям не приніс, проте вже наступний - штрафний біля воріт «Челсі» - завершився взяттям цих самих воріт. Після подачі Лейтона Бейнс за м'яч поборолися Жо і Луї Саа. У підсумку снаряд від голови француза влучив у штангу, а від неї вилітав в поле. Але тут недоречно виявилася спина який стрибнув у кут відбивати удар Чеха, від якої м'яч відскочив у ворота.
Цей гол став першим, пропущеним «Челсі» на «Стемфорд Брідж» з першого туру, коли «сині» з рахунком 2:1 обіграли «Халл Сіті».
Проте сумувати господарі і не збиралися. «Аристократи» ще більшими силами кинулися вперед і дуже швидко зрівняли рахунок. Португальський захисник Рікарду Карвалью в центрі поля відібрав м'яч у Саа, просунувся до штрафного «Евертона» і виконав передачу на Френка Лемпарда. Той в торкання акуратно пасом викотив м'яч під удар Дрогба, а івуарієць «щічкою» уклав снаряд точно в дальній кут.
Ну а в середині тайму «Челсі» був уже попереду. Це Ніколя Анелька розстріляв ворота Ховарда, коли м'яч заметушився в штрафній гостей після подачі кутового.
Господарі вели гру, володіли перевагою і небезпека біля їхніх воріт виникала лише за подачах в штрафну. Справитися з Саа не могли ні Джон Террі, ні Карвалью, ні Браніслав Іванович. До всіх проблем «Евертона» додалася ще й травма, отримана на останній хвилині першого тайму Жо - бразилець зіткнувся з Террі і продовжити зустріч не зміг.
Проте, який вийшов на заміну вже в компенсований час Айєгбені Якубу відразу забив гол. Можливо ж це стало після того, як Білялетдінов поборовся із захисником за м `яч, ішов за лицьову, і заробив аут. Сам Дініяр вкинув м'яч з-за бокової, Маруан Феллаїні скинув до воротарської, де при повному потуранні оборони «Челсі» Якубу розстріляв ворота Чеха.
На другий тайм господарі вийшли розсердженими далі нікуди, відразу ж заходившись осаджувати володіння Ховарда. Під кінець години ігрового часу їм вдалося знову вийти вперед. Дрогба оформив дубль, в дотик замкнув фланговий простріл Івановича.
Однак, не минуло й п'яти хвилин, як чет знову зрівнявся, причому, до гола привів черговий стандарт біля воріт Чеха.
Подача в штрафну господарів не загрожувала стати гольовий - Дрогба, що прийшов в оборону, вибивав м'яч подалі в полі, проте зробив це так незручно, що потрапив в потилицю про всяк випадок вистрибнув за м'ячем Саа. Від голови француза снаряд по високій дузі перелетів через який вийшов з воріт Чеха і опустився в сітку.
До закінчення зустрічі рахунок не змінився. «Челсі» вперше в чемпіонаті зіграв внічию, а «Евертон» заробив найважливіше очко. Залишається лише здогадуватися, скільки їх було б у «ірисок», якби не відсутність через травми десятка футболістів основи.
«Газета.Ru» вела онлайн-трансляцію матчу «Челсі» - «Евертон».
Інші новини прем'єр-ліги, Кубка ліги, а також Кубка і Суперкубка країни, подробиці матчів і положення команд у турнірній таблиці можна подивитися на сторінці чемпіонату Англії.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 571 | Додав: Roland | Теги: евертон, челсі | Рейтинг: 0.0/0