Головна » 2010 » Серпень » 14 » Чемпіон терпить другу поразку поспіль
23:18
Чемпіон терпить другу поразку поспіль
новини футболу, новини, футбольні новини, футбол, Ісмаель Бангура, Грегорі Пужоль, Лоїк Ремі, Чемпіонат ФранціїЗавершилися п'ять матчів другого туру чемпіонату Франції. Щось недобре коїться з діючим чемпіоном. «Марсель» зазнав вже другої поразки поспіль. Команда Дідьє Дешама прокинулася тільки в останній десятихвилинці, коли Тайе Тайво і Андре Айю забили два голи. Але було вже пізно. «Валансьєні» до цього встиг відзначитися тричі. Відзначимо дубль Грегорі Пужоля.
Щось подібне сталося і в матчі «Сент-Етьєнн» - «Сошо». «Зелені» зусиллями Саного і Перрена до 65-й хвилині вигравали - 3:0, але через усього три хвилини їх перевага звелося до мінімуму. Щоправда, господарі змогли втримати переможний рахунок.
Лоїк Ремі, якого в міжсезоння куди тільки не сватали, приніс «Ніцці» виїзну перемогу над «Лорьяном» - 2:1. Бенуа Педретті врятував «Осер» від поразки у Бресті - 1:1. А найбільшу перемогу суботи здобув «Ренн», який розгромив у гостях «Нансі» - 3:0. Останній гол у складі переможців записав на свій рахунок Ісмаель Бангура.
Ще один матч не відбувся через погодні умови. Князівство Монако просто залило дощем і на стадіоні Луї II проводити гру «Монако» - «Монпельє» було просто неможливо.
Чемпіонат Франції
Брест - Осер - 1:1 (1:0)
Голи: Ру, 26 (1:0), Педретті, 83 (1:1)
Лорьян - Ніцца - 1:2 (1:1)
Голи: Жуффре, 11 (1:0), Гас, 12 (1:1), Ремі, 69 (1:2)
Монако - Монпельє - пенесен
Нансі - Ренн - 0:3 (0:0)
Голи: Монтано, 49 (0:1), Браімі, 58 (0:2), Бангура, 86 (0:3)
Сент-Етьєнн - Сошо - 3:2 (1:0)
Голи: Саного, 5 (1:0), Перрен, 57 (2:0), Перрен, 64 (3:0), Будебуз, 66 (3:1), Мартен, 67 (3:2)
Валансьєні - Марсель - 3:2 (0:0)
Голи: Даник, 47 (1:0), Пужоль, 53 (2:0), Пужоль, 62 (3:0), Тайво, 81 (3:1), А. Айю, 84 (3:2)
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 444 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Чемпіонат Франції, Футбол, Грегорі Пужоль, Ісмаель Бангура, Лоїк Ремі, футбольні новини, новини | Рейтинг: 0.0/0