Головна » 2011 » Червень » 14 » Чемпіонат Бразилії, 4-й тур: результативний Вілліан і надійний Жуліо Сезар
06:42
Чемпіонат Бразилії, 4-й тур: результативний Вілліан і надійний Жуліо Сезар
Атлетіко Гойяненсе, Атлетіко Паранаенсе, Атлетіко Мінейро, Корітіба, Корінтіанс, Фламенго, Флуміненсе, Інтернасіональ, Палмейрас, Сеара, Чемпіонат БразиліїУ центральному матчі четвертого туру зустрічалися перша і третя команди минулого чемпіонату - "Флуміненсе" і "Корінтіанс". І можна точно сказати, що матч вдався - на полі була боротьба, емоції і красивий футбол.
У цілому, "Корінтіанс" мав перевагу в першому таймі. Вже на шостій хвилині матчу Вілліан після навісу з флангу забив головою м'яч у ворота суперника. У "Флуміненсе" перший шанс з'явився тільки в середині тайму - Фред після кутового бив прямо у ворота, але воротар "Тімао" Жуліо Сезар врятував команду. До речі, Сезар відмінно себе проявив і став одним з героїв матчу. Чого не можна сказати про Рікардо Берні, який допустив результативну помилку на 30-й хвилині. Після удару Пауліно голкіпер відбив м'яч прямо на Вілліана, якого Леандро Ейзебіо просто довелося збити з ніг. Сам потерпілий і реалізував пенальті. До кінця першого тайму картина гри не змінилася - господарі атакували, а гості робили невиразні спроби їм відповісти.
У "Флуміненсе" не працювала атакуюча лінія: Деко був замінений у середині тайму через пошкодження, Фред виглядав дуже "важким", Даріо Конка один нічого зробити не міг. У цьому випадку помилився наставник "Флу" Абель Брага, який залишив у запасі Рафаеля Мору, яка зробила в минулому турі дубль. Його наступник Тарту за годину, проведену на полі, не зміг зробити рівним рахунком нічого. Після виходу Мори гра "триколор каріока" помітно пожвавилася, почали виникати моменти і у Фреда, і у Конки. Але Жуліо Сезар сьогодні був на висоті, чим користувалися його партнери, які проводили контратаки. Така гра тривала до фінального свистка.
Чемпіонат Бразилії, 4-й тур

"Корінтіанс" - "Флуміненсе" - 2:0 (2:0)
Голи: Вілліан, 6, 30
У матчі двох середняків відверто провалила гру захисна лінія "Сеара", чим сповна скористалися гравці "Атлетіко Гойяненсе".

"Атлетіко Гойяненсе" - "Сеара" - 4:1 (2:1)
Голи: Тіаго Умберто, 22 (0:1), Анселмо, 24 (1:1), Адріано, 38 (2:1), Біда, 60 (3:1), Анселмо, 74 (4:1)
Деяку дивина бразильського арбітражу підтвердив суддя матчу "Баїя" - "Атлетіко Мінейро", який призначив пенальті за потрапляння м'яча в плече гравця "Атлетико".

"Байя" - "Атлетіко Мінейро" - 1:1 (0:0)
Голи: Соуза, 50 (1:0), Нето Берлоу, 76 (1:1)
Обопільногострою вийшла гра в Порту-Алегрі, де "червоний", "Інтер" приймав "зелений" "Палмейрас". Гравець "зелених" Марсіо Араужо на початку другого тайму забив красивий гол, щоправда, у власні ворота. Гол екс-динамівця Клебера можна віднести до розряду курйозних. Луан вивів "Палмейрас" вперед завдяки помилці воротаря "Інтера" Ренана, а на 90-й хвилині Леандро Даміан після розіграшу кутового вирвав для "червоних" нічию.

"Інтернасьонал" - "Палмейрас" - 2:2 (0:0)
Голи: Марсіо Араужо, 50-авт. (1:0), Клебер, 54 (1:1), Луан, 66 (1:2), Леандро Даміан, 90 (2:2)
Все ніяк не може підтвердити статус фаворита "Фламенго". Вже третій матч "менгао" грають унічию. Рахунок відкрив Мадсон, забівишій красивий гол зі штрафного. За "Фла" відповів Дейвід, який після передачі Дієго Маурісіо переправив м'яч у порожні ворота.

"Атлетіко Паранаенсе" - "Фламенго" - 1:1 (0:0)
Голи: Мадсон, 59 (1:0), Дейвід, 80 (1:1)
Вже на першій хвилині матчу "Ботафого" - "Корітіба" забили гості, але потім господарі довели випадковість такого початку, забивши три красивих гола у ворота суперника.

"Ботафого" - "Корітіба" - 3:1 (2:1)
Голи: Білл, 1 (0:1), Майкосуел, 16 (1:1), Елькесон, 38 (2:1), Алекс, 90 (3:1)

У турнірній таблиці чемпіонату Бразилії після четвертого туру перші три рядки займають "Сан-Пауло", "Корінтіанс" і "Палмейрас". До цієї трійці можна додати "Фламенго", який не програв поки жодного матчу. Напевно, саме ці команди можна назвати головними претендентами на титул.
Наступною важливою подією в бразильському футболі стане перший матч фіналу Копа Лібертадорес, в якому 16 червня уругвайський "Пеньяроль" приймає "Сантос".
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 471 | Додав: Roland | Теги: Інтернасіональ, Палмейрас, Корітіба, Атлетіко Гойяненсе, Атлетіко Паранаенсе, Фламенго, Корінтіанс, Сеара, Флуміненсе, Атлетіко Мінейро | Рейтинг: 0.0/0