Головна » 2010 » Березень » 21 » Чемпіонат Росії: результати перших матчів
09:05
Чемпіонат Росії: результати перших матчів
чемпіонат росіїмкар: Нарубін, Сіраков (Попов, 31), Черенчиков (Гаал, 77), Бєлоруков, Федорів, Пеєв, Новакович (Гаглоєв, 50), Кнежевич, Топчу, Волков, Кушев
Анжі: Абаєв, Шукуров, Пековіч, Тагібреков, Квірквелія, Цор'а, Арзіані (Іванов, 58), Бакаєв, Ходжава (Стрільців, 24), Жосан (Тімонов, 84), Голенда
Попередження: Кнежевич, 12; Новакович, 16; Волков, 79 - Жосан, 6; Голенда, 7; Шукуров, 40; Пековіч, 51
Вилучення: Шукуров, 41
Суддя: Попов (Єкатеринбург)
Перм. "Зірка"
Амкар-мол - Анжі-мол 1:0
Гол: Садиков, 63
«Амкар» здобув першу перемогу в сезоні і відкрив рахунок забитим м'ячам у прем'єр-лізі 2010. У суботу перм'яки будинку з мінімальним рахунком обіграли «Анжі». Єдиний гол забив захисник Іван Черенчиков, відразу після голу віднесені з поля на ношах.
Програму суботнього дня в прем'єр-лізі відкривала гра в Пермі між «Амкаром» і «Анжі». У першому турі махачкалінци на своєму полі зіграли внічию 0:0 із «Спартаком» з Нальчика. «Амкар» ж програв столичному ЦСКА - 0:1. От і інтрига на поверхні. Хто ж з команд раніше позбудеться нулів у графах «забиті м'ячі» і «перемоги»? У минулому році перм'яки перший м'яч забили лише в п'ятому турі.
Другий цікавий момент - відставка головного тренера «Анжі» Омарі Тетрадзе. За його словами, причина криється в справах сімейних. «Річ у моїй родині, - зізнався Тетрадзе. - Зрозумійте, я втомився, дуже втомився. Через постійні зборів, тренувань, матчів я майже не бачу рідних - дружину, дочку. І мене ця ситуація не влаштовує. Саме зараз я йду, оскільки так у нового тренера буде час до 8 квітня укомплектувати команду, адже трансферний період продовжений. Хочу підкреслити, що сім'я - єдина причина, через яку я йду з «Анжі», хто б там що не думав. І це моє рішення, моя ініціатива. Хто очолить «Анжі»? Це буде Гаджі Гаджієв ».
Гаджієв поки не очолив «Анжі», і невідомо, чи очолить, а поки на матч в Пермі команду вивів Арсен Акаєв з приставкою «в. о.».
По ходу матчу, до речі, він не розлучався зі стільниковим телефоном.
Гра проходила в восьміградусний мороз, і від команд слід було очікувати ігри цікавою - динамічною, швидкою. Не тут-то було. Виявилося, футболісти «Анжі» і «Амкара» відмінно себе почувають при мінусовій температурі. Хоча варто відзначити, що на перших хвилинах гра була яскравою. Не з-за великої кількості гольових моментів, але через жовтих карток. Не минуло і 15 хвилин, а команди спільно награли на три «гірчичника». Ударів по воротах, також на двох, було в три рази менше.
Наступний 15-хвилинний відрізок також пройшов без воріт. Зате команди встигли провести по одній заміні. Вимушеною. Потім Махір Шукуров ще додав фарб в гру. За хвилину два жовтих мазка де-то в центральній зоні - і ось він, новий колір - червоний. У цей момент за гру стало дійсно страшно. Ні, звичайно, здорово дивитися, як головний суддя розмахує картками, резервний піднімає табличку з цифрами, а футболісти луплять один одного по ногах. Але «Анжі» тепер грав закрито. Тепер же, залишившись удесятьох, гості зовсім стали грати на половину поля.
Валерій Карпін погарячкував з висновками в минулому турі, підбиваючи підсумок матчу «Спартака» і «Динамо». Він просто не бачив гри в Пермі.
Ось тут дійсно гра була рівна. У першому таймі точно.
У другій половині на грі перм'яків позначилося чисельну перевагу. Зрідка, епізодами, але моменти біля воріт гостей стали з'являтися. На 50-й хвилині Андрій Топчу відзначився сильним дальнім ударом, але м'яч просвистів поруч зі штангою. Наступного моменту довелося чекати 20 хвилин. Пеєв прострілив з флангу і Кушев бив головою. Воротар врятував. Кутовий - і тут же господарі відкрили рахунок. Після подачі «корнера» м'яч відлетів до забутого всіма на дальній штанзі Черенчікову, і той у порожні ворота не промазав. Правда, забиваючи гол, він невдало підвернув ногу - і тут же був взяті з поля на ношах.
Примітно, що в минулому сезоні Черенчиков також забив перший м'яч своєї команди. У п'ятому турі, «Кубані». Дивно, але «Анжі» міг поїхати додому з цілим очком. На останніх хвилинах Ян Голенда, швидше від відчаю, зарядив що було сил метрів з 25, застав воротаря зненацька, але влучив у поперечину. «Хлопці показали характер, і ми були гідні того, щоб на табло навпроти нас теж загорілася одиничка», - зізнався після гри Акаєв в інтерв'ю «НТВ Плюс».
Терек - Ростов 1:1
Голи: Асільдаров, 5 - Ахметович, 80
Терек: Дикань, Різ.Уціев, Омельянчук, Хаймович, Ятченко, Лахіялов (Арсе, 54), Маурісіо (Саду, 84), Георгієв, Кобенко, Асільдаров, Бракамонте (Джабраїлов, 66)
Ростов: Радич, Черкес, Окоронкво, Гионя, Анджелковіч, Калачов (Луценко, 85), Іванов (Ахметович, 60), Гацкан, Павленко, Лебеденко, Адамов (Валікаев, 90)
Попередження: Ятченко, 23 - Лебеденко, 19; Іванов, 28; Радич, 38; Адамов, 59; Павленко, 66; Калачов, 68; Гацкан, 77; Анджелковіч, 82
Суддя: Баскаков (Москва)
Грозний. Стадіон ім. С. Білімханова. 9350 глядачів
Терек-мол - Ростов-мол 0:0
«Терек» втратив перемогу у першому домашньому матчі прем'єр-ліги 2010. Забивши швидкий м'яч у ворота «Ростова» і маючи ігрову перевагу, грозненців пропустили гол у відповідь під завісу другого тайму.
Другий матч ігрового дня прем'єр-ліги вийшов трохи цікавіше гри «Амкара» і «Анжі». «Терек» проводив перший домашній матч сезону, і як мінімум бажання проявити себе перед уболівальниками змушувало футболістів рухатися. «Ростов», у свою чергу, приїхав в Грозний після домашньої поразки від зовсім не грізної «Томі». Невдача у другому матчі поспіль проти знову ж таки не найсильнішого суперника ставила б під сумнів спроможність Олега Протасова як тренера прем'єр-ліги.
Сатурн - Сибір 1:1
Голи: Іванов, 73 - Медведєв, 45
Сатурн: Кінскі, Ангбва, Грачов, Халіловіч, Нахушев, Іванов, Євсєєв, Воробйов (Бояринцев, 7), Сапета, Каряка, Кириченко (Якубко, 46)
Сибір: Ковалевський, Клімавічюс, Філіпенко, Виходив, Молош, Аравін, Макаренко, Шуленін (Нагібін, 65; Валентіч, 81), Чижек, Медведєв, Дегтярьов (Шевченко, 84)
Попередження: Сапета, 12; Каряка, 27 - Дегтярьов, 28; Шуленін, 30; Макаренко, 49; Шевченка, 90
Видалення: Макаренко, 77
Суддя: Безбородов (Санкт-Петербург)
Раменське. "Сатурн". 3000 глядачів
Сатурн-мол - Сибір-мол 2:1
Голи: Соболєв, 6; Махмудов, 72 - Семячкін, 20-авт
«Сатурн» вдруге зіграв внічию, зумівши завдяки черговому голу Олексія Іванова піти від поразки у матчі з «Сибіром». Втім сибіряки повинні бути раді першому очку в прем'єр-лізі, яке вони відстояли, 15 хвилин граючи в меншості. А перший гол «Сибіру» в РФПЛ забив вихованець підмосковного футболу Олексій Медведєв.
Завершивши внічию стартовий матч чемпіонату у Владикавказі, раменчане в цілому уникнули гіршого, адже майже півгодини після видалення Нємова вони грали в меншості, та ще й у гостях при майже 30 тисяч уболівальників. Проте якщо пригадати, що Олексій Іванов досить швидко відкрив рахунок, і врахувати статус суперника, який зібрався в такому складі буквально за тижні до старту першості, то фаворитом був саме «Сатурн».
А от у другому турі цей «паперовий» титул команді Андрія Гордєєва був вручений одноголосно. «Сибір» - абсолютний дебютант прем'єр-ліги, який програв до того ж стартовий матч на своєму полі проти «Терека». Тут вже підмосковна команда зобов'язана була грати тільки на перемогу. Втрата дискваліфікованого Нємова не виявилася настільки серйозною - його на лівому фланзі оборони замінив звик виступати на цій позиції Руслан Нахушев. Денис Бояринцев, як і Нахушев, який пропустив гру з «Аланією» через штраф, залишився в запасі. Втім, вже на 4-й хвилині нещастя сталося з Романом Воробйовим, який не зміг продовжити гру, і Бояринцев вийшов на лівий фланг.
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 494 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат Росії | Рейтинг: 0.0/0