Головна » 2010 » Березень » 26 » Черговий провал Дзаккероні
06:32
Черговий провал Дзаккероні
чемпіонат Італії з футболу, Наполі, Серія А, Ювентус, футболСерія А. 30 тур. 25 березня
«Наполі» - «Ювентус» - 3:1 (0:1)
Неаполь.
«Наполі»: Де Санктіс, гравій, Каннаваро П., Кампанаро, Маджо, Паціенца, Гаргано, Суніга, Хамшік (Чігаріні, 82), Квальярелла, Лавессі
«Ювентус»: Маннінгер, Зебіна, Каннаваро Ф., К'єлліні, Гроссо, Каморанезі (Дієго, 62), Поульсен (Кандрева, 10), Мело, Кьелліні, Амаурі, Дель П'єро (Григера, 66)
Голи: К'єлліні, 7 (0:1), Хамшік, 50 (1:1), Квальярелла, 72 (2:1), Лавессі, 89 (3:1)
Попередження: Граве, 12, Лавессі, 89 - Дель П'єро, 19, Каморанезі, 24, Зебіна, 46
На 47-й хвилині Хамшік не реалізував пенальті (перекладина)
Про важливість цього матчу для обох команд говорити не доводилося. Господарі останній раз перемагали в чемпіонаті ще 24 січня, коли на виїзді виграли в «Ліворно» 2:0. А домашньою перемогою підопічні Вальтера Маццарі радували неаполітанського уболівальника і того раніше, 10 січня, вигравши 1:0 у «Сампдорії».
У «Ювентуса» справи останнім часом в чемпіонаті йшли не так сумно, але так і попит з цієї команди непорівнянний із неаполітанцям. У попередньому турі «Ювентус» програв бездарно «Сампдорії» 0:1, а трохи раніше з тріском вилетів з Ліги Європи, не встоявши перед «Фулхемом» 1:4.
Тому не дивно, що матч почався без розвідки і у високому темпі. А на 7-й хвилині гості вже повели в рахунку. Каморанезі праворуч виконав штрафний, Дель П'єро головою продовжив м'яч у воротарський, а там забутий усіма К'єлліні головою переправив м'яч у ворота.
Швидко домігшись успіху, «Ювентус» перейшов на зручну для себе тактику від оборони, і гра практично до кінця першого тайму перемістилася на половину поля гостей. На 21-й хвилині арбітр Ріццолі мав всі підстави ставити пенальті у ворота Маннінгер, коли К'єлліні при подачі кутового притримав руками в штрафній гравця «Наполі», але відверто пошкодував туринців. А за хвилину до цього Маннінгер в красивому кидку перевів м'яч на кутовий після дальнього удару Лавессі.
Команди так і пішли на перерву з мінімальною перевагою «Ювентуса», і це при тому, що точний удар К'єлліні так і залишився у гостей єдиним в першому таймі.
Ну а в другому таймі все стало на свої місця, хоча розпочався він для господарів не дуже вдало, коли Хамшік не зміг реалізувати пенальті. Проте через три хвилини словак реабілітувався, головою замкнувши передачу Квальярелли. Останній на 72-й хвилині після помилки Маннінгер вивів «Наполі» вперед, а остаточно добив «Юве» гол Лавессі, забитий за потурання оборони гостей.
3:1 - вольова і абсолютно заслужена перемога «Наполі», а «Ювентус» при Дзаккероні продовжує демонструвати незрозумілу гру і відсутність результату. До кінця чемпіонату міняти його вже, напевно, безглуздо. Улітку ж оргвисновки підуть обов'язково.
Ростислав ОРЄХОВ
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 430 | Додав: Roland | Теги: Футбол, чемпіонат Італії з футболу, Ювентус, Серія А, Наполі | Рейтинг: 0.0/0