Головна » 2010 » Серпень » 26 » Червоне світло в Лігу чемпіонів у місті червоних ліхтарів
05:53
Червоне світло в Лігу чемпіонів у місті червоних ліхтарів
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Аякс, Динамо Київновини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Аякс, Динамо КиївПісля 90 хвилин відмінного матчу в місті червоних ліхтарів у виконанні обох команд, на жаль, спалахнуло червоне світло в Лізі чемпіонів перед київським «Динамо». Закономірно чи це і де була упущена путівка в престижний турнір, що тепер уже списи ламати ...
Артем Мілевський зі стартових хвилин позначив свою присутність на полі. На лінії штрафної зачепився за м'яч (те, що в його відсутність, ніхто не зміг зробити в київському матчі), і скинув під удар Роману Єрьоменко, постріл якого був прицільним, але по центру воріт. Те, що це не епізод, кияни дали зрозуміти відразу ж. Шевченка праворуч увірвався в штрафну, але пробити йому не дали захисники.
Загалом, початок матчу у «Динамо» склалося. Жорстким пресингом вдавалося гасити спроби атак «Аякса» вже в зародку, і після одного з таких відборів Ярмоленко зліва навісив на лінію воротарської, і Гусєв головою пробив трохи вище поперечини.
Господарі до 15-й хвилині розібралися в ситуації, і за рахунок довгого розіграшу м'яча в середині поля, по-перше, відсунули «динамівців» від своїх воріт, а по-друге, змусили їх діяти більш жорстко, а часом і агресивно, у відборі , і з інтервалом у п'ять хвилин Вукоєвич і Данило Сілва обзавелися жовтими картками.
А незабаром Гусєв отримав просто таки забійний момент відкрити рахунок. Олег на швидкості прийняв передачу Мілевського, і вийшов один на один зі Стекеленбург, але на жаль ... Після удару в дальній кут височенний голкіпер «Аякса» кинувся під м'яч, і той від його ноги полетів на кутовий. Тут же нагадав про себе капітан голландців Суарес, після удару якого м'яч пройшов поряд зі стійкою.
Втім, це був лише епізод, зате «динамівські» фланги працювали справно. Зліва Ярмоленко і праворуч Гусєв постійно тримали в напрузі оборону господарів, яка все-таки дала збій на 34-й хвилині. Після стінки на правому фланзі Данило Сілва видав ідеальну передачу в центр, Ярмоленко начебто все робив правильно, але йому трохи не вистачило геометрії - м'яч після його удару пішов не в дальній кут, а практично по центру, туди, де і знаходився Стекенбург. Шкода, такий бажаний і потрібний гол не відбувся.
А під завісу першого тайму відбувся другий, в наші ворота, абсолютно небажана і не диктувати ніяких розвитком подій на полі. Андрій Шевченко сфолив метрах в 27-ми від воріт, Вертонгена зі штрафного пробив у свого ж гравця, але м'яч відскочив до Суаресу, і той показав, як треба діяти на вістрі атаки. І висіли на ньому захисники, і Коваль змусив його зміститися майже до лицьової, але уругваєць все-таки приловчився пробити з гострого кута в незахищені ворота.
Образливий гол нічого не змінив для «Динамо» - щоб залишитися в живих у Лізі чемпіонів забивати потрібно було, що за рахунку 0:0, що при 0:1, і це завдання довелося вирішувати вже у залишилися 45 хвилин.
Через 6 хвилин після відновлення гри, вона могла ускладнитися до двох голів. Але Максим Коваль видав феноменальний сейв, відбивши удар Суареса зі штрафного, перевівши м'яч, що летів у дев'ятку, на кутовий. Гарний Максим був і трохи пізніше, коли в кутку воріт накрив м'яч після удару головою Вертонгена, але там, схоже, у голландця все-таки був офсайд.
А гра, тим часом, стала потихеньку йти з-під контролю арбітра. Роздавши за 15 хвилин другого тайму динамівцям ще три жовті картки (у Шевченка вона була взагалі смішна і висмоктана з пальця), арбітр додав злості і без того заведеним «динамівцям». Привид червоної картки явно завітала над гравцями в синій формі, а сама гра роздрібнилася на дрібні шматочки - від свистка до свистка, що явно було на руку господарям поля.
Захопившись жорсткістю у єдиноборствах, динамівці забули про воротах суперника. Для того, щоб створити моменти, подібні до тих, що були в першому таймі у Гусєва і Ярмоленко, сил у киян вже не було. Хвилин за 20 хвилин стало очевидним, що Газзаєв замінами має надати команді новий імпульс, але поки динамівський коуч над ними роздумував, рахунок став 0:2. Мабуть, єдиним за гру провалом оборони голландці скористалися сповна. Не встигли захисниками за переміщеннями Сулейманов і Ель-Хамдауі, і останній закотив м'яч у порожні ворота.
Вихід Нінковича виявився продуктивним, але запізнілим. Лише за 6 хвилин до кінця гри «Динамо» завдяки сербу отримало право на пенальті, який реалізував Шевченко без проблем. Але залишилися шести плюс доданих трьох хвилин нашій команді не вистачило, щоб забити «лігочемпіонівських» гол.
Дуже шкода, що саме таким чином Київ у цьому сезоні залишається без Ліги чемпіонів. Будь протистояння «Аякса» і «Динамо» з однієї гри, то це можна було б визнати закономірним. Але сьогодні ми були свідками гри, в якій українці заслуговували Ліги чемпіонів нітрохи не менше, ніж його суперник. Однак, втішатися тепер доведеться в груповому етапі Ліги Європи.
«Аякс» - «Динамо К» - 2:1
Луїс Суарес, 43, Мунір Ель-Хамдауі, 76 - Андрій Шевченко, 84, з пенальті
«Аякс»: Стекеленбург, ван дер Віль, Альдервейрельд, Вертонгена, Емануельсон, Ено, Де Зееув, Де Йонг, Еріксен (Сулейману, 74), Суарес, Ель Хамдауі (Оойер, 85)
«Динамо К»: Коваль, Данило Сілва, Михалик, Хачеріді, Попов, Вукоєвич (Андре, 87), Єременко, Гусєв (Нінкович, 77), Ярмоленко, Шевченко, Мілевський (Гільєрме, 85)
Суарес, Вертонгена, Альдервейрельд - Вукоєвич, Данило Сілва, Гусєв, Шевченко, Єременко.
За матеріалами: СПОРТ.UA
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 577 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, Аякс, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, футбола, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0